Назад до каталогу статей
Новини

PROZORRO ПРОПОНУЄ ГРОШІ ЗА ЗНАЙДЕНІ ВРАЗЛИВОСТІ

21 Вересня 2020

Програма пошуку вразливостей Prozorro Bug Bounty запроваджує грошові винагороди для багхантерів/

З 17 вересня проєкт пошуку вразливостей Prozorro Bug Bounty перейшов на грошову систему винагород.

Оголошені “тарифи” для багхантерів за кожну знайдену вразливість у Прозоро:

  • вразливість рівня Р1 -  2800 грн,
  • вразливість рівня Р2 – 1400 грн,
  • вразливість рівня Р3 – 840 грн.

Вразливості найнижчого рівня – Р4 та Р5 не нагороджуватимуться.

На порталі Prozorro створено рейтинг багхантерів, який оновлюється щомісяця - кожен багхантер отримуватиме бали за знайдені вразливості. Більше  про умови участі та винагороди — на сайті програми Prozorro Bug Bounty.

Нагадаємо, Прозорро запустила програму пошуку вразливостей у червні. За цей час сім багхантерів знайшли в системі 61 вразливість. 49 вразливостей виявилися не критичного рівня. Пошук вразливостей у системі проходить у тестовому середовищі, що не позначається на функціонуванні електронної системи публічних закупівель. Кожен учасник може подати звіт про знайдені вразливості на електронну пошту disclosure@prozorro.ua.

E-Tender один з трьох майданчиків, що долучилися до цієї програми. Ми постійно працюємо над удосконаленням питання безпеки нашої системи, тому участь в цій програмі – це ще один спосіб ствердитися в надійності та захищеності роботи нашого продукту.

Матеріали по темі:

Якщо у вас залишилися запитання, телефонуйте за номером 0 800 30 77 55 (безкоштовно в межах України) або пишіть на e-mail support@e-tender.ua

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
З квітня 2022 року на період воєнного стану земельні торги з оренди с/г земель були скасовані. Але не очікуючи завершення війни, Верховна рада ухвалила повернути електронні земельні торги в Прозорро.Продажі та E-Tender, закон вже підписано та опубліковано.
Новини
E-Tender офіційно акредитований щодо проведення аукціонів з продажу майна банків, які ліквідуються та перебувають в управлінні ФГВФО. Відтепер в меню майданчика ще більше комерційної нерухомості, авто, квартир та іншого майна.
Новини
В статті розглядаємо особливості здійснення оборонних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану.