Назад до каталогу статей
Новини

Приєднуйтесь та продавайте державі в Prozorro+ на E-Tender

31 Березня 2022

В Україні запустили платформу Prozorro+ з пошуку постачальників для гуманітарних потреб країни

Prozorro+ працює як маркетплейс, де компанії, які готові постачати державі необхідні товари, публікують свої пропозиції, а державні та місцеві органи влади —  власні потреби.

Також на платформі передбачається участь міжнародних донорів та громадських організацій, готових фінансувати потреби української держави.

Основні переваги для бізнесу:

  • Великий та консолідований канал продажу без маркетингових витрат
  • Робота по принципу інтернет-магазину  
  • Можливість укладати договори напряму з замовником
  • Персональний супровід від команди E-Tender  
  • Безкоштовна участь

Наразі перелік категорій налічує понад 150 позицій та 700 товарів (зокрема, пальне, харчові продукти, тактичний одяг, ноутбуки, генератори тощо) та постійно оновлюється.  

Водночас платформа не займається пошуком постачальників товарів військового призначення — наприклад, касок або бронежилетів.


✅Якщо ви вже працювали в системі Prozorro — подзвоніть вашому персональному менеджеру і він допоможе по усім питанням.
✅Хочете почати працювати на новій платформі? Реєструйтеся 

“Prozorro — це система, де вже 5 років взаємодіють десятки тисяч замовників і постачальників з усієї країни, і цю синергію дуже важливо зберегти. Але зараз на перший план виходить, з одного боку, спроможність держави швидко закривати нагальні потреби, а з іншого — можливість для бізнесу відновити свою роботу та підтримувати економіку. Платформа Prozorro+ допоможе поєднати ці дві мети”, — зауважив генеральний директор ДП “Прозорро” Василь Задворний.
Prozorro+ вже запрацювала в пілотному режимі для 15 замовників, зокрема — Міністерства аграрної політики, Міністерства соціальної політики, Штабу гуманітарної допомоги при Національному агентстві з питань запобігань корупції (фонд Штаб UA), Укрзалізниці та Львівської ОДА.  

Зараз для масштабування на всю країну платформа буде активно наповнюватися товарами від постачальників, тож E-Tender закликає бізнес активно подавати свої пропозиції.

Компанії, що готові постачати державі необхідні товари, можуть розміщувати на платформі свої актуальні пропозиції. 

Корисні посилання:

За консультацією дзвоніть вашому персональному менеджеру або на лінію підтримки 0800 30 77 55

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
В електронному каталозі Прозорро Маркет для замовників з'явиться можливість завантажувати проєкти договорів та використовувати готові шаблони договорів
Новини
В системі Прозорро.Продажі та E-Tender оголошені перші аукціони з продажу непрацюючих кредитів державного банку АБ “Укргазбанк”. Це продаж прав вимог за кредитними договорами, що забезпечені заставою (іпотекою), а придбати їх можуть лише фінансові установи.
Новини
До уваги замовників! Внесли зміни до Порядку реєстрації та обліку бюджетних зобов’язань, затвердженого наказом Мінфіну № 309. Прокоментували, що саме замовнику врахувати