Назад до каталогу статей
Новини

Приватизація підприємства з переробки алмазів: аукціон у Prozorro.Продажі

13 Вересня 2021

Заявку на участь в онлайн-аукціоні можна подати через майданчик E-Tender до 30 вересня. Аукціон з приватизації Вінницького заводу «Кристал» відбудеться 1 жовтня

Фонд державного майна оголосив аукціон із приватизації підприємства з переробки алмазів у діаманти - АТ "Вінницький завод "Кристал". На підприємстві діє ювелірний бізнес повного циклу, зокрема тут здійснюють обробку дорогоцінного каміння та виготовляють ювелірні прикраси. Стартова ціна об'єкта  89,9 млн грн.

Переможець аукціону у системі Прозорро.Продажі  отримає у власність нерухоме майно площею 9533 м², яке розташоване у Вінниці та Черкасах. До складу об’єкта приватизації входять 14 одиниць нерухомого майна, а саме: виробничі, складські, нежитлові приміщення; автогараж; магазин тощо. Також підприємство має в своїх активах рухоме майно: верстати, виробниче обладнання, автотранспортні засоби, повідомляють у ФДМУ.

Придбати майно об'єктів малої приватизації можна на електронному майданчику Е-Тендер. З переліком активів, які реалізуються у Prozorro.Продажі можна ознайомитися тут.

Корисні матеріали: 

Якщо виникають будь-які запитання щодо участі в аукціонах з продажу державного майна або роботи на майданчику, звертайтеся до наших менеджерів.

тел.: 0 800 30 07 05 (безкоштовно в межах України), e-mail: support-auction@e-tender.ua

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
Команда E-Tender продовжує допомагати благодійним та громадським організаціям проводити ефективні та прозорі закупівлі необхідних товарів під час війни
Новини
З квітня 2022 року на період воєнного стану земельні торги з оренди с/г земель були скасовані. Але не очікуючи завершення війни, Верховна рада ухвалила повернути електронні земельні торги в Прозорро.Продажі та E-Tender, закон вже підписано та опубліковано.
Новини
E-Tender офіційно акредитований щодо проведення аукціонів з продажу майна банків, які ліквідуються та перебувають в управлінні ФГВФО. Відтепер в меню майданчика ще більше комерційної нерухомості, авто, квартир та іншого майна.