Назад до каталогу статей
Новини

ПЕРШИМИ У 2021 РОЦІ ПРИВАТИЗУЮТЬ ВИШНЯКІВСЬКИЙ ТА ДУБОВ’ЯЗІВСЬКИЙ СПИРТЗАВОДИ

12 Лютого 2021

Оголошені перші аукціони з продажу спиртзаводів у 2021 році. На приватизацію виставлені Вишняківське та Дубов’язівське місця проведення діяльності ДП Укрспирт. Аукціони відбудуться 4-го та 11-го березня 2021 року. Взяти участь в аукціонах можна на майданчику E-Tender.

Фонд держмайна оголосив у системі Прозоро.Продажі аукціони з продажу окремого майна:

Вишняківське МПД знаходиться в с. Вишняки Полтавської області. Підприємство володіє виробничими корпусами, складами, адмінбудівлями, цехами загальною площею 9,3 тис. м². Загальна площа земельних ділянок – 8,9 га. На підприємстві наявне технологічне обладнання в задовільному стані. Об'єкт модернізований у 2015-ому.  Прийом заявок на участь в онлайн-аукціоні триватиме до 3 березня 2021 року. Аукціон у Прозорро.Продажі відбудеться 4 березня 2021 року. Стартова ціна - 21,2 млн грн

Дубов’язівське МПД розташоване в смт. Дубов’язівка Конотопського району Сумської області. Підприємство володіє виробничими корпусами, спиртосховищем, цехами, майстернями загальною площею 11,2 тис м². Загальна площа земельних ділянок - 44,7727 га. Прийом заявок на участь в аукціоні триває до 10 березня.  Аукціон у Прозорро.Продажі відбудеться 11 березня 2021 року. Стартова ціна - 33,8 млн грн.

Взяти участь в аукціонах можна через майданчик E-Tender.

Відзначимо, що умовами приватизації об’єктів Укрспирту передбачено:

  • збереження виду діяльності до 01.07.2021 р.;
  • збереження від 70% виробничого персоналу до 01.07.2021 р.;
  • утримання споруд цивільного призначення.

Розширену інформацію про хід приватизації спиртової галузі можна отримати тут.

Корисні матеріали: 

Якщо у вас залишилися запитання, телефонуйте за номером 0 800 30 07 05 (безкоштовно в межах України) або пишіть на e-mail support-auction@e-tender.ua

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
З квітня 2022 року на період воєнного стану земельні торги з оренди с/г земель були скасовані. Але не очікуючи завершення війни, Верховна рада ухвалила повернути електронні земельні торги в Прозорро.Продажі та E-Tender, закон вже підписано та опубліковано.
Новини
E-Tender офіційно акредитований щодо проведення аукціонів з продажу майна банків, які ліквідуються та перебувають в управлінні ФГВФО. Відтепер в меню майданчика ще більше комерційної нерухомості, авто, квартир та іншого майна.
Новини
В статті розглядаємо особливості здійснення оборонних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану.