Назад до каталогу статей
Новини

Президент підписав закон про продаж та оренду землі на електронних аукціонах

25 Червень 2021

Скоро можна буде купувати та орендувати земельні ділянки в електронній торговій системі. Участь у торгах можлива через акредитований майданчик Е-Тендер

Президент України підписав закон, який запроваджує новий порядок продажу та оренди земель - на електронних аукціонах. Перші лоти в системі Прозорро.Продажі будуть оголошені після прийняття підзаконних актів.  
Найбільший інтерес у гравців ринку викликають аукціони з продажу земель сільськогосподарського призначення. Продаж землі державної та комунальної власності заборонена, проте на електронних аукціонах можуть продаватися земельні ділянки, що знаходяться у приватній власності.  

Нагадаємо, що купувати землі сільськогосподарського призначення зможуть лише фізичні особи-громадяни України, орендувати - матимуть право також і юридичні особи.  

Наразі, ми готуємо новий функціонал, щоб наші клієнти могли як опублікувати аукціон, так і придбати або орендувати земельну ділянку. 

Щоб не пропустити запуск продажу та оренди землі, телефонуйте менеджерам Е-Тендер. Наші спеціалісти роз'яснять процедуру участі в аукціоні та допоможуть знайти необхідну земельну ділянку. Персональні менеджери Е-Тендер супроводжують клієнтів від реєстрації до укладення угоди, після перемоги в аукціоні ProZorro.Продажі: 

тел.: 0 800 30 77 55 (безкоштовно в межах України),  e-mail: support-auction@e-tender.ua 

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
З квітня 2022 року на період воєнного стану земельні торги з оренди с/г земель були скасовані. Але не очікуючи завершення війни, Верховна рада ухвалила повернути електронні земельні торги в Прозорро.Продажі та E-Tender, закон вже підписано та опубліковано.
Новини
E-Tender офіційно акредитований щодо проведення аукціонів з продажу майна банків, які ліквідуються та перебувають в управлінні ФГВФО. Відтепер в меню майданчика ще більше комерційної нерухомості, авто, квартир та іншого майна.
Новини
В статті розглядаємо особливості здійснення оборонних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану.