Назад до каталогу статей
Новини

Прийняли Кодекс України з процедур банкрутства

22 Жовтня 2018

Обзор новостей из 16 - 22 октября

Прийняли Кодекс України з процедур банкрутства

ВР України 18 жовтня прийняла Кодекс України з процедур банкрутства, проект № 8060 від 26.02.2018. Документ підтримали 237 народних депутатів. У ньому, зокрема, присвячено цілий розділ продажу майна в провадженні у справі про банкрутство. І передбачено, що продаж майна банкрутів здійснюватиметься через дворівневу систему - систему електронних державних торгів ProZorro.Продажі.

Метою проекту є підвищення ефективності процедур банкрутства, рівня захищеності прав кредиторів, вдосконалення процедури продажу майна боржника на аукціоні, підвищення рівня виконання контрактів та судових рішень, врегулювання відносин щодо відновлення платоспроможності фізичних осіб, які опинилися в скрутній фінансовій ситуації та потребують допомоги з боку держави.

Кодекс набуде чинності через 6 місяців після його офіційного опублікування. Окрім положення, які визначають створення електронної торгової системи та авторизації електронних майданчиків, що набирає чинності через три місяці з моменту публікації Кодексу.

Текст проекту можете переглянути на https://goo.gl/RUY2t8

 

ProZorro підвищило рівень економії на закупівлі товарів до 10,8% щодо роздрібних цін

Компанія YouControl презентували результати власного дослідження «Публічні закупівлі: ефект ProZorro. Цінові тренди товарних груп». Аналітики YouControl спробували відповісти на запитання, як система ProZorro вплинула на ціноутворення, конкуренцію та прозорість проведення державних торгів. Для цього експертами було проведено аналіз цінових трендів на ринку публічних закупівель за 2013–2017 роки. Предметом дослідження стали відкриті дані про проведені тендери для закупівлі певних груп товарів, таких як паливо, м'ясо птиці, яйця, борошно, соки, картопля, молоко і цукор.

Дослідження показало, що сумарна економія на закупівлях лише цих окремих видів продукції порівняно з ринковою вартістю збільшилась з 5 млн грн у 2013 р. до 144 млн грн у 2017 р. Якщо раніше в середньому при проведенні торгів держазамовники навіть переплачували 1,2%, то нині вони вже економлять 10,8% відносно роздрібних ринкових цін https://dozorro.org/news/zaprovadzhennya-prozorro-pidvishilo-riven-ekonomiyi-na-zakupivli-tovariv-do-108-vidnosno-rozdribnih-cin

Мала приватизація - справжній прорив у підтримці малого і середнього бізнесу

Рухоме і нерухоме майно, майнові комплекси й підприємства, які роками простоювали через неефективність, сьогодні стають реальним бізнесом і працюють на економіку. Те, що мала приватизація процес необхідний та корисний для всіх - очевидно. Держава позбувається активів, якими не може та не повинна керувати, а підприємці отримують гарний майданчик для старту.

За 2 місяці вдалося створити публічний реєстр з понад 1000 об'єктів малої приватизації. І продати понад 200 з них. Держава і громади отримали за це більш ніж 270 млн грн.

Про зацікавленість бізнесу свідчить статистика: ціна на лоти в середньому зростає на 70% від початкової. Але є приклади, коли ціна приватизації зростає у 20, 30 або ж навіть у 800 разів.

За інформацією МЕРТУ. 

ВРУ оголосила тендер на розробку проекту щодо ремонту сесійної зали

Очікувана вартість – 5,7 мільйонів гривень.

Переможцю потрібно буде до кінця року розробити проектно-кошторисну документацію на ремонт зали пленарних засідань.

Під час ремонту планують замінити систему електронного голосування.

Як зазначено у тендерній документації, це потрібно для покращення її технічних властивостей, розширення можливостей та якісного виконання своїх функцій народними депутатами України.

На робочому місці нардепів має бути комп’ютер, модуль з кнопками для голосування, модуль безконтактного зчитування ID-картки, кольоровий сенсорний екран з можливістю голосування з нього та запису на виступ, мікрофон, гучномовець, пристрій для синхронного перекладу, модуль підзарядки мобільних пристроїв та електронна табличка з ПІБ нардепа.

В умовах тендеру зазначені вимоги до самої системи "Електронна зала пленарних засідань" та її підсистем.

Зокрема, має бути врахований візуальний контроль перебування депутатів на робочому місці за допомогою системи відеоспостереження, синхронний переклад засідань на 8 мов, оновлення телевізійного комплексу трансляцій засідань та інше.

Пропозиції від учасників Рада прийматиме до 29 жовтня, 30 має відбутись аукціон.

https://www.pravda.com.ua/news/2018/10/12/7194995/?fbclid=IwAR0R5J4KyprD0xs-lM6aJ4Pxf-SlrmPWsrnlepLeYDOCg4mDxvT7McG4sEU

Держкомтелерадіо оголосив тендери на закупівлю послуг з проведення інформаційної кампанії, соціологічного дослідження 

Держкомтелерадіо оголосив про тендерну закупівлю рекламних та маркетингових послуг з організації та проведення всеукраїнської інформаційної кампанії щодо євроатлантичної інтеграції України. Зокрема, за допомогою відкритих торгів буде визначено виконавця для проведення кампанії з підвищення рівня поінформованості на тему «НАТО-Україна. Безпека. Захист. Стабільність». Очікувана вартість закупівлі – 3 млн 410 тис. грн.

Крім того, через відкриті торги буде визначено виконавця послуги з організації та проведення кількісного соціологічного дослідження щодо ставлення громадськості до вступу України в НАТО. Очікувана вартість закупівлі – 400 тис. грн.

Також через відкриті торги буде закуплено послугу з організації та проведення Всеукраїнського конкурсу на кращу публікацію в друкованих засобах інформації, кращу теле- і радіопередачу про НАТО та державну політику у сфері євроатлантичної інтеграції. На організацію і проведення Всеукраїнського конкурсу державою буде виділено 261 тис. грн.

Свої пропозиції щодо участі у тендерних закупівлях слід подавати до 31 жовтня 2018 року https://www.kmu.gov.ua


Кроме того, через открытые торги будет определен исполнитель услуги по организации и проведению количественного социологического исследования об отношении общественности к вступлению Украины в НАТО. Ожидаемая стоимость закупки - 400 тыс. Грн.Также через открытые торги будет закуплено услугу по организации и проведению Всеукраинского конкурса на лучшую публикацию в печатных средствах информации, лучшую теле- и радиопередачу о НАТО и государственную политику в сфере евроатлантической интеграции. На организацию и проведение Всеукраинского конкурса государством будет выделено 261 тыс. Грн.Свои предложения по участию в тендерных закупках следует подавать в 31 октября 2018 https://www.kmu.gov.ua


схожi новини

Новини
Команда E-Tender продовжує допомагати благодійним та громадським організаціям проводити ефективні та прозорі закупівлі необхідних товарів під час війни
Новини
З квітня 2022 року на період воєнного стану земельні торги з оренди с/г земель були скасовані. Але не очікуючи завершення війни, Верховна рада ухвалила повернути електронні земельні торги в Прозорро.Продажі та E-Tender, закон вже підписано та опубліковано.
Новини
E-Tender офіційно акредитований щодо проведення аукціонів з продажу майна банків, які ліквідуються та перебувають в управлінні ФГВФО. Відтепер в меню майданчика ще більше комерційної нерухомості, авто, квартир та іншого майна.