Приватизація комунального майна: етапи та строки
Закон України «Про приватизацію державного і комунального майна» та Постанова КМУ №432 задекларували нову процедуру приватизації майна комунальної форми власності. Але враховуючи, що ці два документи містять більше 100 положень, ще й не у послідовному викладенні, то для суб’єкта приватизації розібратись у процесі досить складно, а відповідальність за порушення строків вже встановлена у ст. 29 Закону, як мінімум 1700 грн.
Тож, для того щоб якісно, а головне послідовно скласти для себе розуміння повної процедури малої приватизації, тобто приватизації усіх об’єктів ціна яких становить до 250 млн. грн. презентуємо покрокову інфографіку щодо дій органу приватизації та органів місцевого самоврядування для проведення успішних торгів.
З наступних слайдів Ви отримаєте інформацію про кожен етап, від затвердження переліку об’єктів, що підлягають приватизації до наказу про завершену приватизацію за результатами укладеної та оплаченої угоди.
За детальними інструкціями та навчанням звертайтесь до підтримки майданчика, адже Е-Тендер це професійний партнер та спеціаліст щодо управління майном органів місцевого самоврядування.