Назад до каталогу статей
Корисні статті

Порядок проведення аукціонів з продажу спецдозволів на користування надрами

13 Липень 2021

Система Е-Тендер - це не лише зручний функціонал, але й супровід клієнта персональним менеджером. Чому це так важливо при підготовці до аукціону по надрам? Ми перевіримо ваші документи і подбаємо щоб строки були витримані. Ваша задача - перемогти.

Менеджер по роботі з корпоративними клієнтами на Е-Тендер Олена Котова розповідає про основні етапи підготовки та проведення аукціону з продажу спеціального дозволу на користування надрами.


Крок 1: Пошук аукціону

Щоб знайти аукціон на майданчику Е-Тендер, потрібно зайти у вкладку «Аукціони», обрати категорію «Геонадра» і в параметрах пошуку вказати статус «прийняття заяв на участь» (мал.1).  Натиснути кнопку “Пошук”. Система відбере всі актуальні аукціони по вказаним параметрам. 

1

мал.1

Знайти аукціон також можна по номеру - внесіть номер у графу пошуку та натисніть “Пошук”. 

Крок 2: Реєстрація пропозиції

Ознайомитись з інформацією по лоту і подати пропозицію в аукціон можна  на сторінці оголошення - перейти через вкладку «Обрані аукціони». В оголошенні потрібно уважно ознайомитеись з описом лоту та документацією, яку завантажив організатор. Далі ви можете зареєструвати свою закриту цінову пропозицію, вказавши початкову ставку в електронному полі (мал. 2). 

1

мал.2

Від початкової ставки може залежати ваша перемога в аукціоні. Адже, якщо ви вкажете найвищу початкову ставку серед інших учасників в англійському аукціоні, ви отримаєте так звану перевагу останнього кроку - ходитимете останнім в раунді. 

Якщо ви реєструєтесь на голландський аукціон (на пониження ціни), поля для вводу суми не буде.

Дізнатись більше про англійський та голландський  аукціони: 

В ході реєстрації ви маєте підтвердити свою  згоду “З умовами Замовника\З умовами Аукціону” та з умовами договору приєднання.

Після натискання кнопки «зареєструвати пропозицію», одразу буде сформований рахунок для сплати гарантійного внеску. Його можна завантажити  у вікні, або ж у вкладці «Мої рахунки».

Редагувати закриту цінову пропозицію дозволяється безліч разів до моменту завершення прийому пропозиції.

Рекомендуємо реєструвати пропозицію не в останній день їх прийому, адже  можна на встигнути сплатити внески і втратити можливість взяти участь в аукціоні.

Також ви можете ознайомитись з геологічною інформацією про ділянку. Для цього необхідно написати заяву до Держгеонадр та визначити зручний час для ознайомлення та копіювання матеріалів.

Крок 3: Підготовка пакету необхідних документів

Кожен учасник зобов’язаний надати пакет підтверджуючих документів, завірений кваліфікованим електронним підписом заявника (або посадової особи заявника). 

Ми підготували інструкцію, в якій ви знайдете переліки документів для:

  • фізичної особи-підприємця;
  • юридичної особи;
  • іноземної юридичної особи.

Після того як документи будуть підготовлені, пропонуємо вам відправити повний пакет на електронну пошту вашого персонального менеджера на Е-Тендер для перевірки. 

Далі, підписані КЕП документи потрібно буде завантажити до пропозиції на сторінці аукціону - для цього потрібно обрати «документи що підтверджують відповідність» (мал.3). 

1

мал.3

Після завантаження, пропозиція матиме статус “очікує підтвердження”. Повідомте персонального менеджера на Е-Тендер про завантаження документів. Він підтвердить вашу пропозицію і статус змінився на «пропозиція підтверджена оператором».

Крок 4: Підписання протоколу та договору

У разі вашої перемоги ми доопрацюємо протокол, погодимо його з організатором та одразу надішлемо на вашу електронну пошту. Далі його потрібно буде роздрукувати в 4-х примірниках, підписати (не пізніше трьох робочих днів з дня наступного після аукціону) та направити нам Новою поштою.

Договір укладається між Держгеонадрами та переможцем не пізніше ніж 20 робочих днів з наступного після для формування протоколу та опубліковується Держгеонадрами у системі.

Ваш гарантійний внесок ми перерахуємо в Держгеонадра в рахунок сплати договору. 

Винагорода Е-Тендер становить1 відсоток від ціни за результатами аукціону (якщо вона менше 15 млн. гривень) та 0,5 відсотка (якщо ціна реалізації лота більше 15 млн. гривень). Сплатити винагороду потрібно  протягом 10 робочих днів з дати опублікування Держгеонадрами протоколу аукціону в системі та до підписання договору купівлі-продажу.

Якщо Ви не перемогли в аукціоні -  гарантійний внесок повертається в повному обсязі.

Якщо виникають будь-які запитання щодо роботи на майданчику Е-Тендер, звертайтеся до наших менеджерів:

тел.: 0 800 30 07 05 (безкоштовно в межах України), e-mail: support-auction@e-tender.ua

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Корисні статті
Запрошуємо бізнес на безоплатний вебінар. Отримаєте алгоритм дій роботи у маркеті, кейси та поради від досвідченого продавця електронних каталогів. А також - відповіді на свої запитання
Корисні статті
Пропонуємо замовникам розглянути можливість закуповувати кисломолочні сири через електронні каталоги Prozorro Market, адже маємо кейс реальної економії коштів.
Корисні статті
З набранням чинності Постановою №1178, механізм 24 год значно розширив свою дію на перелік документів та інформацію, які може учасник виправити під час проведення тендеру. У статті E-tender описав, які саме це документи та як на сьогодні, у час війни, працює механізм усунення невідповідностей в тендерній пропозиції