Назад до каталогу статей
Новини

ПРОДАЖ ЦІЛІСНОГО МАЙНОВОГО КОМПЛЕКСУ НА МАЙДАНЧИКУ E-TENDER

23 Листопада 2020

В системі комерційних продажів на майданчику Е-Тендер оголошено продаж майнового комплексу, який знаходиться в селі Похівка Івано-Франківської області. Подавши заявку на участь та здобувши перемогу в електронному аукціоні, ви отримаєте потужну виробничу базу для свого бізнесу. Аукціон заплановано на 11 грудня 2020 року.

В системі “Комерційні закупівлі” на майданчику Е-Тендер оголошено аукціон з продажу корпоративних прав ТОВ "ВП "Марія". У власності товариства знаходяться кілька виробничих приміщень загальною площею майже 1 тис кв.м, складське приміщення (259,3 кв.м) та адміністративне приміщення (283.6 кв.м).  ТОВ "ВП "Марія" також володіє земельною ділянкою (площею 3.4 га) на правах довгострокової оренди. У покупців є чудова можливість придбати єдиний майновий комплекс.

Участь в комерційному аукціоні для всіх потенційних покупців є безкоштовною! Вам також не потрібно буде сплачувати гарантійний внесок. Щоб взяти участь в торгах потрібно зареєструватись на майданчику Е-Тендер та подати заявку на оголошений аукціон. Період прийому заявок триває до 18 години 10 грудня 2020 року. Аукціон має відбутися 11 грудня 2020 року.

Для потенційних покупців участь в аукціоні є безкоштовною! Процедура також не передбачає сплати гарантійного внеску. Якщо вас зацікавив актив, ви можете зареєструватись на майданчику Е-Тендер та подати заявку на оголошений аукціон.  Період прийому заявок триває до 18.00 10 грудня 2020 року. Аукціон має відбутися 11 грудня 2020 року.

Електронний майданчик E-Tender пропонує зручні інструменти для реалізації майна приватних підприємств та організацій. Компанії можуть продавати свої активи на електронних аукціонах. Торги на майданчику Е-Тендер - гарна можливість придбати актив на вигідних умовах, адже багато великих компаній продають майно за досить низькими цінами. З нами співпрацюють великі холдинги та корпорації, такі як «Оболонь», «Сандора», «Вімм-Білль-Данн», «Мрія» та інші.

Подайте заявку на участь в аукціоні вже сьогодні, щоб мати час добре оцінити актив та підготуватися до аукціону.  Це справді гарний шанс придбати виробничу базу для свого бізнесу.

Якщо у вас залишилися запитання, телефонуйте за номером 0 800 30 07 05 (безкоштовно в межах України) або пишіть на e-mail support-auction@e-tender.ua

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
В електронному каталозі Прозорро Маркет для замовників з'явиться можливість завантажувати проєкти договорів та використовувати готові шаблони договорів
Новини
В системі Прозорро.Продажі та E-Tender оголошені перші аукціони з продажу непрацюючих кредитів державного банку АБ “Укргазбанк”. Це продаж прав вимог за кредитними договорами, що забезпечені заставою (іпотекою), а придбати їх можуть лише фінансові установи.
Новини
До уваги замовників! Внесли зміни до Порядку реєстрації та обліку бюджетних зобов’язань, затвердженого наказом Мінфіну № 309. Прокоментували, що саме замовнику врахувати