Назад до каталогу статей
Новини

ПРИДБАЙТЕ ВОДНО-СПОРТИВНУ БАЗУ «ЛОКОМОТИВ» В ЦЕНТРІ м. ДНІПРО

26 Березня 2020

Прозоро.Продажі, електронний аукціон в прозоро, майданчик Е Тендер, оренда державного та комунального майна, продаж об'єктів малої приватизації

У системі прозорро.продажі можна придбати об’єки державного та комунального майна та малої приватизації. Один такий об’єкт виставлений на електронний аукціон саме зараз від регіонального відділення Фонду держмайна (ДФМ).

Обєкт: недобудована будівля, складається з 8- та 3-поверхової частин, на вул. Набережна Перемоги, 1К. Будівля каскадом через тераси спускається у бік р. Дніпро.

Загальна площа: 8101,6 кв.м.

Земельна ділянка: 0,5999 га.

Ціна лота: 10 892 144

Дата  проведення аукціону: 08.04.2020

Прийом пропозицій триває до: 07.04.2020, 20:25 год

Майданчик E-Tender – авторизований електронний майданчик у системах Прозорро та Прозоро.Продажі. На майданчику можна організовувати та брати участь в електронних аукціонах із продажу: металобрухтунеобробленої деревиниоб’єкти малої приватизації майна та оренда державного, комунального майна.

Є запитання? Телефонуйте:

тел.: 044 392 36 82 / 223 68 92

або пишіть:

e-mail: support@e-tender.ua.

З повагою команда Е-Тендер!

схожi новини

Новини
Придбати бурштин Держсховища тепер можна лише через аукціони Прозорро.Продажі та Е-Тендер. Розповідаємо, як прийняти участь в аукціоні та купити бурштин, офіційно і без обмежень.
Новини
Проект Постанови КМУ «Про затвердження особливостей здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі» на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»
Новини
В статті розглянуті можливі випадки, при яких в замовників може не бути технічної можливості використання Prozoro та яким чином це документально підтвердити