Назад до каталогу статей
Новини

ПЕРШИЙ АУКЦІОН З ОРЕНДИ КОМУНАЛЬНОГО МАЙНА ЗА НОВИМИ ПРАВИЛАМИ ТА ЗАКОНОМ

01 Липень 2020

Нарешті перший аукціон з оренди майна за новим законом – оголошено! Хто став першопроходцем, яке майно оголосили до оренди та які правила визначили – у новині.

Нарешті перший аукціон з оренди майна за новим законом – оголошено! Хто став першопроходцем, яке майно оголосили до оренди та які правила визначили – у новині.

Ми дочекалися і, пройшовши разом із нашими користувачами майданчика шлях від проєктів нового закона «Про оренду державного та комунального майна» та Порядку передачі такого майна в оренду, до реалізованих їхніх норм у системі Прозорро.Продажі, вивчали та провели онлайн навчання та консультації щодо застосування нових правил оренди державного та комунального майна. Вже сьогодні у системі Прозоро.Продажі на майданчику Е-Тендер, маємо перший електронний аукціон.

Коротко про те, що передбачив новий закон

Процедура оренда майна у системі Прозорро.Продажі зазнала чималих змін у зв’язку із набранням на початку року чинності законом України № 157-IX «Про оренду державного та комунального майна».  Який докорінно змінив процедуру передачі в оренду майна держави та міст. Так, новий закон встановив новий процес передачі майна в оренду і наразі вже більшість дій цього процесу відбувається в електронній торговій системі Прозорро.Продажі.

Більше про нові правила проведення оренди майна, дізнайтеся із наших статтей, посилання на які знайдете нижче.

Хто став першим орендодавцем комунального майна через аукціон у системі Прозорро.Продажі?

Організатором торгів та орендодавцем першого аукціону про передачу комунального майна в оренду стала Чопська міська рада.

Дати прийому заявок та проведення аукціону

Період прийому пропозицій: з 30.06.2020 16:51 год. - 19.07.2020 20:00 год.

Дата проведення аукціону: 20.07.2020 о 15:21 год.

Про сам об’єкт оренди

Вбудовані нежитлові приміщення - 191.7 м. кв., що знаходяться на першому поверсі багатоповерхівки за адресою м. Чоп, пров. Прикордонний 7А/1. Приміщення перебувають у доброму стані. Внутрішні системи інженерного устаткування в приміщеннях: електрифікація, водопровід, каналізація, опалення.

Корисні посилання:

Якщо виникають будь-які запитання щодо участі в аукціоні або роботи на майданчику, звертайтеся до нас:

(044) 390 52 46, (067) 223 11 93

support-auction@e-tender.ua

З повагою команда Е-Тендер!

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
Розпочався прийом заявок на участь в аукціонах з продажу майна Корпорації «Оболонь». У Prozorro.Продажі оголошено 14 лотів, на яких можна купити б/у автомобілі та спеціальну техніку. Аукціони відбудуться 25 березня.
Новини
Опубліковано 11 нових лотів з продажу майна компаній «Сандора» та «Вімм-Білль-Данн». На аукціонах можна придбати спеціальну техніку: термобудки Mercedes-Benz, причепи, молоковози, а також легкові автомобілі, ціни на які суттєво знижено.
Новини
Оголошені перші аукціони з продажу спиртзаводів у 2021 році. На приватизацію виставлені Вишняківське та Дубов’язівське місця проведення діяльності ДП Укрспирт. Аукціони відбудуться 4-го та 11-го березня 2021 року. Взяти участь в аукціонах можна на майданчику E-Tender.