Назад до каталогу статей
Новини

ПРОДАЖ ОБ'ЄКТІВ КОМЕРЦІЙНОЇ НЕРУХОМОСТІ НА E-TENDER

23 Березня 2021

Підбірка нерухомості, яку можна придбати на комерційних аукціонах.

На майданчику Е-Тендер оголошені аукціони з продажу комерційного майна:

  • Деревообробний цех площею 451,2 кв. метри. Знаходиться на відстані 25 кілометрів від центру Івано-Франківська. Готовий бізнес з обробки деревини! Аукціон відбудеться 30 березня 2021 року. 
  • Майновий комплекс у с. Похівка Ів.-Франківської області 

Виробничі приміщення загальною площею 1527 тис кв.м. Земельна ділянка (землі промисловості) площею 3.4 га. Можливість створити логістичний центр, виробничу базу тощо. Аукціон відбудеться 30 березня 2021 року. 

  • Земельна ділянка площею 18,4 тис. кв.м. у с. Станіслав, Херсонська область. Знаходиться на березі Дніпровського лиману. Можливість розвивати туристичний бізнес, яхтклуб тощо. Аукціон відбудеться 14 квітня 2021 року. 

Участь в комерційному аукціоні для всіх потенційних покупців є безкоштовною! Вам також не потрібно буде сплачувати гарантійний внесок. Щоб взяти участь в торгах з проджу майна приватних компаній, зареєструйтесь на майданчику Е-Тендер та подайте заявку на оголошений аукціон. 

Це справді гарний шанс придбати земельну ділянку, виробничу базу для свого бізнеса.

Електронний майданчик E-Tender пропонує зручні інструменти для реалізації майна приватних підприємств та організацій. Компанії можуть продавати свої активи на електронних аукціонах.  З нами співпрацюють великі холдинги та корпорації, такі як «Оболонь», «Сандора», «Вімм-Білль-Данн», «Мрія» та інші.

Якщо у вас залишилися запитання, телефонуйте за номером 0 800 30 77 55 (безкоштовно в межах України) або пишіть на e-mail support@e-tender.ua

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
В електронному каталозі Прозорро Маркет для замовників з'явиться можливість завантажувати проєкти договорів та використовувати готові шаблони договорів
Новини
В системі Прозорро.Продажі та E-Tender оголошені перші аукціони з продажу непрацюючих кредитів державного банку АБ “Укргазбанк”. Це продаж прав вимог за кредитними договорами, що забезпечені заставою (іпотекою), а придбати їх можуть лише фінансові установи.
Новини
До уваги замовників! Внесли зміни до Порядку реєстрації та обліку бюджетних зобов’язань, затвердженого наказом Мінфіну № 309. Прокоментували, що саме замовнику врахувати