Назад до каталогу статей
Новини

ПЕРШИЙ АУКЦІОН З ОРЕНДИ КОМУНАЛЬНОГО МАЙНА ЗА НОВИМИ ПРАВИЛАМИ ТА ЗАКОНОМ

01 Липень 2020

Нарешті перший аукціон з оренди майна за новим законом – оголошено! Хто став першопроходцем, яке майно оголосили до оренди та які правила визначили – у новині.

Нарешті перший аукціон з оренди майна за новим законом – оголошено! Хто став першопроходцем, яке майно оголосили до оренди та які правила визначили – у новині.

Ми дочекалися і, пройшовши разом із нашими користувачами майданчика шлях від проєктів нового закона «Про оренду державного та комунального майна» та Порядку передачі такого майна в оренду, до реалізованих їхніх норм у системі Прозорро.Продажі, вивчали та провели онлайн навчання та консультації щодо застосування нових правил оренди державного та комунального майна. Вже сьогодні у системі Прозоро.Продажі на майданчику Е-Тендер, маємо перший електронний аукціон.

Коротко про те, що передбачив новий закон

Процедура оренда майна у системі Прозорро.Продажі зазнала чималих змін у зв’язку із набранням на початку року чинності законом України № 157-IX «Про оренду державного та комунального майна».  Який докорінно змінив процедуру передачі в оренду майна держави та міст. Так, новий закон встановив новий процес передачі майна в оренду і наразі вже більшість дій цього процесу відбувається в електронній торговій системі Прозорро.Продажі.

Більше про нові правила проведення оренди майна, дізнайтеся із наших статтей, посилання на які знайдете нижче.

Хто став першим орендодавцем комунального майна через аукціон у системі Прозорро.Продажі?

Організатором торгів та орендодавцем першого аукціону про передачу комунального майна в оренду стала Чопська міська рада.

Дати прийому заявок та проведення аукціону

Період прийому пропозицій: з 30.06.2020 16:51 год. - 19.07.2020 20:00 год.

Дата проведення аукціону: 20.07.2020 о 15:21 год.

Про сам об’єкт оренди

Вбудовані нежитлові приміщення - 191.7 м. кв., що знаходяться на першому поверсі багатоповерхівки за адресою м. Чоп, пров. Прикордонний 7А/1. Приміщення перебувають у доброму стані. Внутрішні системи інженерного устаткування в приміщеннях: електрифікація, водопровід, каналізація, опалення.

Корисні посилання:

Якщо виникають будь-які запитання щодо участі в аукціоні або роботи на майданчику, звертайтеся до нас:

(044) 390 52 46, (067) 223 11 93

support-auction@e-tender.ua

З повагою команда Е-Тендер!

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
За останній місяця цього року до використання нашої платформи долучилися нові приватні компанії, що вже успішно проводять свої закупівлі
Новини
Уряд затвердив Порядок проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів великої приватизації в системі Прозорро.Продажі. У статті розповіли коротко про те, як буде проходити аукціон
Новини
Уряд вніс зміни до Постанови № 1178, яка затверджує Особливості здійснення публічних закупівель. Що це за зміни, прокоментували у статті