Назад до каталогу статей
Новини

Пілотний проект оренди торгових місць на Площі Ринок

02 Травня 2018

В електронній системі через E-Tender.UA розміщені лоти на право оренди місць для тимчасових пересувних споруд на Площі Ринок у Львові

Департамент економічного розвитку Львівської міської ради опублікував 22 аукціони оренди квадратних метрів для тимчасових пересувних споруд (далі ТПС) по різним локаціям Львова – від Площі ринок, що біля Ратуші до «Високого замку». Фактично, ТПС це всі ті торгові точки, в яких підприємці продають смаколики  туристам та місцевим жителям: цукерки, львівський шоколад, сувеніри, напої та інші товари. Якщо ви коли-небудь були у Львові, то обов’язково мали бачити такі пересувні конструкції з імбирними пряниками та глінтвейном.

Це перші лоти у системі щодо ТПС, які запровадив Львів у якості пілотного проекту. Відтепер процедуру відбору орендатора перевели у публічну площину та відкрили всю інформацію про торги для широкого ринку та громадськості.

Львівська міська рада та виконавчий комітет прийняли рішення на сесії, яким й затвердили порядок проведення відбору шляхом застосування системи ProZorro.Продажі. А обравши майданчик Е-Tender.UA змогли оголосити перші 22 аукціони, які вже відбудуться 11 травня в електронній формі, й кожен охочий зможе спостерігати за ходом аукціону та, навіть, взяти в ньому участь.

Аліна Близнюк, керівник проекту Електронні аукціони, майданчик E-Tender.UA:

«Ми вже давно співпрацюємо зі Львовом, успішно здавали в оренду площі на транспортних засобах для реклами, реалізовували майно, а тепер розмістили лоти оренди місць для ТПС. Це не лише інноваційно, а ще й стимулює інші регіони України орієнтуватись на кращі практики, бо першими бути складно. Львів завжди на крок попереду, маючи політичну волю та бажання створити ринок на основі добросовісної конкуренції та отримати додаткові кошти до бюджету. Місцева влада наполегливо та активно впроваджує систему електронних аукціонів ProZorro.Продажі у різних сферах життя міста, де лише присутня конкурентна процедура» 

Для того, щоб реалізовувати смаколики біля Ратуші у Львові Вам необхідно лише звернутись до майданчика і зареєструвати свою пропозицію. Здається, чудова бізнес ідея на наступні два роки. Тож долучайтесь до аукціонів!

  • Оренда на вул.Городоцька 83, біля Львівського державного цирку https://bit.ly/2HuuWTx.
  • Оренда на Просп. Свободи 15 https://bit.ly/2Kj86Ae.
  • Оренда на Площі перед входом в Центральний парк культури і відпочинку імені Б.Хмельницького https://bit.ly/2r1ORlT.
  • Оренда за адресою Пл. Ринок 3 https://bit.ly/2r2kGvw.
  • Оренда за адресою Пл. Ринок 25 https://bit.ly/2JxzOYT.

похожие новости

Новини
Для користувачів провели оновлення, які технічно спрощують та прискорюють функції на майданчику. Оновлення стосуються як покращення зовнішнього вигляду сторінок, так і робочого процесу
Новини
Огляд новин з 09 – 15 вересня: Перший мільйон в Prozorro Market, Новий порядок встановлення «зеленого» тарифу, Бюджет на ремонт доріг будуть планувати на три роки, Підвищили граничні суми витрат на меблі і т. ін.
Новини
Представник АШАН – Юрій Кальмуцький, project manager B2B B2G компанії поділився досвідом участі в публічних та комерційних торгах. Назвав переваги для участь такого великого бізнесу в проєкті Prozorro Market та свої кейси учасника тендерів.