Назад до каталогу статей
Новини

Планові роботи в системі Прозорро.Продажі

08 Грудня 2021

В ніч з 10 (пт) на 11 (сб) грудня буде обмежено доступ до електронної торгової системи. Сторінки аукціонів завантажити буде неможливо

Повідомлення Адміністратора ЕТС Прозорро.Продажі:

“Повідомляємо Вам, що в період з 21:00 дня 10 грудня 2021 року  до 11:00 дня 11 грудня 2021 року, Адміністратором будуть проводитись планові інфраструктурні роботи в ЕТС, а саме -  підвищення версії кластеру Kubernetes. Зазначені роботи є необхідними для подальшого стабільного та безпечного функціонування центральної бази даних (ЦБД). В період проведення вказаних планових інфраструктурних робіт доступ до АPI та модулю аукціону буде повністю тимчасово обмежений для всіх категорій користувачів, що призведе до неможливості завантажити сторінки аукціонів, а також виконати будь-які дії щодо електронних майданчиків та цінових пропозиції”.  

Тимчасово користувачі системи не зможуть:

  • переглядати сторінки модулю аукціонів;

  • реєструвати пропозиції на аукціони. 

Роботи заплановані на вихідний день, тому тимчасові обмеження ніяк не вплинуть на графік проведення аукціонів. Подавати пропозиції можна буде вже у суботу з 11:00. Якщо ваш аукціон запланований на понеділок - персональні менеджери Е-Тендер готові допомогти вам, навіть, у вихідний день.   

Якщо виникають будь-які запитання щодо участі в аукціонах або роботи на майданчику, звертайтеся за контактами:

тел.: 0 800 30 07 05 (безкоштовно в межах України),

e-mail: support-auction@e-tender.ua

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
Команда E-Tender продовжує допомагати благодійним та громадським організаціям проводити ефективні та прозорі закупівлі необхідних товарів під час війни
Новини
З квітня 2022 року на період воєнного стану земельні торги з оренди с/г земель були скасовані. Але не очікуючи завершення війни, Верховна рада ухвалила повернути електронні земельні торги в Прозорро.Продажі та E-Tender, закон вже підписано та опубліковано.
Новини
E-Tender офіційно акредитований щодо проведення аукціонів з продажу майна банків, які ліквідуються та перебувають в управлінні ФГВФО. Відтепер в меню майданчика ще більше комерційної нерухомості, авто, квартир та іншого майна.