Назад до каталогу статей
Дайджест

Поради постачальникам для пошуку вдалих закупівель

21 Листопада 2018

ПОРАДИ ПОСТАЧАЛЬНИКУ: обрані закупівлі - на поштову скриньку, зручний фільтр пошуку цікавих закупівель, конкуренти учасника торгів: хто вони?

ПОРАДИ ПОСТАЧАЛЬНИКУ ДЛЯ ПОШУКУ ВДАЛИХ ЗАКУПІВЕЛЬ

 

Участь в публічних тендерах має безліч своїх нюансів, які не завжди можуть враховати початківці-постачальники, а іноді й досвідчені. У статті ми розкажемо, як швидко відшукати свій вдалий тендер і проаналізувати конкуренцію на свій товар, роботу чи послугу та дізнатися, як добросовісно замовник виконує договори про закупівлю. Та які функції майданчика допоможуть вам у цьому.

 

Обрані закупівлі - на поштову скриньку

Постачальники, які вже зареєструвалися на майданчику можуть максимально швидко віднайти тендери за допомогою функції у своєму кабінеті «Мої підписки». Це налаштована підписка, де майданчик за заданими параметрами постачальника надає добірку тендерів на його електронну скриньку. 

Також постачальник може скористатися допомогою майданчика щодо підбірки для нього тих закупівель, предмети закупівлі яких, є виключно специфікою для постачальника. Для цього постачальник може звернутися до служби підтримки, оформивши запит в електронному вигляді або звернутися за телефоном.

 

Зручний фільтр пошуку цікавих закупівель

Зареєстрований постачальник на майданчику E-Tender.UA зможе віднайти закупівлю за будь-якою характеристикою, використавши зручний фільтр. А саме задати такі параметри пошуку тендерів:

  • Статус

  • Тип процедури

  • Регіон замовника

  • Очікувана вартість

  • Найменування замовника

  • Період закупівлі тощо.

 

Як користуватися функціями знайдете тут https://e-tender.ua/news/yak-znajti-potribnij-tender-123

 

Рекомендували б звертати увагу на інші тендери того замовника, який цікавий, а також на закупівлі, де регулярно беруть участь конкуренти. Важливо – вивчати, кого і за що відхилили, щоб не повторювати помилки. Тут постачальнику допоможуть аналітичні інструменти системи ProZorro - модуль аналітики ВІ https://bi.prozorro.org.  


Конкуренти учасника торгів: хто вони?

Знати рівень конкуренції на свій товар та на ринку є, досить корисним і необхідним для участі у тендерах. Проведення тендеру передбачає здійснення конкурентного відбору учасників з метою визначення переможця. Змагальність учасників процедур закупівель ґрунтується на тому, що кожен з них, пропонує кращі умов за найнижчими цінами. А конкуренція між їх учасниками, є одним з основоположних принципів проведення публічних торгів, яка і забезпечує справедливе ціноутворення. 

За допомогою публічного модуля аналітики ВІ https://bi.prozorro.org постачальник може визначити середній рівень конкуренції у своєму сегменті ринку, дізнатися про топ-замовників, які закопують його товар, і учасників, які найактивніше беруть участь у торгах.

Також учасник зможе оцінити рівень конкуренції в успішно завершених закупівлях за конкретним кодом CPV, який цікавить його. Окрім, може дізнатися про рейтинг організаторів, які закуповують саме його товар, а також переглянути інших постачальників, які подали пропозицію. 

 

Детальна інструкція про те, як дізнатися про своїх конкурентів на державних тендерах за посиланням https://dozorro.org/blog/yak-proanalizuvati-konkurenciyu-v-uspishno-zavershenih-zakupivlyah?fbclid=IwAR2UffekA0RK-b_hlDf6kzGhVRLd3UMCD18Ym04RNaNOBcO0Q5otWQpPsaw

 

Як замовник виконує договори закупівлі?

Завдяки тому ж самому модулю ВІ https://bi.prozorro.org постачальник також може дізнатися і проаналізувати успішність виконання договірних відносини замовником, скільки із ним підписаних договорів, виконаних, а скільки – розірваних. А також хто із замовників найбільше ініціює розірвання договорів і  за якої причини. 

І так, карточка учасника – саме той інструмент на ВІ, який дозволить швидко і точно проаналізувати статуси договорів на ринку публічних закупівель. Ця функція дасть можливість зрозуміти з ким  із замовників найбільше було розірваних договорів – через невиконання ними умов договору або інші причини.

Детальна інструкція про це тут https://dozorro.org/blog/yak-proanalizuvati-statusi-dogovoriv-za-dopomogoyu-kartochki-uchasnika

 

Статті на допомогу:

ПОСТАЧАЛЬНИКУ, АНАЛІЗУЙ, ПЕРЕВІРЯЙ, А ПОТІМ УЧАСТЬ ПРИЙМАЙ

https://e-tender.ua/news/postachalniku-analizuj-pereviryaj-potim-uchast-prijmaj-149

ЯК ПРИЙНЯТИ УЧАСТЬ У ТЕНДЕРІ?

https://e-tender.ua/news/yak-prijnyati-uchast-u-tenderi-42

ЯК ЗНАЙТИ ПОТРІБНИЙ ТЕНДЕР?

https://e-tender.ua/news/yak-znajti-potribnij-tender-123

ЯК ПОСТАЧАЛЬНИКАМ ПІДВИЩИТИ ЕФЕКТИВНІСТЬ РОБОТИ В PROZORRO!

https://e-tender.ua/news/yak-postachalnikam-pidvishchiti-efektivnist-roboti-v-prozorr-140

ПОРАДИ ДЛЯ ПЕРЕМОГИ У ТЕНДЕРІ

https://e-tender.ua/news/poradi-dlya-peremogi-u-tenderi-154

ПРО ПЕРШИЙ КРОК ДЛЯ УЧАСТІ У ТОРГАХ

https://e-tender.ua/news/pro-pershij-krok-dlya-uchasti-u-torgah-174

АНТИКОНКУРЕНТНІ УЗГОДЖЕНІ ДІЇ 

https://e-tender.ua/news/antikonkurentni-uzgodzheni-diyi-20

Якщо у вас виникли додаткові запитання щодо участь у публічних закупівлях, 

служба підтримки E-Tender.UA на зв’язку

0 800 30 77 55похожие новости

Дайджест
Огляд новин з 23-29 березня. Про E-TENDER на карантині. Чи визнає ТПП карантин – форс-мажором? Відповіді на найпоширеніші запитання для бізнесу. Придбайте водно-спортивну базу «ЛОКОМОТИВ» в центрі м. Дніпро. Митний аукціон в Прозорро.Продажі: газотурбінний двигун Д049 в Дніпропетровській області. Класичний та голландський аукціони у системі Прозорро.Продажі на майданчику Е-ТЕНДАР: відео огляд та поради учасникам. Як обрати електронний майданчик для роботи у системі Прозорро.Продажі? Лист роз’яснення щодо проведення закупівель у зв’язку із COVID-19. Проєкт порядку визначення предмета закупівлі. Три нові державні органи виконавчої влади на заміну ДАБІ
Дайджест
Огляд новин з 16-22 березня. Закликаємо бізнес додавати в Prozorro Market товари для боротьби із COVID-19. Новини від Прозорро.Продажі під час карантину. Реалізація необробленої деревини на Прозорро.Продажі принесла українським лісокористувачам 35,9 млн грн. Експрес-тести на коронавірус вже у PROZORRO MARKET. Додаткове поле у системі Прозорро для звіту за закупівлями COVID-19. Prozorro Market у цифрах: чого купують більше, що представляють найчастіше, яка вартість договорів. Закупівлі без Prozorro: що визначає новий закон. Прийнято закони, які спрощують процедури закупівель товарів для боротьби із коронавірусом. АМКУ змінює порядок участі сторін у засіданні Колегії. Мінекономіки розробляє методологію закупівель у сфері дорожнього господарства. Уряд затвердив порядок та перелік товарів для проведення закупівель для запобігання пандемій коронавірусної хвороби COVID-19 .
Дайджест
Огляд новин з 10-15 березня. Закупівля електроенергії: рекомендації АМКУ щодо визначення вимог замовниками. Оскаржувати закупівлі з квітня будуть по-новому: постачальникам на замітку. Проєкт Закону про внесення змін до закону «Про публічні закупівлі» щодо закупівлі природного газу. Законопроєкт про оборонні закупівлі. Держархбудінспекцію ліквідують. Міська рада ІваноФранківська доповнила своє положення про допорогові закупівлі. Проведені впродовж лютого на Херсонщині земельні торги залучили до місцевих бюджетів 199 тис. грн.