Назад до каталогу статей
Дайджест

Поради постачальникам для пошуку вдалих закупівель

21 Листопада 2018

ПОРАДИ ПОСТАЧАЛЬНИКУ: обрані закупівлі - на поштову скриньку, зручний фільтр пошуку цікавих закупівель, конкуренти учасника торгів: хто вони?

ПОРАДИ ПОСТАЧАЛЬНИКУ ДЛЯ ПОШУКУ ВДАЛИХ ЗАКУПІВЕЛЬ

 

Участь в публічних тендерах має безліч своїх нюансів, які не завжди можуть враховати початківці-постачальники, а іноді й досвідчені. У статті ми розкажемо, як швидко відшукати свій вдалий тендер і проаналізувати конкуренцію на свій товар, роботу чи послугу та дізнатися, як добросовісно замовник виконує договори про закупівлю. Та які функції майданчика допоможуть вам у цьому.

 

Обрані закупівлі - на поштову скриньку

Постачальники, які вже зареєструвалися на майданчику можуть максимально швидко віднайти тендери за допомогою функції у своєму кабінеті «Мої підписки». Це налаштована підписка, де майданчик за заданими параметрами постачальника надає добірку тендерів на його електронну скриньку. 

Також постачальник може скористатися допомогою майданчика щодо підбірки для нього тих закупівель, предмети закупівлі яких, є виключно специфікою для постачальника. Для цього постачальник може звернутися до служби підтримки, оформивши запит в електронному вигляді або звернутися за телефоном.

 

Зручний фільтр пошуку цікавих закупівель

Зареєстрований постачальник на майданчику E-Tender.UA зможе віднайти закупівлю за будь-якою характеристикою, використавши зручний фільтр. А саме задати такі параметри пошуку тендерів:

  • Статус

  • Тип процедури

  • Регіон замовника

  • Очікувана вартість

  • Найменування замовника

  • Період закупівлі тощо.

 

Як користуватися функціями знайдете тут https://e-tender.ua/news/yak-znajti-potribnij-tender-123

 

Рекомендували б звертати увагу на інші тендери того замовника, який цікавий, а також на закупівлі, де регулярно беруть участь конкуренти. Важливо – вивчати, кого і за що відхилили, щоб не повторювати помилки. Тут постачальнику допоможуть аналітичні інструменти системи ProZorro - модуль аналітики ВІ https://bi.prozorro.org.  


Конкуренти учасника торгів: хто вони?

Знати рівень конкуренції на свій товар та на ринку є, досить корисним і необхідним для участі у тендерах. Проведення тендеру передбачає здійснення конкурентного відбору учасників з метою визначення переможця. Змагальність учасників процедур закупівель ґрунтується на тому, що кожен з них, пропонує кращі умов за найнижчими цінами. А конкуренція між їх учасниками, є одним з основоположних принципів проведення публічних торгів, яка і забезпечує справедливе ціноутворення. 

За допомогою публічного модуля аналітики ВІ https://bi.prozorro.org постачальник може визначити середній рівень конкуренції у своєму сегменті ринку, дізнатися про топ-замовників, які закопують його товар, і учасників, які найактивніше беруть участь у торгах.

Також учасник зможе оцінити рівень конкуренції в успішно завершених закупівлях за конкретним кодом CPV, який цікавить його. Окрім, може дізнатися про рейтинг організаторів, які закуповують саме його товар, а також переглянути інших постачальників, які подали пропозицію. 

 

Детальна інструкція про те, як дізнатися про своїх конкурентів на державних тендерах за посиланням https://dozorro.org/blog/yak-proanalizuvati-konkurenciyu-v-uspishno-zavershenih-zakupivlyah?fbclid=IwAR2UffekA0RK-b_hlDf6kzGhVRLd3UMCD18Ym04RNaNOBcO0Q5otWQpPsaw

 

Як замовник виконує договори закупівлі?

Завдяки тому ж самому модулю ВІ https://bi.prozorro.org постачальник також може дізнатися і проаналізувати успішність виконання договірних відносини замовником, скільки із ним підписаних договорів, виконаних, а скільки – розірваних. А також хто із замовників найбільше ініціює розірвання договорів і  за якої причини. 

І так, карточка учасника – саме той інструмент на ВІ, який дозволить швидко і точно проаналізувати статуси договорів на ринку публічних закупівель. Ця функція дасть можливість зрозуміти з ким  із замовників найбільше було розірваних договорів – через невиконання ними умов договору або інші причини.

Детальна інструкція про це тут https://dozorro.org/blog/yak-proanalizuvati-statusi-dogovoriv-za-dopomogoyu-kartochki-uchasnika

 

Статті на допомогу:

ПОСТАЧАЛЬНИКУ, АНАЛІЗУЙ, ПЕРЕВІРЯЙ, А ПОТІМ УЧАСТЬ ПРИЙМАЙ

https://e-tender.ua/news/postachalniku-analizuj-pereviryaj-potim-uchast-prijmaj-149

ЯК ПРИЙНЯТИ УЧАСТЬ У ТЕНДЕРІ?

https://e-tender.ua/news/yak-prijnyati-uchast-u-tenderi-42

ЯК ЗНАЙТИ ПОТРІБНИЙ ТЕНДЕР?

https://e-tender.ua/news/yak-znajti-potribnij-tender-123

ЯК ПОСТАЧАЛЬНИКАМ ПІДВИЩИТИ ЕФЕКТИВНІСТЬ РОБОТИ В PROZORRO!

https://e-tender.ua/news/yak-postachalnikam-pidvishchiti-efektivnist-roboti-v-prozorr-140

ПОРАДИ ДЛЯ ПЕРЕМОГИ У ТЕНДЕРІ

https://e-tender.ua/news/poradi-dlya-peremogi-u-tenderi-154

ПРО ПЕРШИЙ КРОК ДЛЯ УЧАСТІ У ТОРГАХ

https://e-tender.ua/news/pro-pershij-krok-dlya-uchasti-u-torgah-174

АНТИКОНКУРЕНТНІ УЗГОДЖЕНІ ДІЇ 

https://e-tender.ua/news/antikonkurentni-uzgodzheni-diyi-20

Якщо у вас виникли додаткові запитання щодо участь у публічних закупівлях, 

служба підтримки E-Tender.UA на зв’язку

0 800 30 77 55схожi новини

Дайджест
З початком воєнного стану законодавець обмежив проведення земельних торгів щодо передачі в оренду земель с/г призначення. Але 19 жовтня 2022 року ці зміни були скасовані та земельні ділянки всіх категорій відтепер передаються в оренду через електронні аукціони в Прозорро.Продажі та E-Tender.
Дайджест
На електронному майданчику E-Tender важливе технічне доопрацювання щодо публікації звітів без використання ЕСЗ
Дайджест
Команда E-Tender продовжує здійснювати доопрацювання електронної системи закупівель для компаній приватного сектора. Пропонуємо вам ознайомитися із добіркою останніх оновлень.