Назад до каталогу статей
Дайджест

ПЕРШІ КРОКИ ДЛЯ РОБОТИ У СИСТЕМІ PROZORRO.ПРОДАЖІ

12 Липень 2018

Підказка для органів місцевого самоврядування у процедурі малої приватизації

Закон України говорить, що відтепер органи приватизації органів місцевого самоврядування мають публікувати Переліки об’єктів, що підлягають приватизації в електронній торговій системі. Для цього органи місцевого самоврядування мають обрати електронний майданчик та укласти з ним угоду. Яка послідовність дій і з чого починати?

  • Орган приватизації має обрати електронний майданчик через який надалі та здійснюватиме публікацію усіх об’єктів, інформаційних повідомлень, протоколів, рішень, договорів і т.д. Електронний майданчик обов’язково має бути акредитованим Державним підприємством «Прозорро Продажі».
  • Примітки: Е-Тендер для своїх клієнтів стає не лише інструментом для роботи у системі, а ще і юридичним радником і кризовим менеджером. Адже, команда E-Tender.UA працює над супроводом клієнта протягом усього циклу торгів від публікації об’єкту до завершення приватизації, від проведення навчання до успішної угоди. 
  • Після того як орган приватизації обрав майданчик, він має зареєструватись на ньому та, відповідно, укласти письмову безкоштовну угоду. Майданчик виступає оператором торгів та надає у користування електронний ресурс на безкоштовній основі.

Примітка: така угода має бути типовою, що затверджується Фондом державного майна України, у відповідності до ч. 2 ст. 15 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна» 

  • Після укладення угоди орган приватизації вже фактично, а головне, юридично може користуватись  майданчиком та публікувати всю необхідну інформацію у системі.

Примітка: до укладення угоди в органу приватизації такого права немає, на це необхідно звернути особливу увагу та публікувати об’єкти в електронному реєстрі лише після того, як є оригінал підписаної угоди. Адже пам’ятаємо, що у системі фіксується дата та час кожної дії користувача системи.

У часовому розрізі такі дії можуть зайняти до одного-двох днів, тож головне органу приватизації обрати свого партнера, який надалі супроводжуватиме його на усіх етапах приватизації – оператора торгів (електронного майданчика) та укладати угоду.

Але головна увага! Станом на сьогодні, технічна процедура збудована таким чином, що орган приватизації, опублікувавши об’єкт на одному майданчику – мусить закінчити всю процедуру саме на цьому майданчику.

Тобто, якщо орган приватизації опублікував Перелік об’єктів, що підлягають приватизації на E-Tender.UA, то повний цикл всіх торгів має проводитись виключно на E-Tender.UA. Звісно, що вся інформація про торги транслюється (синхронізується) серед всіх учасників системи, але саме орган приватизації має працювати на E-Tender.UA.

Про такі особливості електронної Системи не написано у Законі або Постановах, а команда E-Tender.UA знає усі останні новини приватизації, тож звертайтесь до нас і ваша приватизація буде проведена у відповідності до Закону та фактичної роботи електронного аукціону.

схожi новини

Дайджест
Огляд новин з 14 по 20 вересня 2020. Система Prozorro інтегрувалася з інформаційними ресурсами казначейської служби. Prozorro пропонує гроші за знайдені вразливості в системі. Змінено принцип валідації строків тендерних процедур у Prozorro. Знижені тарифи для бізнесу та підвищено поріг закупівель у Pozorro Market. Приватизація Укрспирту: першим на аукціон у Prozorro.Продажі виставлять Немирівський спиртзавод. Гарячі аукціони з продажу та оренди майна Укрпошти на Prozorro.Продажі. Вебінар: як бюджетній установі провести аукціон з оренди майна. Набула чинності постанова, яка затверджує примірні договори оренди держмайна у Prozorro.Продажі
Дайджест
Огляд новин з 07 по 13 вересня 2020. На майданчику E-Tender удосконалено процедуру завантаження документів до пропозиції. Відслідковувати тендери ДП «Медичні закупівлі України» у Prozorro стало простіше. Рекомендації Мінекономіки щодо планування закупівель державними замовниками у Prozorro. Роз`яснення Мінекономіки: визначення предмета закупівлі при публікації оголошення у Прозорро. Команда E-Tender першою опублікувала аукціони в оновленій процедурі продажу необробленої деревини. 45 одиниць спецтехніки виставлені на аукціони у Прозорро.Продажі. Ще 36 бурштинових ділянок виставлять на аукціони у Prozorro.Продажі. Оренда державного та комунального майна у Прозорро.Продажі: які нормативні документи чинні. Що планує змінити ФДМУ у законах про оренду та приватизацію державного та комунального майна
Дайджест
Огляд новин з 31 серпня - 06 вересня 2020. Ольга Терещенко: Закупівельник - не «снабженєц». Інструмент, який буде корисний учасникам публічних закупівель у Prozorro. Секрети перемог на Prozorro від Ашан Рітейл Україна. У Фонді держмайна розповіли про успіхи малої приватизації. В Clarity Project зібрано всю інформацію про аукціони з продажу майна у Prozorro.Продажі. Prozorro.Продажі - вигідно купити або орендувати державне майно . Арештоване майно відтепер будуть реалізовувати через Prozorro.Продажі. Перші аукціони у Prozorro.продажі з приватизації спиртзаводів проведуть у середині вересня. Продаж необробленої деревини має відбуватись на аукціонах у Prozorro.Продажі.