Назад до каталогу статей
Новини

ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ ЗАКУПІВЕЛЬ ДЛЯ ЗАПОБІГАННЯ КОРОНАВІРУСУ COVID-19

01 Квітня 2020

Закупівлі товарів для боротьби із коронавірусом, звіт за закупівлями для запобіганню пандемії COVID-19, система Прозорро, електронний майдачник Е-Тендер, експрес-тести для діагностики коронавірусу COVID-19

Уряд уніс зміни до своєї постанови №225 та розширив перелік товарів а послуг, що вона затверджує.

Що передбачають зміни нової постанови?

Держава зможе тепер швидко та оперативно закупити необхідні лікарські засоби, засоби індивідуального захисту та медобладнання для протидії з вірусом COVID-19. Для цього замовники будуть укладати договір з постачальником та подавати інформацію про таку закупівлю та її подальший перебіг у системі Прозорро.

Збільшено перелік товарів та послуг для закупівлі для запобігання COVID-19

Також Уряд збільшив й перелік товарів і послуг для боротьби з коронавірусом. Так, зокрема, відтепер можна буде закупити й послуги з перевезення персоналу та санітарно-гігієнічну обробку приміщень.

Про перелік писали тут.

Хто у замовника буде відповідальний за підготовку закупівель за ознакою COVID-19?

В урядовому порядку зазначено, що замовник проводить закупівлі на підставі наявної потреби у закупівлі товарів й послуг та призначає особу, уповноважену ним на проведення таких закупівель (далі – УО). Яка, зокрема, й вносить інформацію про такі закупівлі до  системи Прозоро. Усі свої рішення УО оформлює у протоколі із зазначенням дати його прийняття.

Звітування за результатами закупівель з за ознакою COVID-19

УО звітує за результатами закупівлі відповідно до ст. 10 Закону «Про публічні закупівлі» з урахуванням вимог п.п. 8 і 9 розділу І Закону № 530-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)».

А ми нагадаємо також, що на майданчику Е-Тендер вже реалізоване поле для звітування за такими закупівлями. Більше про це писали тут.

Також сьогодні є лист «Щодо порядку закупівель у зв’язку із COVID-19» № 3304-04/20656-06 25.03.2020.

Будьте здорові!

З повагою команда Е-Тендер!

схожi новини

Новини
Команда E-Tender продовжує допомагати благодійним та громадським організаціям проводити ефективні та прозорі закупівлі необхідних товарів під час війни
Новини
З квітня 2022 року на період воєнного стану земельні торги з оренди с/г земель були скасовані. Але не очікуючи завершення війни, Верховна рада ухвалила повернути електронні земельні торги в Прозорро.Продажі та E-Tender, закон вже підписано та опубліковано.
Новини
E-Tender офіційно акредитований щодо проведення аукціонів з продажу майна банків, які ліквідуються та перебувають в управлінні ФГВФО. Відтепер в меню майданчика ще більше комерційної нерухомості, авто, квартир та іншого майна.