Назад до каталогу статей
Успіх клієнтів

PROZORRO ДЛЯ ЗАБУДОВНИКІВ: ЯКІ ВИГОДИ?

06 Грудня 2019

Для того, щоб зрозуміти переваги роботи у системі Prozorro для бізнесу, Е-Tender, як провідний майданчик для державних закупівель і продажів, часто ділиться успішними та цікавими кейсами разом із своїми клієнтами. У черговій статті розповіли про забудовників і про досвід одного із, як користувача системи – групи компаній «Фаворит». Які лоти можуть бути цікаві забудовнику не тільки в розрізі закупівель, а й продажів системи Prozorro.Продажі

Повний текст статті читайте на порталі news.finance.ua за посиланням.

З початку запуску системи Prozorro, у ній проводять різноманітні тендери від стратегічно важливих, як роботи на четвертому енергоблоку ЧАЕС, до часом комічних – закупівля мавпочки-капуцин для одного з міських зоопарків. Компанія і наш клієнт – ПрАТ «Фаворит Компані» на сьогодні в своєму портфелі має 89 участей в тендерах, з них 25 – перемог. Основний напрям діяльності – будівництво житлових комплексів. Та окрім системи Прозорро, компанія бере участь в купівлі об’єктів через Prozorro.Продажі.

Олена Розенблат, співзасновник ПрАТ «Фаворит компані» розповіла про те, які перші кроки необхідно робити учаснику, який тільки зайшов у систему. Чого уникати та на що звернути особливу увагу.

Для компанії, як учасника, зокрема, є головним те, що вони не залишаються сам на сам з системою. Похвально ставляться до підходу E-Tender й того, що надаємо персонального менеджера, до якого можна звернутися за будь-якими юридичними і технічними питанням щодо роботи у системі.

Також Віталій Діхтяр, директор електронного майданчика E-Tender.ua, акцентує увагу на тому, що дійсно у системі є такі компанії, які працюють з державними закупівлями й одночасно купують через Prozorro.Продажі. А причиною цього є те, що в Прозорро заходять все більше організаторів і виставляють цікаві лоти. Ще одним поштовхом є нормативна база, яка дає можливість залучити нові ринки для реалізації й здачі в оренду майна.

Цикл роботи з клієнтом в кожній із систем по-своєму специфічний. У Prozorro.Продажі ми надаємо комплекс послуг щодо викупу або оренди конкретного об’єкта «під ключ», що знімає з учасника необхідність самостійно розбиратися в законодавчому, процедурному та технічному аспектах.


А ми нагадуємо, якщо у Вас будуть запитання щодо участі, роботи на майданчику чи у системі, звертайтеся:

тел.: 044 392 36 82/223 68 92;

e-mail: support@e-tender.ua.

Вдалих тендерів та більше перемог!

схожi новини

Успіх клієнтів
Для компанії-постачальника в держзакупівлях електроенергії надзвичайно важливо мати «запас міцності» - досвід ТОВ «Енерго Збут Транс».
Успіх клієнтів
У першому онлайн аукціоні з продажу золоторудної ділянки, в грудні 2020 року, переміг інвестор, якого супроводжувала команда E-Tender. На початку 2021-го Державна служба геології та надр оновила Інвестиційний атлас надрокористувача, включивши чотири ділянки з покладами золота. Їх готують до відкритих аукціонів у Прозорро.Продажі. Не пропустіть оголошення цих аукціонів
Успіх клієнтів
Система комерційних закупівель Е-Тендер забезпечую роботу закупівельників різними видами процедур. Сьогодні говоримо про рамкові угоди, що вже стали популярним інструментам закупівель серед крупних компаній. Досвідом закупівлі газу за рамкою ділиться директор із закупівель ДК Укроборонпром