Назад до каталогу статей
Корисні статті

ПРОТОКОЛИ РІШЕНЬ УПОВНОВАЖЕНОЇ ОСОБИ: ЗРАЗКИ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ СПРОЩЕНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ

23 Квітня 2020

Уповноважена особа; система Прозорро; майданчик Е-Тендер; спрощені закупівлі; тестування уповноважених осіб; тендерний комітет; публічні закупівлі, допорогові закупівлі

Із чинним сьогодні Законом про публічні закупівлі, (*закон «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель» від 19.09.2019 № 114-IX) проводити спрощені закупівлі мають виключно Уповноважені особи. Нагадаємо, до спрощених закупівель належать закупівлі, вартість яких від 50 тис грн до 200 тис грн.

Оскільки практики роботи уповноважених осіб у більшості замовників ще немає, аби допомогти освоїти зміни та правильно організувати роботу спрощених закупівель уповноваженим особам, наші партнери з агентства «Консалт» розробили зразки необхідних протоколів для кожного етапу проведення відповідної закупівлі.

Нижче надаємо тільки три перших протокольні рішення УО про:

  • початок спрощеної закупівлі та затвердження вимогів до предмету;
  • внесення змін до оголошення;
  • надання роз’яснень.


ПРОТОКОЛ

ЩОДО ПРИЙНЯТТЯ РІШЕННЯ УПОВНОВАЖЕНОЮ ОСОБОЮ

 


«(вкажіть дату)» 2020 р.

№ ___

«(вкажіть населений пункт

 

Враховуючи статті 4 та 11 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закону), Положення про уповноважену особу, що затверджене рішенням (вкажіть назву замовника) від _____ №______, з метою організації закупівлі за предметом, код, національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – вкажіть код ДК 021:2015 (вкажіть назву предмета закупівлі), враховуючи  очікувану вартість предмета закупівлі та керуючись ч. 2 ст. 4 Закону.

ВИРІШИВ (ВИРІШИЛА):

1. Закупівлю за предметом, код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – вкажіть код ДК 021:2015 (вкажіть назву предмета закупівлі) здійснити шляхом проведення спрощеної  закупівлі відповідно до вимог Закону.

2. Забезпечити проведення спрощеної  закупівлі  в межах законодавства.

3. Подати на оприлюднення через авторизований електронний майданчик оголошення про проведення спрощеної закупівлі на веб-порталі Уповноваженого органу у порядку, передбаченому у ст. 10 Закону.

4. Затвердити вимоги до предмета закупівлі та проєкт договору  (додається).

5. Подати на оприлюднення через авторизований електронний майданчик  проєкт договору та вимоги до предмета закупівлі шляхом завантаження окремих файлів до оголошення про проведення спрощеної закупівлі на веб-порталі Уповноваженого органу в порядку, передбаченому у ст. 10 Закону.

Підпис:                                                          Уповноважена особа «ПІБ»

 

ПРОТОКОЛ

ЩОДО ПРИЙНЯТТЯ РІШЕННЯ УПОВНОВАЖЕНОЮ ОСОБОЮ

 

«(вкажіть дату)» 2020 р.

№ ___

«(вкажіть населений пункт

Враховуючи статті 4 та 11 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), Положення про уповноважену особу, що затверджене рішенням (вкажіть назву замовника) від _____ №______.

Відповідно до абз. 5 ч. 7 ст. 14 Закону,  замовник має право з власної ініціативи внести зміни до оголошення про проведення спрощеної закупівлі та/або вимог до предмета закупівлі, але до початку строку подання пропозицій. У  зв’язку з необхідністю внесення змін до оголошення про проведення спрощеної закупівлі та вимог до предмета закупівлі згідно з предметом закупівлі, код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – вкажіть код ДК 021:2015 (вкажіть назву предмета закупівлі).

ВИРІШИВ (ВИРІШИЛА):

1. Внести зміни до  оголошення про проведення спрощеної закупівлі та вимог до предмета закупівлі (додається), а також документи щодо закупівлі затвердити в новій редакції.

2. Зміни, що вносяться замовником, розмістити та відобразити в електронній системі закупівель у вигляді нової редакції документів, у порядку, передбаченому в ст. 10 Закону.

Підпис:                                                          Уповноважена особа «ПІБ»


ПРОТОКОЛ

ЩОДО ПРИЙНЯТТЯ РІШЕННЯ УПОВНОВАЖЕНОЮ ОСОБОЮ

 

«(вкажіть дату)» 2020 р.

№ ___

«(вкажіть населений пункт

Враховуючи вимоги Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), Положення про уповноважену особу, що затверджене рішенням (вкажіть назву замовника) від _____ №______.

Відповідно до абз. 5 ч. 7 ст. 14 Закону в період уточнення інформації учасники спрощеної закупівлі мають право звернутися до замовника через електронну систему закупівель за роз’ясненням щодо інформації, зазначеної в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі, щодо вимог до предмета закупівлі та/або звернутися до замовника з вимогою щодо усунення порушення під час проведення спрощеної закупівлі.

ВИРІШИВ (ВИРІШИЛА):

1. Надати роз’яснення на звернення учасників спрощеної закупівлі (вимогу до предмета закупівлі), що оприлюднено  в електронній системі закупівель від (вкажіть дату) за предметом закупівлі, код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – вкажіть код ДК 021:2015 (вкажіть назву предмета закупівлі) (текст роз’яснення додається).

2. Забезпечити оприлюднення роз’яснення на звернення Учасника (вимогу до предмета закупівлі), через авторизований електронний майданчик на веб-порталі Уповноваженого органу відповідно до статті 14  Закону.

Підпис:                                                          Уповноважена особа «ПІБ»


На сайті наших партнерів Агентства «Консалт» ви зможете скачати зразки інших протоколів  для роботи уповноваженій особі:

  • Протокольне рішення УО про прийняття рішення про намір укласти договір
  • Протокольне рішення УО про продовження строку розгляду пропозиції
  • Протокольне рішення УО про відміну торгів
  • Протокольне рішення УО про відхилення пропозиції учасника.

Також пропонуємо прочитати статті про спрощені закупівлі та роботу уповноважених осіб:

Дякуємо за допомогу нашим партнерам та бажаємо успіхів уповноваженим особам!

схожi новини

Корисні статті
Закупівлі через Prozorro Market набирають популярності. Придбати товари першого вжитку оперативно у час війни стало можливим саме завдяки електронному каталогу. Ми провели аналіз попиту та пропозиції, а також аргументували таку динаміку та навели плюси такого способу закупівлі для замовника
Корисні статті
Запрошуємо учасників на вебінар. Отримайте поради щодо складання тендерної пропозиції за вимогами Постанови № 1178 та підтвердження відсутності підстав для відмови у тендері
Корисні статті
10 наголосів про зміни до Постанови №1178, які замовнику слід знати