Назад до каталогу статей
Новини

Посібник для орендарів та орендодавців державного та комунального майна

01 Липень 2021

У 2020 році кардинально змінилося законодавство, яке регулює сферу оренди державного та комунального майна. Передача майна в оренду відбувається у системі Prozorro.Продажі. Менше ніж за рік створено унікальну екосистему управління державною власністю. Підготовлений посібник допоможе розібратися в нових механізмах.

Колективом авторів, до якого увійшли експерти  ДП «Прозорро.Продажі» та кількох акредитованих майданчиків, зокрема Е-Тендер, підготовлено унікальний посібник  “Оренда державного та комунального майна через систему Prozorro.Продажі”. У документі міститься практична інформація про нові правила передачі в оренду державного та комунального майна, які почали діяти з 2020 року.


Посібник буде корисним як орендодавцям, так і учасникам аукціонів з оренди. Адже в ньому детально роз’яснені усі правові механізми та організаційні процедури: від моменту включення об'єкта оренди у реєстр до підписання договору з переможцем аукціону. 

У зручній в схематичній формі представлені головні етапи передачі держмайна в оренду:

  • включення об'єкта  до Переліку 1 чи 2 типу;
  • підготовка об'єкта до аукціону, оголошення і проведення торгів та підписання договору з переможцем;
  • передача майна в оренду без аукціону;
  • продовження договору оренди.

Посібник розроблено за підтримки Європейського Союзу, в рамках Програми «U-LEAD з Європою».

Корисні матеріали та інструкції:

Якщо виникають будь-які запитання щодо участі в аукціонах з оренди державного майна або роботи на майданчику, звертайтеся до наших менеджерів E-Tender:

тел.: 0 800 30 77 55 (безкоштовно в межах України), e-mail: support-auction@e-tender.ua 

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
В електронному каталозі Прозорро Маркет для замовників з'явиться можливість завантажувати проєкти договорів та використовувати готові шаблони договорів
Новини
В системі Прозорро.Продажі та E-Tender оголошені перші аукціони з продажу непрацюючих кредитів державного банку АБ “Укргазбанк”. Це продаж прав вимог за кредитними договорами, що забезпечені заставою (іпотекою), а придбати їх можуть лише фінансові установи.
Новини
До уваги замовників! Внесли зміни до Порядку реєстрації та обліку бюджетних зобов’язань, затвердженого наказом Мінфіну № 309. Прокоментували, що саме замовнику врахувати