Назад до каталогу статей
Новини

Перший електронний аукціон з продажу комунального майна у Бердянську

18 Серпня 2020

Під час аукціону у Prozorro.Продажі за нежитлове приміщення, що знаходиться в комунальній власності, активно торгувались три учасники. Завдяки чому ціна продажу об'єкта суттєво зросла

Десятого серпня 2020 року відбувся перший успішний електронний аукціон нежитлового об'єкту малої приватизації, який знаходиться в центрі міста Бердянська. Проводило тендер Бердянське управління комунальної власності.

Продаж на повторному аукціоні

Нежитлове приміщення у Бердянську продано з другої спроби. Перший аукціон мав відбутися у липні. Стартова ціна об'єкта становила 405 тис. гривень. Але на аукціон не зареєструвалось жодного учасника, тому він вув визнаний таким, що не відбувся.

Повторний аукціон згідно вимог Закону «Про приватизацію державного та комунального майна»  проводиться зі зниженням стартової ціни вдвічі. Відповідно, стартова ціна приміщення була встановлена в розмірі 202,5 тис. гривень. За перемогу на аукціоні боролося три учасники. Переможцем став учасник, який запропонував найбільшу суму. Приміщення продано за 321 тис. гривень. Майданчик E-Tender супроводжував компанію-переможця у цій тендерній процедурі.

Плани щодо малої приватизації у Бердянську

Управління комунальної власності Бердянської міськради планує найближчим часом продати на аукціонах у Прозоро.Продажі ще два приміщення: колишній кінотеатр «Юність» (за адресою вул. Шевченко, 8 і  площею 1028, 4 кв. м.) та приміщення колишнього паспортного столу (за адресою вул. Італійська, 65 і площею в 271,4 кв. м.)

Джерело:

Бажаєте дізнатись більше про малу приватизацію? Матеріали по темі:

У разі виникнення будь-яких запитань щодо участі в аукціоні з малої приватизації на майданчику E-Тендер, звертайтеся до наших менеджерів:

(044) 390 52 46, (067) 223 11 93

support-auction@e-tender.ua

                                                                                        З повагою команда Е-Тендер!

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
З квітня 2022 року на період воєнного стану земельні торги з оренди с/г земель були скасовані. Але не очікуючи завершення війни, Верховна рада ухвалила повернути електронні земельні торги в Прозорро.Продажі та E-Tender, закон вже підписано та опубліковано.
Новини
E-Tender офіційно акредитований щодо проведення аукціонів з продажу майна банків, які ліквідуються та перебувають в управлінні ФГВФО. Відтепер в меню майданчика ще більше комерційної нерухомості, авто, квартир та іншого майна.
Новини
В статті розглядаємо особливості здійснення оборонних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану.