Назад до каталогу статей
Новини

ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ ЗАКУПІВЕЛЬ ДЛЯ ЗАПОБІГАННЯ КОРОНАВІРУСУ COVID-19

01 Квітня 2020

Закупівлі товарів для боротьби із коронавірусом, звіт за закупівлями для запобіганню пандемії COVID-19, система Прозорро, електронний майдачник Е-Тендер, експрес-тести для діагностики коронавірусу COVID-19

Уряд уніс зміни до своєї постанови №225 та розширив перелік товарів а послуг, що вона затверджує.

Що передбачають зміни нової постанови?

Держава зможе тепер швидко та оперативно закупити необхідні лікарські засоби, засоби індивідуального захисту та медобладнання для протидії з вірусом COVID-19. Для цього замовники будуть укладати договір з постачальником та подавати інформацію про таку закупівлю та її подальший перебіг у системі Прозорро.

Збільшено перелік товарів та послуг для закупівлі для запобігання COVID-19

Також Уряд збільшив й перелік товарів і послуг для боротьби з коронавірусом. Так, зокрема, відтепер можна буде закупити й послуги з перевезення персоналу та санітарно-гігієнічну обробку приміщень.

Про перелік писали тут.

Хто у замовника буде відповідальний за підготовку закупівель за ознакою COVID-19?

В урядовому порядку зазначено, що замовник проводить закупівлі на підставі наявної потреби у закупівлі товарів й послуг та призначає особу, уповноважену ним на проведення таких закупівель (далі – УО). Яка, зокрема, й вносить інформацію про такі закупівлі до  системи Прозоро. Усі свої рішення УО оформлює у протоколі із зазначенням дати його прийняття.

Звітування за результатами закупівель з за ознакою COVID-19

УО звітує за результатами закупівлі відповідно до ст. 10 Закону «Про публічні закупівлі» з урахуванням вимог п.п. 8 і 9 розділу І Закону № 530-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)».

А ми нагадаємо також, що на майданчику Е-Тендер вже реалізоване поле для звітування за такими закупівлями. Більше про це писали тут.

Також сьогодні є лист «Щодо порядку закупівель у зв’язку із COVID-19» № 3304-04/20656-06 25.03.2020.

Будьте здорові!

З повагою команда Е-Тендер!

схожi новини

Новини
Чи вдалось виконати річні плани? Які об'єкти будуть виставлені на приватизацію у 2022 році? Про це розповідає начальник Регіонального відділення Фонду держмайна по місту Києву Яна Матієва
Новини
Розповідаємо як уникнути помилок на етапах оголошення аукціону, підписання протоколу та договору
Новини
Орендна плата за користування землею може стати одним з головних джерел доходу до бюджетів міських, сільських та селищних рад