Назад до каталогу статей
Новини

Президент підписав закон про продаж та оренду землі на електронних аукціонах

25 Червень 2021

Вже у липні можна буде купувати та орендувати сільськогосподарську землю в електронній торговій системі. Взяти участь у торгах можна через акредитований майданчик Е-Тендер

Президент України підписав закон, який запроваджує новий порядок продажу та оренди земель - на електронних аукціонах. Очікується, що перші лоти в системі Прозорро.Продажі будуть оголошені у липні.  
Найбільший інтерес у гравців ринку викликають аукціони з продажу земель сільськогосподарського призначення. Продаж землі державної та комунальної власності заборонена, проте на електронних аукціонах можуть продаватися земельні ділянки, що знаходяться у приватній власності.  

Нагадаємо, що купувати землі сільськогосподарського призначення зможуть лише фізичні особи-громадяни України, орендувати - матимуть право також і юридичні особи.  

Наразі, ми готуємо новий функціонал, щоб наші клієнти могли як опублікувати аукціон, так і придбати або орендувати земельну ділянку. 

Щоб не пропустити запуск продажу та оренди землі, телефонуйте менеджерам Е-Тендер. Наші спеціалісти роз'яснять процедуру участі в аукціоні та допоможуть знайти необхідну земельну ділянку. Персональні менеджери Е-Тендер супроводжують клієнтів від реєстрації до укладення угоди, після перемоги в аукціоні ProZorro.Продажі: 

тел.: 0 800 30 77 55 (безкоштовно в межах України),  

e-mail: support-auction@e-tender.ua 


Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
П'ятирічні результати публічних закупівель не були б такими успішними, якби сотні людей, які розвивають систему, повністю не віддавались своїй справі. Що таке система Прозорро для команди Е-Тендер?
Новини
Оголосити аукціон з продажу або оренди земельної ділянки та взяти у ньому участь можна буде через акредитований майданчик. На вебінарі вперше продемонстровано функціонал створення земельного аукціону на Е-Тендер
Новини
Обмежено перелік товарів, які можуть бути куплені держзамовниками для протидії коронавірусу без тендерів.