Назад до каталогу статей
Новини

Перший продаж землі у Прозорро.Продажі - ціна зросла майже в 4 рази

08 Листопада 2021

Перші торги засвідчили високий інтерес інвесторів до земельних активів. Отже, конкуренція на аукціонах буде лише зростати.

8 листопада 2021 року в системі Прозорро.Продажі відбулись перші аукціони з продажу та оренди земельних ділянок несільськогосподарського призначення. Вперше в історії України право придбати та орендувати земельну ділянку виборювали на конкурентних онлайн-торгах.

Земельну ділянку площею 0,2316 га виставила на продаж Кам'янка-Бузька міська рада (Львівська область). В аукціоні взяли участь три учасники. У ході торгів ціна зросла в 3,8 рази. Переможець запропонував за об'єкт 3 млн 10 тис. гривень. Стартова ціна становила 800 тисяч гривень.

В іншому аукціоні на право оренди ділянки площею 1,3 га у Дрогобицькому районі Львівської області взяли участь 2 учасники. Стартова ціна об'єкта становила 223,18 тис. гривень. Переможцем стало ТОВ "КОМПАНІЯ РІЕЛ-ЕСТЕЙТ ГРУП”, яке запропонувало  227,65 тис. гривень.

В Україні лише розпочалося формування нового і великого онлайн-ринку землі. Органи місцевого самоврядування активно публікують свої лоти у Прозорро.Продажі. В системі вже оголошено 498 аукціонів і кожного дня додаються нові. На торги виставляються сільськогосподарські землі, землі під забудову, землі промисловості тощо.

Команда Е-Тендер рекомендує  зацікавленим орендарям та інвесторам активно відстежувати нові оголошення та брати участь у земельних торгах. Зараз відкрилося унікальне вікно можливостей, адже з часом в аукціонах буде все більше і більше учасників.

  Менеджери E-Tender готові допомогти вам:

  • підібрати ділянку;
  • підготуватися до аукціону;
  • укласти угоду з орендарем чи власником (у разі вашої перемоги).

Нагадаємо, що орендувати комунальну сільськогосподарську землю можна виключно на електронних аукціонах у Прозорро.Продажі. Торги проходять в онлайн-режимі. Щоб взяти участь в аукціоні потрібно зареєструватись на майданчику Е-Тендер. 

Корисні матеріали:  

 Щоб дізнатись більше про земельні аукціони, звертайтесь за контактами:

тел: 0 800 30 07 05 (безкоштовно в межах України), e-mail: support-auction@e-tender.ua

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
Придбати бурштин Держсховища тепер можна лише через аукціони Прозорро.Продажі та Е-Тендер. Розповідаємо, як прийняти участь в аукціоні та купити бурштин, офіційно і без обмежень.
Новини
Проект Постанови КМУ «Про затвердження особливостей здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі» на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»
Новини
В статті розглянуті можливі випадки, при яких в замовників може не бути технічної можливості використання Prozoro та яким чином це документально підтвердити