Назад до каталогу статей
Новини

Пілотний проект з продажу прав на укладення договорів з вилову риби в Прозорро.Продажі

08 Січня 2023

В Прозорро.Продажі запроваджується новий пілотний проект з продажу квот на вилов риби через електронні аукціони. Уряд ухвалив нову Постанову №1479, яка затверджує як реалізацію проекту, так і порядок проведення онлайн торгів та вимоги до учасників.

30 грудня 2022 року була ухвалена Постанова Кабінету Міністрів України №1479 “Деякі питання проведення аукціонів з продажу права на укладення договорів на право спеціального використання водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах (їх частинах) шляхом електронних торгів, затвердження типового договору на право спеціального використання водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах (їх частинах), внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України та визнання такими, що втратили чинність, постанов Кабінету Міністрів України” (далі - Постанова №1479).

Кабінет міністрів схвалив проведення експериментального проекту із продажу права на укладення договорів на право спеціального використання водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах (вилов риби) на аукціонах Прозорро.Продажі. Постанова №1479 також, затвердила порядок проведення торгів, вимоги до учасників та порядок укладення договору за результатами торгів.

Організатором аукціонів виступає Держрибагентство агентство меліорації та рибного господарства України (далі - Держрибагентство).

Аукціони на період дії пілотного проекту проводитимуться в системі Прозорро.Продажі.

Учасники аукціонів мають відповідати таким вимогам:

  • не мати заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи (для підтвердження переможець має надати відповідну довідку);
  • не перебувати в процесі банкрутства (неплатоспроможності) або у процесі припинення;
  • учасники не можуть перебувати під спеціальними економічними та іншими обмежувальними заходами (санкції) відповідно до Закону України “Про санкції”;
  • не мати права на спеціальне використання більш як 20% водних біоресурсів від установленого обсягу лімітів спеціального використання водних біоресурсів у відповідному рибогосподарському водному об’єкті (його частині) з урахуванням пов’язаних з ним осіб (у значенні підпункту 14.1.159 пункту 14.1 статті 14 Податкового кодексу України).

Для участі в аукціоні учаснику необхідно:  

  • зареєструватися на E-Tender;
  • підготувати визначений перелік документів;
  • сплатити реєстраційний внесок (від 17,00 до 1700,00 грн в залежності від стартової ціни);
  • сплатити гарантійний внесок (10% від стартової ціни продажу, але не менше трьох мінімальних заробітних плат).

Аукціон відбувається онлайн через електронний майданчик, передбачається застосування англійського аукціону на підвищення ціни. Детально про те, як проходить такий аукціон переглядайте у відео за посиланням.

Після перемоги в аукціоні переможець, електронний майданчик та Держрибагентство підписують протокол протягом 6 робочих днів, з дня наступного за днем формування протоколу. Договір укладається протягом 20 робочих днів з того самого строку формування протоколу.

Для учасників аукціону E-Tender надає персональний супровід від моменту реєстрації на майданчику і до укладення договору з Держрибагентсвом. Тому реєструйтесь на майданчику і ми повідомимо про перші оголошені аукціони з продажу права укладення договору на вилов риби.

Телефонуйте або пишіть для безкоштовної консультації

тел.: 0 800 30 07 05 (безкоштовно в межах України), e-mail: support-auction@e-tender.ua

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
За останній місяця цього року до використання нашої платформи долучилися нові приватні компанії, що вже успішно проводять свої закупівлі
Новини
Уряд затвердив Порядок проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів великої приватизації в системі Прозорро.Продажі. У статті розповіли коротко про те, як буде проходити аукціон
Новини
Уряд вніс зміни до Постанови № 1178, яка затверджує Особливості здійснення публічних закупівель. Що це за зміни, прокоментували у статті