Назад до каталогу статей
Новини

ПРОДАЖ ОБ'ЄКТІВ КОМЕРЦІЙНОЇ НЕРУХОМОСТІ НА E-TENDER

23 Березня 2021

Підбірка нерухомості, яку можна придбати на комерційних аукціонах.

На майданчику Е-Тендер оголошені аукціони з продажу комерційного майна:

  • Деревообробний цех площею 451,2 кв. метри. Знаходиться на відстані 25 кілометрів від центру Івано-Франківська. Готовий бізнес з обробки деревини! Аукціон відбудеться 30 березня 2021 року. 
  • Майновий комплекс у с. Похівка Ів.-Франківської області 

Виробничі приміщення загальною площею 1527 тис кв.м. Земельна ділянка (землі промисловості) площею 3.4 га. Можливість створити логістичний центр, виробничу базу тощо. Аукціон відбудеться 30 березня 2021 року. 

  • Земельна ділянка площею 18,4 тис. кв.м. у с. Станіслав, Херсонська область. Знаходиться на березі Дніпровського лиману. Можливість розвивати туристичний бізнес, яхтклуб тощо. Аукціон відбудеться 14 квітня 2021 року. 

Участь в комерційному аукціоні для всіх потенційних покупців є безкоштовною! Вам також не потрібно буде сплачувати гарантійний внесок. Щоб взяти участь в торгах з проджу майна приватних компаній, зареєструйтесь на майданчику Е-Тендер та подайте заявку на оголошений аукціон. 

Це справді гарний шанс придбати земельну ділянку, виробничу базу для свого бізнеса.

Електронний майданчик E-Tender пропонує зручні інструменти для реалізації майна приватних підприємств та організацій. Компанії можуть продавати свої активи на електронних аукціонах.  З нами співпрацюють великі холдинги та корпорації, такі як «Оболонь», «Сандора», «Вімм-Білль-Данн», «Мрія» та інші.

Якщо виникають будь-які запитання щодо участі в аукціоні або роботи на майданчику, звертайтеся до нас і отримайте безкоштовну консультацію:

067 419 50 94, i.kirichenko@e-tender.ua 

З повагою Е-Тендер!

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
В квітні 2022 року електронний каталог Prozorro Market відзначив другу річницю свого існування.
Новини
Команда E-Tender продовжує допомагати благодійним та громадським організаціям проводити швидкі та прозорі закупівлі необхідних товарів під час війни.
Новини
Перевезення 18 000 тонн аграрної продукції на 12 баржах до портів Болгарії та Румунії пропонує Українське Дунайське пароплавство.