Назад до каталогу статей
Новини

Prozorro Market 2.0 запущено: нові можливості для замовника

04 Лютого 2021

Державні замовники можуть купувати на майданчику E-Tender через нову процедуру “запит цінових пропозицій”.

Prozorro Market державний онлайн-магазин створений для того, щоб державні замовники могли купувати товари широкого вжитку без обтяжливих тендерних процедур. З лютого 2021 року суттєво змінилися умови роботи онлайн-магазину та розширилися можливості замовників.

1. Знижені тарифи за користування системою

Комісія становить 3% від суми договору при вартості закупівлі до 50 тис. грн, 2% – до 200 тис. грн, 1% – понад 200 тис. грн. Постачальники будуть сплачувати комісію — але лише в разі підписання угоди. Для державних замовників користування Prozorro Market є повністю безкоштовним.

2. Наші розробники вдосконалили пошук товарів на Прозорро Маркет. Знайти товар у пошуковій системі Е-Тендер можна наступними способами:

  • за ключовими словами (це може бути марка товару, його модель тощо).
  • за точними параметрами: ціна, назва організації та ЄДРПОУ постачальника, регіон поставки, назва виробника, назва та код СРV продукту (за четвертою цифрою коду ДК 021:2015). 

3. Державні замовники отримали можливість купувати на Prozorro Market товари на суми до 200 тис грн через нову процедуру “запит ціни пропозицій”. А монополісти у своїй галузі зможуть проводити публічні закупівлі до 1 млн грн.

Нагадаємо, раніше замовник міг придбати товар у Позоро Маркет лише за допомогою прямого замовлення і на суму до 50 тис. грн (більше за посиланням). Ця можливість залишається. Проте додається "запит ціни пропозицій”. Особливість нової процедури: замовник надсилає постачальникам, які акредитовані в певному електронному каталозі, запит зі своєю пропозицією ціни на товар. Постачальники можуть прийняти пропозицію або проігнорувати. Таким чином, запит ціни пропозицій дозволяє замовнику придбати товар дешевше, ніж це пропонують постачальники в е каталогах. Про те як купувати на майданчику Е-Тендер через процедуру “запит ціни пропозицій” ми підготували докладний матеріал ІНСТРУКЦІЯ: ЯК ПРАЦЮВАТИ ЗАМОВНИКУ У PROZORRO MARKET НА МАЙДАНЧИКУ E-TENDER.

Якщо залишилися запитання, звертайтеся до наших менеджерів:

тел.: 0 800 30 77 55 (безкоштовно в межах України), e-mail: support@e-tender.ua

З повагою, команда Е-Tender!

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
Розпочався прийом заявок на участь в аукціонах з продажу майна Корпорації «Оболонь». У Prozorro.Продажі оголошено 14 лотів, на яких можна купити б/у автомобілі та спеціальну техніку. Аукціони відбудуться 25 березня.
Новини
Опубліковано 11 нових лотів з продажу майна компаній «Сандора» та «Вімм-Білль-Данн». На аукціонах можна придбати спеціальну техніку: термобудки Mercedes-Benz, причепи, молоковози, а також легкові автомобілі, ціни на які суттєво знижено.
Новини
Оголошені перші аукціони з продажу спиртзаводів у 2021 році. На приватизацію виставлені Вишняківське та Дубов’язівське місця проведення діяльності ДП Укрспирт. Аукціони відбудуться 4-го та 11-го березня 2021 року. Взяти участь в аукціонах можна на майданчику E-Tender.