Назад до каталогу статей
Новини

Prozorro Market 2.0 запущено: нові можливості для замовника

04 Лютого 2021

Державні замовники можуть купувати на майданчику E-Tender через нову процедуру “запит цінових пропозицій”.

Prozorro Market державний онлайн-магазин створений для того, щоб державні замовники могли купувати товари широкого вжитку без обтяжливих тендерних процедур. З лютого 2021 року суттєво змінилися умови роботи онлайн-магазину та розширилися можливості замовників.

1. Знижені тарифи за користування системою

Комісія становить 3% від суми договору при вартості закупівлі до 50 тис. грн, 2% – до 200 тис. грн, 1% – понад 200 тис. грн. Постачальники будуть сплачувати комісію — але лише в разі підписання угоди. Для державних замовників користування Prozorro Market є повністю безкоштовним.

2. Наші розробники вдосконалили пошук товарів на Прозорро Маркет. Знайти товар у пошуковій системі Е-Тендер можна наступними способами:

  • за ключовими словами (це може бути марка товару, його модель тощо).
  • за точними параметрами: ціна, назва організації та ЄДРПОУ постачальника, регіон поставки, назва виробника, назва та код СРV продукту (за четвертою цифрою коду ДК 021:2015). 

3. Державні замовники отримали можливість купувати на Prozorro Market товари на суми до 200 тис грн через нову процедуру “запит ціни пропозицій”. А монополісти у своїй галузі зможуть проводити публічні закупівлі до 1 млн грн.

Нагадаємо, раніше замовник міг придбати товар у Позоро Маркет лише за допомогою прямого замовлення і на суму до 50 тис. грн (більше за посиланням). Ця можливість залишається. Проте додається "запит ціни пропозицій”. Особливість нової процедури: замовник надсилає постачальникам, які акредитовані в певному електронному каталозі, запит зі своєю пропозицією ціни на товар. Постачальники можуть прийняти пропозицію або проігнорувати. Таким чином, запит ціни пропозицій дозволяє замовнику придбати товар дешевше, ніж це пропонують постачальники в е каталогах. Про те як купувати на майданчику Е-Тендер через процедуру “запит ціни пропозицій” ми підготували докладний матеріал ІНСТРУКЦІЯ: ЯК ПРАЦЮВАТИ ЗАМОВНИКУ У PROZORRO MARKET НА МАЙДАНЧИКУ E-TENDER.

Якщо залишилися запитання, звертайтеся до наших менеджерів:

тел.: 0 800 30 77 55 (безкоштовно в межах України), e-mail: support@e-tender.ua

З повагою, команда Е-Tender!

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
За останній місяця цього року до використання нашої платформи долучилися нові приватні компанії, що вже успішно проводять свої закупівлі
Новини
Уряд затвердив Порядок проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів великої приватизації в системі Прозорро.Продажі. У статті розповіли коротко про те, як буде проходити аукціон
Новини
Уряд вніс зміни до Постанови № 1178, яка затверджує Особливості здійснення публічних закупівель. Що це за зміни, прокоментували у статті