Назад до каталогу статей
Корисні статті

Простіше, ніж участь в тендері. ЧОТИРИ АРГУМЕНТИ ДЛЯ БІЗНЕСУ НА КОРИСТЬ PROZORRO MARKET

23 Квітня 2021

Укласти угоду із державним замовником на поставку товару можна просто і швидко. Для цього і створений Prozorro Market. Команда E-Tender готова допомогти вам відкрити для себе цей ринок збуту.

Prozorro Market - державний онлайн-магазин, створений для того, щоб поставки товарів замовникам відбувались без обтяжливих тендерних процедур. Потенціал цього ринку становить понад 23 млрд гривень. В Україні приблизно 25 тисяч замовників, які можуть купувати через Prozorro Market. На сьогоднішній день у системі працює більше 2 тисяч замовників. З моменту створення магазину укладено 10 тисяч угод на 160 млн гривень. У е-каталогах представлено 14 тисяч товарів у 500 категоріях.


Переваги  
Prozorro Market  
Спрощена закупівля 

Простіше  
- Не потрібно готувати ТД;
- Вимагається лише документ у довільній формі про специфікацію товару (для процедури “запит ціни пропозицій”).

Потрібно готувати тендерну документацію, відповідно до умов замовника.   
Швидше 
Середня тривалість “запиту ціни пропозицій” - 8 календарних днів.*
Середня тривалість – 21 календарний день. *
Надійніше
Замовник купує товар за вказаною вами ціною.
Якщо більше двох учасників - оголошується аукціон, на якому і буде визначена ціна.
Дешевше 
Сплачуєте за участь якщо уклали угоду із замовником.
Сплачуєте за участь незалежно від того, перемогли ви в аукціоні чи ні.

*Джерело: Prozorro.Market


Використання Prozorro Market державними замовниками є абсолютно законним. Порядок використання електронного каталогу затверджений Постановою КМУ № 822 від 14 вересня 2020 р.  

Оновлена версія державного онлайн магазину (Prozorro Market 2.0)  запрацювала у лютому 2021 року. Головні зміни для постачальників:   

  1. Тепер можна укладати угоди із замовниками на суми до 200 тис. грн через процедуру “запит ціни пропозицій” (монополістам - на суми до 1 млн грн).   

  1. Комісію за користування системою сплачується лише у разі підписання угоди.  Тарифи  знижені. Комісія становить 3% від суми договору при вартості публічної закупівлі до 50 тис. грн, 2% – до 200 тис. грн, 1% – понад 200 тис. грн.

Корисні матеріали та інструкції:  

Пропонуємо зареєструватись на електронному майданчику Е-Тендер, та почати працювати у Прозоро Маркет. 

Якщо у вас залишилися запитання, телефонуйте за номером 0 800 30 77 55 (безкоштовно в межах України) або пишіть на e-mail support@e-tender.ua

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Корисні статті
В цій статті більш детально розглянемо закупівлі товарів згідно додатку до Постанови № 1275 “Про затвердження особливостей здійснення оборонних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану” від 11 листопада 2022 року
Корисні статті
В умовах повномасштабного вторгнення та знищення енергетичної інфраструктури країни замовники вимушені купувати джерела альтернативного живлення (генератори) для забезпечення стабільної роботи. Саме тому ми вирішили нагадати Вам про поняття ступеню локалізації виробництва та потребу його застосування.
Корисні статті
Цікавлять нові замовлення від держзамовників, але не хочеться займатися підготовкою тендерних документів? Тоді беріть участь у «Запиті ціни пропозицій»