Назад до каталогу статей
Новини

Приватні компанії обирають платформу E-Tender для управління своїми закупівлями

20 Січня 2023

Вітаємо нових замовників, що долучились до платформи Е-Тендер наприкінці 2022 року: UPG, Аквамарин, Фармацевтична компанія «Конекс», ПРАТ “Торговий дім Салют”, Представництво «Проджект Хоуп – Зе Піпл-Ту-Піпл Хелс Фаундейшн ІНК.» в Україні

Платформу E-Tender з метою публікації на ній власних закупівель почали використовувати  ще декілька відомих корпоративних замовників. 

Команда E-Tender під час війни продовжує розвивати функціональність продукту, розширяти свою клієнтську базу та забезпечувати стабільну підтримку існуючих замовників.

Сьогодні ми презентуємо наших нових замовників та запрошуємо постачальників до співпраці з ними:

ТМ “UPG”, ПП «УКРПАЛЕТСИСТЕМ» – українська національна компанія, що працює на ринку паливно-мастильних матеріалів України з 2003 року. Діяльність компанії охоплює два основних напрями:
  • оптові продажі (бензовозні норми);
  • роздрібні продажі світлих нафтопродуктів (власна мережа АЗК UPG). 
Все без винятку пальне, яке реалізується мережею АЗК UPG відповідає стандарту Євро-5 та постачається з Європи. Всі партії пального мають сертифікат якості виробника із зазначенням країни походження.

 ТМ “Аквамарин”, ТОВ «Рибоконсервний завод «Південний» – «Аквамарин» національний бренд-лідер на ринку рибних консервів України. Під ТМ «Аквамарин» представлені консерви з риби та морепродуктів, а також червона ікра.

 ПП «КОНЕКС» – одна з найбільших фармацевтичних компаній України. На території України аптечна мережа компанії налічує понад 170 аптек.
Основні напрями діяльності:

  • оптова та роздрібна торгівля лікарськими засобами;
  • власне виробництво фітопродукції.

 ПрАТ “Торговий дім Салют”, Мережа супермаркетів Салют - це сучасні торговельні комплекси площею від 500 до 4500 м², розташовані у найбільших містах Волинської області – Луцьк, Ковель, Володимир-Волинський. Асортимент кожного з них включає до 20000 найменувань продуктів харчування і супутніх товарів від провідних виробників, що відповідають найвищим стандартам якості.

Project HOPE — це міжнародна неурядова організація, яка налічує понад 500 співробітників і сотні волонтерів, які працюють у понад 25 країнах, відповідаючи на найгостріші глобальні виклики здоров’ю у світі. 

Окрім нових замовників, що долучилися наприкінці року, на E-Tender поновили свою роботу існуючі клієнти, що з початку війни тимчасово призупиняли свою діяльність на майданчику.

ТОВ “Дельта Вілмар Україна”

ТОВ “Таїрово Вайнері”Якщо ви ЗАКУПІВЕЛЬНИК і вас цікавить автоматизація закупівельних процесів, звертайтеся.


Ольга Невольник, 
керівник відділу по роботі з корпоративними клієнтами
тел: +38 (067) 5248232
email: o.nevolnyk@e-tender.ua
Якщо ви бажаєте отримувати замовлення та бути ПОСТАЧАЛЬНИКОМ корпоративних клієнтів E-Tender, то реєструйтесь.
 

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
В електронному каталозі Прозорро Маркет для замовників з'явиться можливість завантажувати проєкти договорів та використовувати готові шаблони договорів
Новини
В системі Прозорро.Продажі та E-Tender оголошені перші аукціони з продажу непрацюючих кредитів державного банку АБ “Укргазбанк”. Це продаж прав вимог за кредитними договорами, що забезпечені заставою (іпотекою), а придбати їх можуть лише фінансові установи.
Новини
До уваги замовників! Внесли зміни до Порядку реєстрації та обліку бюджетних зобов’язань, затвердженого наказом Мінфіну № 309. Прокоментували, що саме замовнику врахувати