Назад до каталогу статей
Новини

Приватизація “золотих” держпідприємств: Львівський ювелірний завод, Вінницький завод “Кристал” та Бурштин України

11 Жовтня 2022

У жовтні 2022 року відбудуться аукціони з приватизації найбільших державних ювелірних підприємств: АТ “Львівський ювелірний завод”, АТ “Вінницький завод Кристал” та ДП “Бурштин України”. Всі підприємства займаються виробленням ювелірних виробів, а Бурштин України ще й добуває дорогоцінне каміння. Що знаємо про підприємства так як їх приватизувати.

Фонд держмайна продовжує оголошувати на продаж найбільші державні підприємства. Наразі, пропонує приватизувати компанії, що займаються виготовленням ювелірних виробів. Аукціони призначені на 18 та 20 жовтня 2022 року.

В умовах воєнного стану приватизація стала ще простішою, адже держава потребує інвестицій та оперативного перетворення підприємств у приватні і відновлення їх роботи.

Для участі в аукціоні необхідно зареєструватися на Е-Тендер як учасник аукціону і далі персональний менеджер забезпечить всю підготовку “під ключ” зі спільною участю в аукціоні та розробкою унікальної переможної стратегії. Обирайте необхідний лот та реєструйтесь на E-Tender.

АТ “Львівський ювелірний завод"

АТ «Львівський ювелірний завод» спеціалізується на виготовленні ювелірних виробів з дорогоцінних металів (золото, срібло). Товарною продукцією товариства є перстені, сережки, кулони, брошки, браслети та ланцюжки, кольє, затискачі до краватки тощо. Всі види продукції виготовляються з власної та замовленої сировини.

До приватизації пропонується 100% акцій Акціонерного товариства «Львівський ювелірний завод» у кількості 113959000 штук.

 • Місцезнаходження товариства: 79060, м. Львів, вул. Академіка Підстригача, 2.
 • Основний вид діяльності товариства - КВЕД 32.12  Виробництво ювелірних і подібних виробів (основний).
 • Загальна площа нерухомості товариства (споруди, нежитлові приміщення) - 11 340,6 кв.м. Та додатково 12124 кв. м. тротуарів, доріг, стоянки тощо. Товариство має на праві користування 3 земельні ділянки загальною площею понад 9,7 га.
 • Стартова ціна - 144 282 200 грн.
 • Аукціон відбудеться 20.10.2022 р.

Купуючи пакет акцій, учасник фактично стає власником всього майна товариства, а також зобов’язаний сплатити суму кредиторської заборгованість, дійсної на момент набуття права власності.

АТ “Вінницький завод Кристал”

До продажу пропонується 100% державний пакет акцій АТ «Вінницький завод «Кристал» у кількості 89932000 штук акцій. 

 • Місцезнаходження товариства: 21100, м. Вінниця, вул. 600-річчя, 21.
 • Основний вид діяльності: КВЕД 32.12 - виробництво ювелірних виробів. 

Обсяг реалізації продукції товариства за період  2019 - 6 міс.2022 = 49 731 тис. грн.

 • На балансі товариства перебуває наступна нерухомість: 

- складські та виробничі приміщення - 6 387 кв.м.

- адміністративні приміщення - 2066,4  кв.м.

- для розміщення закладів торгівлі та харчування - 1 079,6 кв.м.

Нерухомість в оренду не передається. 

 • Площа земельної ділянки - 1,99 га, що перебуває на праві постійного користування у товариства. Земельна ділянка перебуває у державній власності та не підлягає приватизації, право користування не переходить до нового власника. 
 • Стартова ціна аукціону - 89 932 000,00 грн.
 • 18.10.2022 р. відбудеться онлайн англійський аукціон на підвищення ціни.

Купуючи пакет акцій, учасник фактично стає власником всього майна товариства, а також зобов’язаний сплатити суму кредиторської заборгованість, дійсної на момент набуття права власності. 

ДП “Бурштин України”

Пропонується приватизувати єдиний майновий комплекс державного підприємства «Бурштин України».

 • Місцезнаходження: 33012, м. Рівне, вул. Київська, 94.
 • Основний вид діяльності - добування інших корисних копалин та розроблення кар’єрів, н. в. і. у.
 • Обсяг реалізації продукції за період 2019р. – 1 півріччя 2022р. – 13 560 тис. грн.
 • Кредиторська заборгованість підприємства - 14 457 тис. грн. (в тому числі прострочена - 13 260  тис. грн.), новий власник має її сплатити протягом 6 місяців з моменту набуття права власності.
 • Загальна площа нерухомого майна, що перебуває на балансі підприємства - 5 847,40 кв.м.

Також, у підприємство має на праві постійного користування (в т.ч. сервітуту) 11 земельних ділянок для потреб дослідно-промислової розробки родовищ бурштину, для обслуговування адмінприміщень та виробничої бази, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами тощо.

 • Стартова ціна - 12 869 883,28 грн.
 • Аукціон відбудеться 20.10.2022 р.

Такі унікальні об’єкти приватизуються лише зараз і це єдиний шанс придбати найбільші державні компанії в даній ніші. Вони можуть стати фундаментом для нового бізнесу або масштабуванням існуючого.

Щоб прийняти участь в аукціоні, реєструйтесь на майданчику E-Tender, офіційно акредитованому в Прозорро.Продажі за всіма напрямками. Забезпечимо переможну підготовку та стратегію аукціону.

Телефонуйте для безкоштовної консультації або зустрічі.

Денис Киянченко, керівник відділу по роботі з корпоративними клієнтами 

+38 (067) 490 32 69, d.kiyanchenko@e-tender.ua

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
За останній місяця цього року до використання нашої платформи долучилися нові приватні компанії, що вже успішно проводять свої закупівлі
Новини
Уряд затвердив Порядок проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів великої приватизації в системі Прозорро.Продажі. У статті розповіли коротко про те, як буде проходити аукціон
Новини
Уряд вніс зміни до Постанови № 1178, яка затверджує Особливості здійснення публічних закупівель. Що це за зміни, прокоментували у статті