Назад до каталогу статей
Новини

Про застосування переговорної процедури закупівлі

08 Жовтня 2018

Огляд новин з 01– 08 жовтня

Про застосування переговорної процедури закупівлі

Кабінет Міністрів України прийняв розпорядження «Про застосування переговорної процедури закупівлі» від 19.09.2018 № 661-р. Розпорядженням передбачено дозволити Міністерству юстиції здійснити у 2018 році закупівлю юридичних послуг із застосуванням переговорної процедури закупівлі відповідно до пункту 7 частини другої статті 35 Закону України “Про публічні закупівлі” у справі за позовом «Україна проти Росії» (заява № 8019/16).

Текст розпорядження: http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/661-2018-%D1%80

НКРЕКП прийняла постанови щодо електричної енергії

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, 5 жовтня прийняла постанови:

  • «Про затвердження Порядку встановлення (формування) тарифів на послуги з розподілу електричної енергії»;
  • «Про затвердження Методики розрахунку тарифу на послуги постачальника універсальних послуг»;
  • «Про затвердження Порядку формування цін на універсальні послуги»;
  • «Про затвердження Методики розрахунку тарифу на послуги постачальника «останньої надії»;
  • «Про затвердження Порядку формування ціни, за якою здійснюється постачання електричної енергії споживачам постачальником «останньої надії».

Постанови пізніше будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП». http://www.nerc.gov.ua/?news=8062

Замовники будівництва зможуть стежити за опрацюванням поданої ними документації до Держархбудінспекції

На сайті Держархбудінспекції розпочала роботу публічна онлайн-платформа ПРОЗОРА ДАБІ – відкрита система розгляду дозвільних документів у будівництві. Завдяки сервісу замовники будівництва зможуть в режимі онлайн відслідковувати кожен етап опрацювання поданої до Держархбудінспекції документації.

Вже на наступний день, після подачі документів, замовник будівництва може знайти в системі ПРОЗОРА ДАБІ вхідний номер та кінцеву дату розгляду поданих документів. Далі у визначені терміни – онлайн дізнатися про результат. У разі відмови у видачі дозволу чи сертифіката в системі відображатиметься перелік зауважень та прізвище посадової особи, що прийняла відповідне рішення.
На першому етапі у системі ПРОЗОРА ДАБІ відображається інформація щодо об’єктів будівництва із значним класом наслідків (відповідальності). Однак найближчим часом проект охопить і об’єкти із середнім класом наслідків.

Крім того, з 1 листопада Держархбудінспекція відкриє доступ до інформації про проведення позапланових перевірок. Інформація ж про планові перевірки публікується на інспекційному порталі ще з квітня в рамках Меморандуму про співпрацю між ДАБІ та BRDO.

Переглянути презентацію платформи: https://dabi.gov.ua/prezentatsiya-onlajn-platformy-rozglyadu-dozvilnyh-dokumentiv-u-budivnytstvi-prozora-dabi-na-zasidanni-kabinetu-ministriv-ukrayiny/

Мала приватизація заробила для держави 185 млн грн

 Перший віце-прем'єр-міністр України підкреслив, що за 2 місяці публічний реєстр об'єктів малої приватизації складається з-понад 1000 об'єктів, з яких уже продано 150 об'єктів. Він зазначив, зокрема, що для держави аукціони малої приватизації заробили185 млн грн. І це не просто гроші для державного бюджету і місцевих громад, це нові великі можливості для малого бізнесу http://www.me.gov.ua/News/Detail?lang=uk-UA&id=0c816576-3589-4098-b530-332ee4e86d54&title=StepanKubiv-MalaPrivatizatsiiaZarobilaDliaDerzhavi185-MlnGrn

схожi новини

Новини
В електронному каталозі Прозорро Маркет для замовників з'явиться можливість завантажувати проєкти договорів та використовувати готові шаблони договорів
Новини
В системі Прозорро.Продажі та E-Tender оголошені перші аукціони з продажу непрацюючих кредитів державного банку АБ “Укргазбанк”. Це продаж прав вимог за кредитними договорами, що забезпечені заставою (іпотекою), а придбати їх можуть лише фінансові установи.
Новини
До уваги замовників! Внесли зміни до Порядку реєстрації та обліку бюджетних зобов’язань, затвердженого наказом Мінфіну № 309. Прокоментували, що саме замовнику врахувати