Назад до каталогу статей
Новини

Приватизація підприємства з переробки алмазів: аукціон у Prozorro.Продажі

13 Вересня 2021

Заявку на участь в онлайн-аукціоні можна подати через майданчик E-Tender до 30 вересня. Аукціон з приватизації Вінницького заводу «Кристал» відбудеться 1 жовтня

Фонд державного майна оголосив аукціон із приватизації підприємства з переробки алмазів у діаманти - АТ "Вінницький завод "Кристал". На підприємстві діє ювелірний бізнес повного циклу, зокрема тут здійснюють обробку дорогоцінного каміння та виготовляють ювелірні прикраси. Стартова ціна об'єкта  89,9 млн грн.

Переможець аукціону у системі Прозорро.Продажі  отримає у власність нерухоме майно площею 9533 м², яке розташоване у Вінниці та Черкасах. До складу об’єкта приватизації входять 14 одиниць нерухомого майна, а саме: виробничі, складські, нежитлові приміщення; автогараж; магазин тощо. Також підприємство має в своїх активах рухоме майно: верстати, виробниче обладнання, автотранспортні засоби, повідомляють у ФДМУ.

Придбати майно об'єктів малої приватизації можна на електронному майданчику Е-Тендер. З переліком активів, які реалізуються у Prozorro.Продажі можна ознайомитися тут.

Корисні матеріали: 

Якщо виникають будь-які запитання щодо участі в аукціонах з продажу державного майна або роботи на майданчику, звертайтеся до наших менеджерів.

тел.: 0 800 30 07 05 (безкоштовно в межах України), e-mail: support-auction@e-tender.ua

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
Е-Тендер розширює клієнтську базу серед комерційних замовників: ще шість великих компаній почали використовувати нашу систему закупівель в серпні. Їх досвід - це приклад для підприємств, які цифровізують та вдосконлалюють свої закупівлі.
Новини
Організатори земельних аукціонів лише очікували затвердження порядку проведення аукціонів. Уряд затвердив цей документ. Взяти участь у торгах можна через акредитований майданчик Е-Тендер
Новини
Оголошені аукціони з продажу Борщівського, Липницького, Ковальовського, Новоборовицького спиртзаводів. Взяти участь в аукціонах Прозорро.Продажі можна через майданчик E-Tender.