Назад до каталогу статей
Корисні статті

PROZORRO: ПЛАНИ ТА РЕАЛЬНІСТЬ 2023

15 Січня 2023

Інтерв’ю з Наталею Шимко, в.о. директора ДП «Прозорро». Говорили про: закупівлі у воєнний час, технічні зміни у системі Прозорро та роль Прозоро Маркет у воєнний час.

Попри всі обставини ми продовжуємо працювати! Бізнес та замовники роблять надзвичайно важливий вклад в економіку, оскільки мало не від початку повномасштабного вторгнення, працюють через систему Prozorro. Тим самим підтримують систему, заощаджують бюджетні кошти, дотримуючись прозорих та відкритих принципів торгів.

Останні січневі зміни у закупівлях, а саме – відміна електронного аукціону, сколихнули закупівельну спільноту. Ми вирішили взяти інтерв’ю, щоб з перших уст ви почули про реалії та плани системи і закупівель на 2023 рік.

Іванна Занюк, наш директор з розвитку публічних закупівель E-Tender, мала нагоду поговорити про плани та підвести коротко головні підсумки «воєнних» закупівель з Наталією Шимко, в.о. директора ДП «Прозорро».

В інтерв’ю, почуєте про:

  • Роль Prozorro у підтримці держави у воєнний час;
  • Прямі закупівлі, закупівлі для потреб оборони, відміна редукціону;
  • Виконання Стратегії реформування публічних закупівель та Дорожньої карти;
  • Перспективу розвитку Прозорро Маркет;
  • Електронізацію системи Прозорро (електронний контактінг, електронні протоколи);
  • Закупівлі у проєкті по відбудовуванню України.

Сподіваємося, наше інтерв’ю стане цікавим та корисним для вас.

За теплу та конструктивну розмову дякуємо Наталії та усій команді ДП «Прозорро» за їх роботу.

Разом до Перемоги!

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Корисні статті
Закупівлі через Prozorro Market набирають популярності. Придбати товари першого вжитку оперативно у час війни стало можливим саме завдяки електронному каталогу. Ми провели аналіз попиту та пропозиції, а також аргументували таку динаміку та навели плюси такого способу закупівлі для замовника
Корисні статті
Запрошуємо учасників на вебінар. Отримайте поради щодо складання тендерної пропозиції за вимогами Постанови № 1178 та підтвердження відсутності підстав для відмови у тендері
Корисні статті
10 наголосів про зміни до Постанови №1178, які замовнику слід знати