Назад до каталогу статей
Блог

ПОРАДИ ДЛЯ ПЕРЕМОГИ У ТЕНДЕРІ

29 Серпня 2018

Чек-лист підготовки до тендеру

Для усіпшної роботи з тендерами рекомендуємо призначити не менше двох осіб для роботи у системі, тим паче, якщо заплановано участь у великій кількості закупівель. Це дозволить одному працівнику готувати і надсилати документи для участі у торгах, а іншому займатися аналітикою (проводити аналіз попередніх тендерів, визначити, хто є конкурентами, за якими цінами вони виграють, у яких процедурах беруть участь) та розробляти стратегію участі у тендерах.

1. Вивчіть партнерів

Перевірте чи виконує замовник всі умови договорів, особливо оплати за тендерними договорами. Також варто проаналізувати, як часто і чому замовник скасовує тендери вже після аукціону тощо. Також дана рекомендація стосується вибору електронного торговельного майданчика. Тому врахуйте зручності інтерфейсу, доступних послуг. Наприклад, функціонал електронного кабінету майданчика E-Tender.ua унікальний та допомагає бізнесу ефективно працювати з тендерами – створити власну структуру компанії та її підрозділів, розподілити права в кабінеті між керівниками, призначити або змінити менеджера, контролювати статус подачі пропозицій та участі в аукціоні, формувати персональні шаблони пошуку закупівель для різних підрозділів.

2. Спілкуйтесь з замовниками у системі

Не варто соромитися ставити питання – усі питання/відповіді зберігаються в системі та є доступними для всіх користувачів системи для перегляду у будь-який час.

3. Вчасно подавайте документи

Не варто відкладати подання пропозиції до останнього моменту. Система налаштована таким чином, що якщо ціни пропозицій учасників збігаються, то останнім право ходу в аукціоні матиме той, хто найраніше подав пропозицію.

4. Сформуйте ціну пропозиції

Найнижча ціна – запорука виграшу. Процедура тендеру побудована за такою логікою, що останній хід кожного раунду робить той учасник, який подав пропозицію з найнижчою ціною. При цьому, система або приймає попередню ціну без змін, або її зниження на суму кроку аукціону, визначеного замовником.

ВАЖЛИВО! 

Питання учасників є анонімними до закінчення аукціону та лише у вигляді тексту (додаткові файли не можуть підвантажуватися). Натомість замовник відповідає на всі питання у системі та за потреби завантажує додаткові файли (наприклад додаткову технічну інформацію, фото).

5. Контрольна перевірка

Для того, щоб реально змагатися за тендер, переконайтесь у вашій реєстрації саме як учасника, а не спостерігача.

6. Перевірте час початку аукціону

Варто забезпечити стабільний доступ до мережі Інтернет на час аукціону, зараз також можливо брати участь в аукціоні через смартфони.

7. Без паніки

Не панікуйте, якщо конкурент ставить нереально низьку ціну. Це не повинно зумовлювати негайний вихід з аукціону, оскільки досить ймовірно, що під час розгляду пропозиції такого “демпінг-учасника” замовник може відхилити пропозицію як таку, що не відповідає умовам тендеру. Тоді замовник розглядатиме наступну кращу за ціною пропозицію і це може бути саме ваша пропозиція.

Для довідки

ProZorro — електронна система публічних закупівель, яка забезпечує створення, розміщення та публікацію тендерів онлайн, обмін між учасниками торгів інформацією та документами в електронному вигляді, доступність для аналізу та громадського контролю.

Статті за темою

За матеріалами проекту “Гармонізація системи державних закупівель в Україні зі стандартами ЄС” www.eupublicprocurement.org.ua.

похожие новости

Блог
З 2020-го замовників очікує не лише збільшення розмірів штрафу до максимуму 170 тис грн., а й розширення кількості випадків, коли керівників, службових осіб замовників чи уповноважених, можуть бути притягнути до відповідальності. Олег Кушнір, головний редактор журналу «Консалт Інфо» систематизував норми нової редакції закону «Про публічні закупівлі» щодо цього.
Блог
У статті даємо аналіз листа Мінекономіки 3304-04/40135-06 від 01.10.2019
Блог
Читайте поради для участі в тендері й інші важливі актуальні питання щодо використання електронного майданчика.