Назад до каталогу статей
Корисні статті

ПРИВАТИЗАЦІЯ СПИРТОВОЇ ГАЛУЗІ: ВИГІДНО ДЕРЖАВІ ТА ІНВЕСТОРАМ

21 Жовтня 2020

Чому аукціони у Прозорро.Продажі є найкращим способом визначення справедливої ціни на активи спиртової галузі, які зараз приватизуються? Дізнайтесь про це в аналітичному матеріалі Аліни Каневської

Триває приватизація спиртзаводів ДП Укрспирт. Немає кращого способу визначити справедливу ринкову вартість активів спиртової галузі, ніж на аукціони у Prozorro.Продажі, вважає Керівниця напряму електронних аукціонів на майданчику E-Tender Аліна Каневська.  Тому що процедура малої приватизації у Prozorro.Продажі передбачає проведення не одного, а серії із трьох аукціонів. Другий і третій проводяться, якщо попередній був неуспішним. Система аукціонів налаштована не лише на підвищення ціни. В системі передбачено проведення гібридного голландського аукціону, на якому йде торг вже на пониження ціни. Отже, якщо попиту на актив буде низьким, то його початкова ціна буде зменшуватись.

Придбання на аукціоні Прозоро.Продажі виробничого майданчику ДП Укрспирт - це унікальна нагода безпечно інвестувати у реальний сектор економіки. Адже місця провадження діяльності готуються до приватизації Фондом держмайна, щодо кожного з них проведена інвентаризація, аудит, сформовані пакети документів для ознайомлення інвесторами.

Заводи Укрспирту мають потенціал виробляти більше 30 млн декалітрів спирту етилового та майже 1,5 мільйони декалітрів технічного спирту. В Україні зберігається високий попит на етиловий спирт та існують передумови до збільшення обсягів експорту, йдеться в матеріалі.

Повна версія матеріалу розміщена на порталі LiGA.net.
 
Повну інформацію про хід приватизації спиртової галузі можна отримати тут.


Укрспирт, Фонд держмайна, спиртова галузь, голландський аукціон, Прозорро.Продажі, Прозоро.Продажі,  Prozorro.Продажі, приватизація, Укрспирт, Е-Тендер, E-Tender

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Корисні статті
Підприємці можуть орендувати державну чи комунальну нерухомість на прозорих аукціонах. Команда E-Tender підготувала відео-інструкцію, яка допоможе вам у пошуку потрібного приміщення. Ви також дізнаєтесь, як подати свою пропозицію на аукціон у Prozorro.Продажі та укласти угоду з орендодавцем.
Корисні статті
Розміщення товару на “полиці” Прозорро Маркет. Як це зробити на майданчику Е-Тендер
Корисні статті
З лютого 2021 запрацював Prozorro Market 2.0. Знижені тарифи за користування системою та з’явилась можливість укладати більш вигідні контракти із замовниками.