Назад до каталогу статей
Новини

Prozorro мотивує “білих хакерів” знаходити вразливості у системі

22 Липень 2021

Програма пошуку вразливостей Prozorro Bug Bounty в 10 разів збільшила грошові винагороди для багхантерів

Prozorro Bug Bounty оголосила нові “тарифи” для багхантерів за кожну знайдену вразливість у Prozorro:

  • вразливість рівня Р1 – 28 000 грн;
  • вразливість рівня Р2 – 14 000 грн,
  • вразливість рівня Р3 – 8 400 грн.

Вразливості найнижчого рівня – Р4 та Р5 не нагороджуватимуться.

На порталі Prozorro створено рейтинг багхантерів, який оновлюється щомісяця - кожен багхантер отримує бали за знайдені вразливості.

Нагадаємо, Прозорро запустила програму пошуку вразливостей у червні 2020 року. Протягом року було  знайдено 68 вразливостей, 43 з яких виявилися не критичного рівня. Пошук вразливостей у системі проходить у тестовому середовищі, що не позначається на функціонуванні електронної системи публічних закупівель.

Кожен учасник може подати звіт про знайдені вразливості на електронну пошту disclosure@prozorro.ua.

Bug bounty – всесвітньо відома програма пошуку вразливостей (багів) за винагороду. Провідні розробники комп'ютерних систем за допомогою Bug bounty тестують рівень захищеності та стійкості своїх систем. ДП  Prozorro першою серед українських державних компаній провела такий тест.

E-Tender - один з шести електронних  майданчиків, які долучилися до програми пошуку вразливостей. Захищеність даних клієнтів, інформаційна безпека нашого продукту - головний пріоритет для нас. 

Якщо потрібна додаткова консультація щодо участі в публічних закупівлях на майданчику Е-Тендер, звертайтеся до нашого відділу підтримки клієнтів:

тел.: 0 800 30 77 55 (безкоштовно в межах України), e-mail: support@e-tender.ua

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
Команда E-Tender продовжує допомагати благодійним та громадським організаціям проводити ефективні та прозорі закупівлі необхідних товарів під час війни
Новини
З квітня 2022 року на період воєнного стану земельні торги з оренди с/г земель були скасовані. Але не очікуючи завершення війни, Верховна рада ухвалила повернути електронні земельні торги в Прозорро.Продажі та E-Tender, закон вже підписано та опубліковано.
Новини
E-Tender офіційно акредитований щодо проведення аукціонів з продажу майна банків, які ліквідуються та перебувають в управлінні ФГВФО. Відтепер в меню майданчика ще більше комерційної нерухомості, авто, квартир та іншого майна.