Назад до каталогу статей
Новини

Продовження діючого договору оренди держмайна - важливі оновлення функціоналу на Е-Тендер

26 Травня 2021

Чинні орендарі мають вказувати свій статус в пропозиції на аукціон з продовження оренди держмайна, щоб не втратити переважне право. На Е-Тендер функціонал вже працює


В  Прозорро.Продажі відбулось оновлення аукціонів з оренди державного та комунального майна. Зміни торкнулись і процедури продовження діючого договору з оренди на аукціоні. Відтепер статус “чинний орендар” інтегрований у модуль аукціону.  Всім чинним орендарям потрібно вказувати такий статус на етапі подання пропозиції на майданчику E-Tender.

Менеджер по роботі з корпоративними клієнтами на Е-Тендер Анастасія Безуглова підготувала розгорнуту інструкцію щодо продовження діючого договору оренди, в якій розяснює:  

  • коли потрібно подавати заяву на продовження договору оренди; 

  • які документи додавати до заяви;

  • як діючому орендарю подати свою пропозицію на аукціон, щоб система ідентифікувала його як учасника з переважним правом;

  • як діяти під час аукціону і чому обов'язково потрібно зробити мінімальний крок.

Дізнайтесь більше у відео:


Корисні матеріали та інструкції:

Участь в аукціонах з продовження договору оренди державного та комунального майна можуть взяти, окрім діючого орендаря,  всі бажаючі. Для цього потрібно зареєструватись на Е-Tender.

Якщо виникають будь-які запитання щодо роботи на майданчику Е-Тендер, звертайтеся до наших менеджерів:

тел.: 0 800 30 07 05 (безкоштовно в межах України), e-mail: support-auction@e-tender.ua


Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
Е-Тендер розширює клієнтську базу серед комерційних замовників: ще шість великих компаній почали використовувати нашу систему закупівель в серпні. Їх досвід - це приклад для підприємств, які цифровізують та вдосконлалюють свої закупівлі.
Новини
Організатори земельних аукціонів лише очікували затвердження порядку проведення аукціонів. Уряд затвердив цей документ. Взяти участь у торгах можна через акредитований майданчик Е-Тендер
Новини
Оголошені аукціони з продажу Борщівського, Липницького, Ковальовського, Новоборовицького спиртзаводів. Взяти участь в аукціонах Прозорро.Продажі можна через майданчик E-Tender.