Назад до каталогу статей
Новини

ПРОДАЖ ЦІЛІСНОГО МАЙНОВОГО КОМПЛЕКСУ НА МАЙДАНЧИКУ E-TENDER

23 Листопада 2020

В системі комерційних продажів на майданчику Е-Тендер оголошено продаж майнового комплексу, який знаходиться в селі Похівка Івано-Франківської області. Подавши заявку на участь та здобувши перемогу в електронному аукціоні, ви отримаєте потужну виробничу базу для свого бізнесу. Аукціон заплановано на 11 грудня 2020 року.

В системі “Комерційні закупівлі” на майданчику Е-Тендер оголошено аукціон з продажу корпоративних прав ТОВ "ВП "Марія"У власності товариства знаходяться кілька виробничих приміщень загальною площею майже 1 тис кв.м, складське приміщення (259,3 кв.м) та адміністративне приміщення (283.6 кв.м).  ТОВ "ВП "Марія" також володіє земельною ділянкою (площею 3.4 га) на правах довгострокової оренди. У покупців є чудова можливість придбати єдиний майновий комплекс.

Участь в комерційному аукціоні для всіх потенційних покупців є безкоштовною! Вам також не потрібно буде сплачувати гарантійний внесок. Щоб взяти участь в торгах потрібно зареєструватись на майданчику Е-Тендер та подати заявку на оголошений аукціон. Період прийому заявок триває до 18 години 10 грудня 2020 року. Аукціон має відбутися 11 грудня 2020 року.

Для потенційних покупців участь в аукціоні є безкоштовною! Процедура також не передбачає сплати гарантійного внеску. Якщо вас зацікавив актив, ви можете зареєструватись на майданчику Е-Тендер та подати заявку на оголошений аукціон.  Період прийому заявок триває до 18.00 10 грудня 2020 року. Аукціон має відбутися 11 грудня 2020 року.

Електронний майданчик E-Tender пропонує зручні інструменти для реалізації майна приватних підприємств та організацій. Компанії можуть продавати свої активи на електронних аукціонах. Торги на майданчику Е-Тендер - гарна можливість придбати актив на вигідних умовах, адже багато великих компаній продають майно за досить низькими цінами. З нами співпрацюють великі холдинги та корпорації, такі як «Оболонь», «Сандора», «Вімм-Білль-Данн», «Мрія» та інші.

Подайте заявку на участь в аукціоні вже сьогодні, щоб мати час добре оцінити актив та підготуватися до аукціону.  Це справді гарний шанс придбати виробничу базу для свого бізнесу.

Якщо виникають будь-які запитання щодо участі в аукціоні або роботи на майданчику, звертайтеся до нас і отримайте безкоштовну консультацію:

067 419 50 94

i.kirichenko@e-tender.ua

З повагою Е-Тендер!

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
Перевезення 18 000 тонн аграрної продукції на 12 баржах до портів Болгарії та Румунії пропонує Українське Дунайське пароплавство.