Назад до каталогу статей
Новини

Перший електронний аукціон з продажу комунального майна у Бердянську

18 Серпня 2020

Під час аукціону у Prozorro.Продажі за нежитлове приміщення, що знаходиться в комунальній власності, активно торгувались три учасники. Завдяки чому ціна продажу об'єкта суттєво зросла

Десятого серпня 2020 року відбувся перший успішний електронний аукціон нежитлового об'єкту малої приватизації, який знаходиться в центрі міста Бердянська. Проводило тендер Бердянське управління комунальної власності.

Продаж на повторному аукціоні

Нежитлове приміщення у Бердянську продано з другої спроби. Перший аукціон мав відбутися у липні. Стартова ціна об'єкта становила 405 тис. гривень. Але на аукціон не зареєструвалось жодного учасника, тому він вув визнаний таким, що не відбувся.

Повторний аукціон згідно вимог Закону «Про приватизацію державного та комунального майна»  проводиться зі зниженням стартової ціни вдвічі. Відповідно, стартова ціна приміщення була встановлена в розмірі 202,5 тис. гривень. За перемогу на аукціоні боролося три учасники. Переможцем став учасник, який запропонував найбільшу суму. Приміщення продано за 321 тис. гривень. Майданчик E-Tender супроводжував компанію-переможця у цій тендерній процедурі.

Плани щодо малої приватизації у Бердянську

Управління комунальної власності Бердянської міськради планує найближчим часом продати на аукціонах у Прозоро.Продажі ще два приміщення: колишній кінотеатр «Юність» (за адресою вул. Шевченко, 8 і  площею 1028, 4 кв. м.) та приміщення колишнього паспортного столу (за адресою вул. Італійська, 65 і площею в 271,4 кв. м.)

Джерело:

Бажаєте дізнатись більше про малу приватизацію? Матеріали по темі:

У разі виникнення будь-яких запитань щодо участі в аукціоні з малої приватизації на майданчику E-Тендер, звертайтеся до наших менеджерів:

(044) 390 52 46, (067) 223 11 93

support-auction@e-tender.ua

                                                                                        З повагою команда Е-Тендер!

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
У Прозорро.Продажі можна купити ресторан на воді. За вигідною ціною продається ресторан-пароплав, який пришвартовано в затоці р. Дніпро у зоні відпочинку Гідропарк міста Києва. Взяти участь в аукціоні можна на електронному майданчику E-Tender. До 16 грудня триває період уточнень, протягом якого об'єкт можна подивитися. Аукціон відбудеться 17 грудня.
Новини
Вже 1 грудня відбудеться аукціон з продажу лікувально-оздоровчого комплексу, що в с. Біласовиця Воловецького району Закарпатської області. Доволі низька стартова ціна на обїєкт, який розташований у самому серці Карпат. Взяти участь в аукціоні можна на електронному майданчику E-Tender.
Новини
Через систему комерційних продажів на майданчику Е-Тендер продається готовий бізнес в Івано-Франківську. Взявши участь в електронному аукціоні, можна стати власником деревообробного цеху виробничою потужністю 20 кубічних метрів лісу-кругляку за зміну. Актив належить ТОВ "Промінь-19". Аукціон відбудеться 11 грудня 2020 року.