Назад до каталогу статей
Корисні статті

PROZORRO MARKET 2.0 ДЛЯ ПОСТАЧАЛЬНИКА: НОВІ МОЖЛИВОСТІ РОЗШИРЕННЯ РИНКІВ ЗБУТУ

23 Лютого 2021

З лютого 2021 запрацював Prozorro Market 2.0. Знижені тарифи за користування системою та з’явилась можливість укладати більш вигідні контракти із замовниками.

Prozorro.Market - державний онлайн-магазин, у якому бізнес може продавати свої товари державним замовникам без проведення тендерів.  

Оновлений Prozorro Market відкриває доступ до ринку збуту з потенціалом 500 млн. гривень.  Тепер можна укладати угоди з державними організаціями та комунальними установами на поставку продукції на суми до 200 тис грн. (раніше поріг був 50 тис.). З монополістами в окремих галузях замовникам дозволено укладати контракти на суми до 1 млн грн.

Робота у Prozorro Market  має свої переваги:

1) не витрачається час на підготовку документації для кожного замовлення; 

2) надійні замовники - оплата гарантується державою.

Щоб почати працювати в онлайн-магазині, потрібно зробити кілька простих кроків:

Всі постачальники Прозорро Маркет мають проходити нескладну процедуру кваліфікації - потрібно разово підтвердити досвід постачання товарів тієї категорії, до якої подається заявка. Підтвердженням досвіду буде надання :

  • або 10 видаткових (або податкових) накладних; 
  • або 3 угод у Prozorro зі звітами про виконання договори;
  • або 3 угоди з замовниками, укладені через е-каталог.

Документи мають підтверджувати факт постачання товарів протягом 2019-2020 років.

Зайти в онлайн-магазин і почати продавати свої товари - абсолютно безкоштовно!Постачальник буде сплачувати комісію лише після того, як отримає замовлення і  підпише угоду із замовником. Комісія становить 3% від суми договору при вартості публічної закупівлі до 50 тис. грн, 2% – до 200 тис. грн, 1% – понад 200 тис. грн.

Наразі оголошені відбори до великої кількості е каталогів: пальне, продукти харчування, офісна техніка. Продавати свої товари державі - легко, безпечно та вигідно.

Корисні матеріали: 

Якщо у вас залишилися запитання, телефонуйте за номером 0 800 30 77 55 (безкоштовно в межах України) або пишіть на e-mail support@e-tender.ua

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Корисні статті
В умовах повномасштабного вторгнення та знищення енергетичної інфраструктури країни замовники вимушені купувати джерела альтернативного живлення (генератори) для забезпечення стабільної роботи. Саме тому ми вирішили нагадати Вам про поняття ступеню локалізації виробництва та потребу його застосування.
Корисні статті
Цікавлять нові замовлення від держзамовників, але не хочеться займатися підготовкою тендерних документів? Тоді беріть участь у «Запиті ціни пропозицій»
Корисні статті
Скористайтеся перевагами запиту ціни пропозицій уже зараз