Назад до каталогу статей
Успіх клієнтів

PROZORRO ДЛЯ ЗАБУДОВНИКІВ: ЯКІ ВИГОДИ?

06 Грудня 2019

Для того, щоб зрозуміти переваги роботи у системі Prozorro для бізнесу, Е-Tender, як провідний майданчик для державних закупівель і продажів, часто ділиться успішними та цікавими кейсами разом із своїми клієнтами. У черговій статті розповіли про забудовників і про досвід одного із, як користувача системи – групи компаній «Фаворит». Які лоти можуть бути цікаві забудовнику не тільки в розрізі закупівель, а й продажів системи Prozorro.Продажі

Повний текст статті читайте на порталі news.finance.ua за посиланням.

З початку запуску системи Prozorro, у ній проводять різноманітні тендери від стратегічно важливих, як роботи на четвертому енергоблоку ЧАЕС, до часом комічних – закупівля мавпочки-капуцин для одного з міських зоопарків. Компанія і наш клієнт – ПрАТ «Фаворит Компані» на сьогодні в своєму портфелі має 89 участей в тендерах, з них 25 – перемог. Основний напрям діяльності – будівництво житлових комплексів. Та окрім системи Прозорро, компанія бере участь в купівлі об’єктів через Prozorro.Продажі.

Олена Розенблат, співзасновник ПрАТ «Фаворит компані» розповіла про те, які перші кроки необхідно робити учаснику, який тільки зайшов у систему. Чого уникати та на що звернути особливу увагу.

Для компанії, як учасника, зокрема, є головним те, що вони не залишаються сам на сам з системою. Похвально ставляться до підходу E-Tender й того, що надаємо персонального менеджера, до якого можна звернутися за будь-якими юридичними і технічними питанням щодо роботи у системі.

Також Віталій Діхтяр, директор електронного майданчика E-Tender.ua, акцентує увагу на тому, що дійсно у системі є такі компанії, які працюють з державними закупівлями й одночасно купують через Prozorro.Продажі. А причиною цього є те, що в Прозорро заходять все більше організаторів і виставляють цікаві лоти. Ще одним поштовхом є нормативна база, яка дає можливість залучити нові ринки для реалізації й здачі в оренду майна.

Цикл роботи з клієнтом в кожній із систем по-своєму специфічний. У Prozorro.Продажі ми надаємо комплекс послуг щодо викупу або оренди конкретного об’єкта «під ключ», що знімає з учасника необхідність самостійно розбиратися в законодавчому, процедурному та технічному аспектах.


А ми нагадуємо, якщо у Вас будуть запитання щодо участі, роботи на майданчику чи у системі, звертайтеся:

тел.: 044 392 36 82/223 68 92;

e-mail: support@e-tender.ua.

Вдалих тендерів та більше перемог!

схожi новини

Успіх клієнтів
Для компанії-постачальника в держзакупівлях електроенергії надзвичайно важливо мати «запас міцності» - досвід ТОВ «Енерго Збут Транс».
Успіх клієнтів
У першому онлайн аукціоні з продажу золоторудної ділянки, в грудні 2020 року, переміг інвестор, якого супроводжувала команда E-Tender. На початку 2021-го Державна служба геології та надр оновила Інвестиційний атлас надрокористувача, включивши чотири ділянки з покладами золота. Їх готують до відкритих аукціонів у Прозорро.Продажі. Не пропустіть оголошення цих аукціонів