Назад до каталогу статей
Новини

Порядок публікування договору по Постанові КМУ від 28.02.2022 року №169

15 Березня 2022

Команда майданчику Е-Тендер в цей не легкий для нашої держави час, намагається робити все можливе, щоб система працювала стабільно та максимально допомагає клієнтам.

Найчастішими запитаннями від користувачів є порядок публікування договору по Постанові КМУ від 28.02.2022 року №169 та порядок оприлюднення додаткової угоди до договору.

Тож надаємо пояснення, що відповідно до Постанови КМУ від 28.02.2022 року №169 замовник/державний замовник оприлюднює звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, договір про закупівлю та всі додатки до нього не пізніше ніж через 20 днів з дня припинення чи скасування воєнного стану в Україні або в окремих її місцевостях.  Вимога щодо оприлюднення не застосовується до договорів, які містять інформацію з обмеженим доступом.

При цьому хочемо зазначити, що постанова зазначає лише максимальний строк тобто, якщо у замовника є можливість прозвітувати і раніше, то не потрібно витримувати вищезазначений термін – звітуйте.

Стосовно порядку роботи Антимонопольного комітету України, хочемо повідомити про те, що Антимонопольним комітетом України відповідно до Указу Президента України "Про введення воєнного стану в Україні" від 24.02.2022 № 64/2022, затвердженого Законом України 24.02.2022 № 2102-IX, та Закону України "Про правовий режим воєнного стану" було прийнято рішення зупинити:

  • Розгляд скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель, поданих до Комітету, як органу оскарження, та рішення по яких не були прийняті станом на 25 лютого 2022 року;
  • Розміщення в електронній системі рішень щодо скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель, поданих до Комітету, як органу оскарження, інформація щодо яких не була розміщена в електронній системі закупівель станом на 25 лютого 2022 року.

Це стосується:

  • рішень про прийняття скарги до розгляду,
  • рішень про залишення скарги без розгляду,
  • рішень за результатами розгляду скарги,
  • інформації про резолютивну частину рішення за результатами розгляду скарги

Читайте також: 

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
Придбати бурштин Держсховища тепер можна лише через аукціони Прозорро.Продажі та Е-Тендер. Розповідаємо, як прийняти участь в аукціоні та купити бурштин, офіційно і без обмежень.
Новини
Проект Постанови КМУ «Про затвердження особливостей здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі» на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»
Новини
В статті розглянуті можливі випадки, при яких в замовників може не бути технічної можливості використання Prozoro та яким чином це документально підтвердити