Назад до каталогу статей
Новини

Перший продаж землі у Прозорро.Продажі - ціна зросла майже в 4 рази

08 Листопада 2021

Перші торги засвідчили високий інтерес інвесторів до земельних активів. Отже, конкуренція на аукціонах буде лише зростати.

8 листопада 2021 року в системі Прозорро.Продажі відбулись перші аукціони з продажу та оренди земельних ділянок несільськогосподарського призначення. Вперше в історії України право придбати та орендувати земельну ділянку виборювали на конкурентних онлайн-торгах.

Земельну ділянку площею 0,2316 га виставила на продаж Кам'янка-Бузька міська рада (Львівська область). В аукціоні взяли участь три учасники. У ході торгів ціна зросла в 3,8 рази. Переможець запропонував за об'єкт 3 млн 10 тис. гривень. Стартова ціна становила 800 тисяч гривень.

В іншому аукціоні на право оренди ділянки площею 1,3 га у Дрогобицькому районі Львівської області взяли участь 2 учасники. Стартова ціна об'єкта становила 223,18 тис. гривень. Переможцем стало ТОВ "КОМПАНІЯ РІЕЛ-ЕСТЕЙТ ГРУП”, яке запропонувало  227,65 тис. гривень.

В Україні лише розпочалося формування нового і великого онлайн-ринку землі. Органи місцевого самоврядування активно публікують свої лоти у Прозорро.Продажі. В системі вже оголошено 498 аукціонів і кожного дня додаються нові. На торги виставляються сільськогосподарські землі, землі під забудову, землі промисловості тощо.

Команда Е-Тендер рекомендує  зацікавленим орендарям та інвесторам активно відстежувати нові оголошення та брати участь у земельних торгах. Зараз відкрилося унікальне вікно можливостей, адже з часом в аукціонах буде все більше і більше учасників.

  Менеджери E-Tender готові допомогти вам:

  • підібрати ділянку;
  • підготуватися до аукціону;
  • укласти угоду з орендарем чи власником (у разі вашої перемоги).

Нагадаємо, що орендувати комунальну сільськогосподарську землю можна виключно на електронних аукціонах у Прозорро.Продажі. Торги проходять в онлайн-режимі. Щоб взяти участь в аукціоні потрібно зареєструватись на майданчику Е-Тендер. 

Корисні матеріали:  

 Щоб дізнатись більше про земельні аукціони, звертайтесь за контактами:

тел: 0 800 30 07 05 (безкоштовно в межах України), e-mail: support-auction@e-tender.ua

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
В квітні 2022 року електронний каталог Prozorro Market відзначив другу річницю свого існування.
Новини
Команда E-Tender продовжує допомагати благодійним та громадським організаціям проводити швидкі та прозорі закупівлі необхідних товарів під час війни.
Новини
Перевезення 18 000 тонн аграрної продукції на 12 баржах до портів Болгарії та Румунії пропонує Українське Дунайське пароплавство.