Назад до каталогу статей
Новини

ПЕРШІ АУКЦІОНИ З ОРЕНДИ ДЕРЖАВНОГО ТА КОМУНАЛЬНОГО МАЙНА У КИЄВІ

01 Жовтня 2020

Вже 22 жовтня у Prozorro.Продажі мають відбутися пять аукціонів, які організовані КМДА і 20 жовтня - аукціон, організований ФДМУ.

У Prozorro.Продажі оголошено перші аукціони з оренди державного та комунального майна у Києві. П‘ять аукціонів організовані Департаментом комунальної власності КМДА. В оренду пропонуються: 

По цим пяти лотам триває період уточнень та подання пропозицій до 21 жовтня. Аукціони мають відбутися 22 жовтня.

Ще один аукціон організовано регіональним відділенням Фонду держмайна по місту Києву:

По лоту ФДМУ період уточнень та подання пропозицій триває  до 19 жовтня. Аукціон - 20 жовтня.

Передача державного та комунального нерухомого майна в оренду тепер відбувається лише на електронних аукціонах в системі Prozorro.Продажі. Акредитований майданчик Е-Тендер має доступ до всіх лотів, що виставлені на продаж або передаються в оренду у системі. Користувачі можуть взяти участь в електронних аукціонах через наш майданчик. Потрібно лише зареєструватись та подати пропозицію на цікавий вам лот.

Корисні посилання: 

Якщо виникають будь-які запитання щодо участі в аукціоні або роботи на майданчику, звертайтеся до нас:

0 800 30 07 05, support-auction@e-tender.ua

З повагою команда Е-Тендер!

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
Команда E-Tender продовжує допомагати благодійним та громадським організаціям проводити ефективні та прозорі закупівлі необхідних товарів під час війни
Новини
З квітня 2022 року на період воєнного стану земельні торги з оренди с/г земель були скасовані. Але не очікуючи завершення війни, Верховна рада ухвалила повернути електронні земельні торги в Прозорро.Продажі та E-Tender, закон вже підписано та опубліковано.
Новини
E-Tender офіційно акредитований щодо проведення аукціонів з продажу майна банків, які ліквідуються та перебувають в управлінні ФГВФО. Відтепер в меню майданчика ще більше комерційної нерухомості, авто, квартир та іншого майна.