Назад до каталогу статей
Новини

ПРОДАЖ ОБ'ЄКТІВ КОМЕРЦІЙНОЇ НЕРУХОМОСТІ НА E-TENDER

23 Березня 2021

Підбірка нерухомості, яку можна придбати на комерційних аукціонах.

На майданчику Е-Тендер оголошені аукціони з продажу комерційного майна:

  • Деревообробний цех площею 451,2 кв. метри. Знаходиться на відстані 25 кілометрів від центру Івано-Франківська. Готовий бізнес з обробки деревини! Аукціон відбудеться 30 березня 2021 року. 
  • Майновий комплекс у с. Похівка Ів.-Франківської області 

Виробничі приміщення загальною площею 1527 тис кв.м. Земельна ділянка (землі промисловості) площею 3.4 га. Можливість створити логістичний центр, виробничу базу тощо. Аукціон відбудеться 30 березня 2021 року. 

  • Земельна ділянка площею 18,4 тис. кв.м. у с. Станіслав, Херсонська область. Знаходиться на березі Дніпровського лиману. Можливість розвивати туристичний бізнес, яхтклуб тощо. Аукціон відбудеться 14 квітня 2021 року. 

Участь в комерційному аукціоні для всіх потенційних покупців є безкоштовною! Вам також не потрібно буде сплачувати гарантійний внесок. Щоб взяти участь в торгах з проджу майна приватних компаній, зареєструйтесь на майданчику Е-Тендер та подайте заявку на оголошений аукціон. 

Це справді гарний шанс придбати земельну ділянку, виробничу базу для свого бізнеса.

Електронний майданчик E-Tender пропонує зручні інструменти для реалізації майна приватних підприємств та організацій. Компанії можуть продавати свої активи на електронних аукціонах.  З нами співпрацюють великі холдинги та корпорації, такі як «Оболонь», «Сандора», «Вімм-Білль-Данн», «Мрія» та інші.

Якщо виникають будь-які запитання щодо участі в аукціоні або роботи на майданчику, звертайтеся до нас і отримайте безкоштовну консультацію:

067 419 50 94, i.kirichenko@e-tender.ua 

З повагою Е-Тендер!

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
Оновлено інвестиційний атлас надрокористувача: відкрито для е-аукціонів 30 перспективних ділянок зі стратегічною сировиною
Новини
Допоможемо інвесторам та орендарям знайти потрібну ділянку, а організаторам - оголосити аукціон