Назад до каталогу статей
Новини

Посібник для орендарів та орендодавців державного та комунального майна

01 Липень 2021

У 2020 році кардинально змінилося законодавство, яке регулює сферу оренди державного та комунального майна. Передача майна в оренду відбувається у системі Prozorro.Продажі. Менше ніж за рік створено унікальну екосистему управління державною власністю. Підготовлений посібник допоможе розібратися в нових механізмах.

Колективом авторів, до якого увійшли експерти  ДП «Прозорро.Продажі» та кількох акредитованих майданчиків, зокрема Е-Тендер, підготовлено унікальний посібник  “Оренда державного та комунального майна через систему Prozorro.Продажі”. У документі міститься практична інформація про нові правила передачі в оренду державного та комунального майна, які почали діяти з 2020 року.


Посібник буде корисним як орендодавцям, так і учасникам аукціонів з оренди. Адже в ньому детально роз’яснені усі правові механізми та організаційні процедури: від моменту включення об'єкта оренди у реєстр до підписання договору з переможцем аукціону. 

У зручній в схематичній формі представлені головні етапи передачі держмайна в оренду:

  • включення об'єкта  до Переліку 1 чи 2 типу;
  • підготовка об'єкта до аукціону, оголошення і проведення торгів та підписання договору з переможцем;
  • передача майна в оренду без аукціону;
  • продовження договору оренди.

Посібник розроблено за підтримки Європейського Союзу, в рамках Програми «U-LEAD з Європою».

Корисні матеріали та інструкції:

Якщо виникають будь-які запитання щодо участі в аукціонах з оренди державного майна або роботи на майданчику, звертайтеся до наших менеджерів E-Tender:

тел.: 0 800 30 77 55 (безкоштовно в межах України), e-mail: support-auction@e-tender.ua 

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
Придбати бурштин Держсховища тепер можна лише через аукціони Прозорро.Продажі та Е-Тендер. Розповідаємо, як прийняти участь в аукціоні та купити бурштин, офіційно і без обмежень.
Новини
Проект Постанови КМУ «Про затвердження особливостей здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі» на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»
Новини
В статті розглянуті можливі випадки, при яких в замовників може не бути технічної можливості використання Prozoro та яким чином це документально підтвердити