Назад до каталогу статей
Новини

Продовження діючого договору оренди держмайна - важливі оновлення функціоналу на Е-Тендер

26 Травня 2021

Чинні орендарі мають вказувати свій статус в пропозиції на аукціон з продовження оренди держмайна, щоб не втратити переважне право. На Е-Тендер функціонал вже працює


В  Прозорро.Продажі відбулось оновлення аукціонів з оренди державного та комунального майна. Зміни торкнулись і процедури продовження діючого договору з оренди на аукціоні. Відтепер статус “чинний орендар” інтегрований у модуль аукціону.  Всім чинним орендарям потрібно вказувати такий статус на етапі подання пропозиції на майданчику E-Tender.

Менеджер по роботі з корпоративними клієнтами на Е-Тендер Анастасія Безуглова підготувала розгорнуту інструкцію щодо продовження діючого договору оренди, в якій розяснює:  

  • коли потрібно подавати заяву на продовження договору оренди; 

  • які документи додавати до заяви;

  • як діючому орендарю подати свою пропозицію на аукціон, щоб система ідентифікувала його як учасника з переважним правом;

  • як діяти під час аукціону і чому обов'язково потрібно зробити мінімальний крок.

Дізнайтесь більше у відео:


Корисні матеріали та інструкції:

Участь в аукціонах з продовження договору оренди державного та комунального майна можуть взяти, окрім діючого орендаря,  всі бажаючі. Для цього потрібно зареєструватись на Е-Tender.

Якщо виникають будь-які запитання щодо роботи на майданчику Е-Тендер, звертайтеся до наших менеджерів:

тел.: 0 800 30 07 05 (безкоштовно в межах України), e-mail: support-auction@e-tender.ua


Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
З 1 січня 2022 року публічні закупівлі будуть проводитись лише через уповноважених осіб. Державним замовникам вже час розпочати перехід від тендерного комітету до уповноваженої особи. У новому Положенні визначені основні права та обов'язки таких осіб.
Новини
Підприємці можуть орендувати приміщення чи будівлю, що належить неплатоспроможному банку, для потреб свого бізнесу. Аукціони в Prozorro.Продажі проходитимуть за голландською моделлю - на зниження початкової орендної ставки.
Новини
Додати свою пропозицію до вже створеного в електронному каталозі товару можна на Е-Тендер. А от створити новий товар - лише через ЦЗО. Як це зробити, дізнайтесь в інструкції