Назад до каталогу статей
Новини

PROZORRO MARKET У ЦИФРАХ: ЧОГО КУПУЮТЬ БІЛЬШЕ, ЩО ПРЕДСТАВЛЯЮТЬ НАЙЧАСТІШЕ, ЯКА ВАРТІСТЬ ДОГОВОРІВ

19 Березня 2020

Проаналізували станом на сьогодні дані у Прозорро.Маркет і можемо з упевненістю сказати про успіх цього проєкту. Його пілотування доходить до завершення, а з квітня маркет стане законною альтернативою для спрощених закупівель. У статті наглядно, у цифрах, представляємо дані щодо роботи цього інструменту

І так, доступ до Прозоро.Маркет можна отримати, зареєструвавшись на майданчику Е-Тендер. Зробити це може як замовник, так і постачальник. На сьогодні для останніх кваліфікація у системі проста, проводить її адміністратор ДУ «Професійні закупівлі».  

Нагадаємо, що Prozorro Market  є першим державним онлайн магазином. Закупівля в якому вигідна для замовників, бо окрім швидкого отримання товару, ціни на товар у каталозі можуть бути нижчі, ніж за результатом проведення допорогової або спрощеної закупівель. А постачальнику варто заповнити тільки заяву про приєднання до проєкту й надіслати видаткову накладну, що підтвердить його досвід постачання у конкретній товарній групі. Після цього його додають до реєстру кваліфікованих постачальників.

Як бачимо ніяких зайвих документів чи рухів для участі бізнесу в електронному каталозі, не потрібно. Також нагадаємо, що в електронному каталозі державні замовники закупають товари до 200 тис. грн, а замовники-монополісти – до 1 млн грн. З квітня цього року цей інструмент стане ще більше затребуваний і його застовування передбачає новий Закон «Про публічні закупівлі».

Prozorro Market: кількість користувачів та категорії товарів

На сьогодні у системі Прозоро.Маркет працює 133 постачальника та 397 замовників.

Е-Тендер бере активну участь у поширенні Прозоро.Маркет, регулярно проводить семінари в областях щодо користуванням цим інструментом. Також консультує своїх користувачів щодо роботи у системі маркету та надає поради. Так, через майданчик Е-Tender у Прозорро.Маркет зареєструвалося більше 100 користувачів. І наразі на Е-tender представлено 3 329 категорій товарів за 50 кодами CPV.

У каталозі також є категорія медтоварів. Так, найбільше пропозицій – рукавички медичні стерильні – 59; рукавички медичні не стерильні – 25 пропозицій, такої ж приблизної кількості представлено і шприців.

Сума укладених договорів станом на сьогодні у Прозорро.Маркет

Сума договорів, укладених безпосередньо на майданчику Е-Tender.UA замовників складає 10901051,9 грн, а постачальників – 13054398,9 грн. Усього на сьогоднішній день в електронному каталозі укладено договорів закупівлі на суму 40669550 грн.

Наведені дані свідчать про те, що Прозоро.Маркет розвивається та росте. Окрім того, адміністратори досить швидко збільшують перелік категорій товарів. Останніми з них у цьому році стали, такі товари, як біндери (брошюровщики), веб-камери, датери, оперативна пам’ять, проєктори, світильники, стільці, та інш.

Допомога в роботі із Prozorro Market

На нашому сайті замовники та учасники можуть віднайти відео-записи про те, як працювати із Prozorro Market. А також розроблені нами інструкції:

Відео:

Є запитання? Телефонуйте:

044 392 36 82 / 223 68 92

або пишіть:

e-mail: support@e-tender.ua.

 

З повагою, команда Е-Тендер!

схожi новини

Новини
Уряд затвердив Порядок проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів великої приватизації в системі Прозорро.Продажі. У статті розповіли коротко про те, як буде проходити аукціон
Новини
Уряд вніс зміни до Постанови № 1178, яка затверджує Особливості здійснення публічних закупівель. Що це за зміни, прокоментували у статті
Новини
Уряд ухвалив порядок продажу конфіскованих російських активів та майна у системі Прозоро.Продажі. Буде відкритий та абсолютно прозорий продаж такого майна