Назад до каталогу статей
Новини

ПЕРШІ АУКЦІОНИ З ОРЕНДИ ДЕРЖАВНОГО ТА КОМУНАЛЬНОГО МАЙНА У КИЄВІ

01 Жовтня 2020

Вже 22 жовтня у Prozorro.Продажі мають відбутися пять аукціонів, які організовані КМДА і 20 жовтня - аукціон, організований ФДМУ.

У Prozorro.Продажі оголошено перші аукціони з оренди державного та комунального майна у Києві. П‘ять аукціонів організовані Департаментом комунальної власності КМДА. В оренду пропонуються: 

По цим пяти лотам триває період уточнень та подання пропозицій до 21 жовтня. Аукціони мають відбутися 22 жовтня.

Ще один аукціон організовано регіональним відділенням Фонду держмайна по місту Києву:

По лоту ФДМУ період уточнень та подання пропозицій триває  до 19 жовтня. Аукціон - 20 жовтня.

Передача державного та комунального нерухомого майна в оренду тепер відбувається лише на електронних аукціонах в системі Prozorro.Продажі. Акредитований майданчик Е-Тендер має доступ до всіх лотів, що виставлені на продаж або передаються в оренду у системі. Користувачі можуть взяти участь в електронних аукціонах через наш майданчик. Потрібно лише зареєструватись та подати пропозицію на цікавий вам лот.

Корисні посилання: 

Якщо виникають будь-які запитання щодо участі в аукціоні або роботи на майданчику, звертайтеся до нас:

(044) 390 52 46, (067) 223 11 93

support-auction@e-tender.ua

З повагою команда Е-Тендер!

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
З 8 листопада 2020 року електронні документи та договори можна буде підписувати лише КЕП. Якщо ви використовуєте ЕЦП, то його потрібно замінити на КЕП.
Новини
Дізнайтеся про нові аспекти законодавства, яке регулює процедуру передачі в оренду об'єктів державного та комунального майна у системі «Прозорро.Продажі». Багато корисної та практичної інформації.
Новини
Конкурентні процедури допомагають вигідно продавати та купувати активи спиртової галузі. Завдяки аукціонам Прозорро.Продажі вдалося продати активи трьох виробничих майданчиків на 59 млн грн. дорожче від стартової їх вартості (сумарно). На черзі продаж ще семи МПД. Взяти участь в оголошених аукціонах можна через майданчик E-Tender.