Назад до каталогу статей
Новини

Посібник для орендарів та орендодавців державного та комунального майна

01 Липень 2021

У 2020 році кардинально змінилося законодавство, яке регулює сферу оренди державного та комунального майна. Передача майна в оренду відбувається у системі Prozorro.Продажі. Менше ніж за рік створено унікальну екосистему управління державною власністю. Підготовлений посібник допоможе розібратися в нових механізмах.

Колективом авторів, до якого увійшли експерти  ДП «Прозорро.Продажі» та кількох акредитованих майданчиків, зокрема Е-Тендер, підготовлено унікальний посібник  “Оренда державного та комунального майна через систему Prozorro.Продажі”. У документі міститься практична інформація про нові правила передачі в оренду державного та комунального майна, які почали діяти з 2020 року.


Посібник буде корисним як орендодавцям, так і учасникам аукціонів з оренди. Адже в ньому детально роз’яснені усі правові механізми та організаційні процедури: від моменту включення об'єкта оренди у реєстр до підписання договору з переможцем аукціону. 

У зручній в схематичній формі представлені головні етапи передачі держмайна в оренду:

  • включення об'єкта  до Переліку 1 чи 2 типу;
  • підготовка об'єкта до аукціону, оголошення і проведення торгів та підписання договору з переможцем;
  • передача майна в оренду без аукціону;
  • продовження договору оренди.

Посібник розроблено за підтримки Європейського Союзу, в рамках Програми «U-LEAD з Європою».

Корисні матеріали та інструкції:


Якщо виникають будь-які запитання щодо участі в аукціонах з оренди державного майна або роботи на майданчику, звертайтеся до наших менеджерів E-Tender:

тел.: 0 800 30 77 55 (безкоштовно в межах України),  

e-mail: support-auction@e-tender.ua 
Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
В квітні 2022 року електронний каталог Prozorro Market відзначив другу річницю свого існування.
Новини
Команда E-Tender продовжує допомагати благодійним та громадським організаціям проводити швидкі та прозорі закупівлі необхідних товарів під час війни.
Новини
Перевезення 18 000 тонн аграрної продукції на 12 баржах до портів Болгарії та Румунії пропонує Українське Дунайське пароплавство.