Назад до каталогу статей
Корисні статті

PROZORRO MARKET 2.0 ДЛЯ ПОСТАЧАЛЬНИКА: НОВІ МОЖЛИВОСТІ РОЗШИРЕННЯ РИНКІВ ЗБУТУ

23 Лютого 2021

З лютого 2021 запрацював Prozorro Market 2.0. Знижені тарифи за користування системою та з’явилась можливість укладати більш вигідні контракти із замовниками.

Prozorro.Market - державний онлайн-магазин, у якому бізнес може продавати свої товари державним замовникам без проведення тендерів.  

Оновлений Prozorro Market відкриває доступ до ринку збуту з потенціалом 500 млн. гривень.  Тепер можна укладати угоди з державними організаціями та комунальними установами на поставку продукції на суми до 200 тис грн. (раніше поріг був 50 тис.). З монополістами в окремих галузях замовникам дозволено укладати контракти на суми до 1 млн грн.

Робота у Prozorro Market  має свої переваги:

1) не витрачається час на підготовку документації для кожного замовлення; 

2) надійні замовники - оплата гарантується державою.

Щоб почати працювати в онлайн-магазині, потрібно зробити кілька простих кроків:

Всі постачальники Прозорро Маркет мають проходити нескладну процедуру кваліфікації - потрібно разово підтвердити досвід постачання товарів тієї категорії, до якої подається заявка. Підтвердженням досвіду буде надання :

  • або 10 видаткових (або податкових) накладних; 
  • або 3 угод у Prozorro зі звітами про виконання договори;
  • або 3 угоди з замовниками, укладені через е-каталог.

Документи мають підтверджувати факт постачання товарів протягом 2019-2020 років.

Зайти в онлайн-магазин і почати продавати свої товари - абсолютно безкоштовно!Постачальник буде сплачувати комісію лише після того, як отримає замовлення і  підпише угоду із замовником. Комісія становить 3% від суми договору при вартості публічної закупівлі до 50 тис. грн, 2% – до 200 тис. грн, 1% – понад 200 тис. грн.

Наразі оголошені відбори до великої кількості е каталогів: пальне, продукти харчування, офісна техніка. Продавати свої товари державі - легко, безпечно та вигідно.

Корисні матеріали: 

Якщо у вас залишилися запитання, телефонуйте за номером 0 800 30 77 55 (безкоштовно в межах України) або пишіть на e-mail support@e-tender.ua

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Корисні статті
Закупівлі через Prozorro Market набирають популярності. Придбати товари першого вжитку оперативно у час війни стало можливим саме завдяки електронному каталогу. Ми провели аналіз попиту та пропозиції, а також аргументували таку динаміку та навели плюси такого способу закупівлі для замовника
Корисні статті
Запрошуємо учасників на вебінар. Отримайте поради щодо складання тендерної пропозиції за вимогами Постанови № 1178 та підтвердження відсутності підстав для відмови у тендері
Корисні статті
10 наголосів про зміни до Постанови №1178, які замовнику слід знати