Назад до каталогу статей
Новини

Продовження діючого договору оренди держмайна - важливі оновлення функціоналу на Е-Тендер

26 Травня 2021

Чинні орендарі мають вказувати свій статус в пропозиції на аукціон з продовження оренди держмайна, щоб не втратити переважне право. На Е-Тендер функціонал вже працює


В  Прозорро.Продажі відбулось оновлення аукціонів з оренди державного та комунального майна. Зміни торкнулись і процедури продовження діючого договору з оренди на аукціоні. Відтепер статус “чинний орендар” інтегрований у модуль аукціону.  Всім чинним орендарям потрібно вказувати такий статус на етапі подання пропозиції на майданчику E-Tender.

Менеджер по роботі з корпоративними клієнтами на Е-Тендер Анастасія Безуглова підготувала розгорнуту інструкцію щодо продовження діючого договору оренди, в якій розяснює:  

  • коли потрібно подавати заяву на продовження договору оренди; 

  • які документи додавати до заяви;

  • як діючому орендарю подати свою пропозицію на аукціон, щоб система ідентифікувала його як учасника з переважним правом;

  • як діяти під час аукціону і чому обов'язково потрібно зробити мінімальний крок.

Дізнайтесь більше у відео:


Корисні матеріали та інструкції:

Участь в аукціонах з продовження договору оренди державного та комунального майна можуть взяти, окрім діючого орендаря,  всі бажаючі. Для цього потрібно зареєструватись на Е-Tender.

Якщо виникають будь-які запитання щодо роботи на майданчику Е-Тендер, звертайтеся до наших менеджерів:

тел.: 0 800 30 07 05 (безкоштовно в межах України), e-mail: support-auction@e-tender.ua

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
Команда E-Tender продовжує допомагати благодійним та громадським організаціям проводити ефективні та прозорі закупівлі необхідних товарів під час війни
Новини
З квітня 2022 року на період воєнного стану земельні торги з оренди с/г земель були скасовані. Але не очікуючи завершення війни, Верховна рада ухвалила повернути електронні земельні торги в Прозорро.Продажі та E-Tender, закон вже підписано та опубліковано.
Новини
E-Tender офіційно акредитований щодо проведення аукціонів з продажу майна банків, які ліквідуються та перебувають в управлінні ФГВФО. Відтепер в меню майданчика ще більше комерційної нерухомості, авто, квартир та іншого майна.