Назад до каталогу статей
Новини

PROZORRO ПРОПОНУЄ ГРОШІ ЗА ЗНАЙДЕНІ ВРАЗЛИВОСТІ

21 Вересня 2020

Програма пошуку вразливостей Prozorro Bug Bounty запроваджує грошові винагороди для багхантерів/

З 17 вересня проєкт пошуку вразливостей Prozorro Bug Bounty перейшов на грошову систему винагород.

Оголошені “тарифи” для багхантерів за кожну знайдену вразливість у Прозоро:

  • вразливість рівня Р1 -  2800 грн,
  • вразливість рівня Р2 – 1400 грн,
  • вразливість рівня Р3 – 840 грн.

Вразливості найнижчого рівня – Р4 та Р5 не нагороджуватимуться.

На порталі Prozorro створено рейтинг багхантерів, який оновлюється щомісяця - кожен багхантер отримуватиме бали за знайдені вразливості. Більше  про умови участі та винагороди — на сайті програми Prozorro Bug Bounty.

Нагадаємо, Прозорро запустила програму пошуку вразливостей у червні. За цей час сім багхантерів знайшли в системі 61 вразливість. 49 вразливостей виявилися не критичного рівня. Пошук вразливостей у системі проходить у тестовому середовищі, що не позначається на функціонуванні електронної системи публічних закупівель. Кожен учасник може подати звіт про знайдені вразливості на електронну пошту disclosure@prozorro.ua.

E-Tender один з трьох майданчиків, що долучилися до цієї програми. Ми постійно працюємо над удосконаленням питання безпеки нашої системи, тому участь в цій програмі – це ще один спосіб ствердитися в надійності та захищеності роботи нашого продукту.

Матеріали по темі:

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
З 8 листопада 2020 року електронні документи та договори можна буде підписувати лише КЕП. Якщо ви використовуєте ЕЦП, то його потрібно замінити на КЕП.
Новини
Дізнайтеся про нові аспекти законодавства, яке регулює процедуру передачі в оренду об'єктів державного та комунального майна у системі «Прозорро.Продажі». Багато корисної та практичної інформації.
Новини
Конкурентні процедури допомагають вигідно продавати та купувати активи спиртової галузі. Завдяки аукціонам Прозорро.Продажі вдалося продати активи трьох виробничих майданчиків на 59 млн грн. дорожче від стартової їх вартості (сумарно). На черзі продаж ще семи МПД. Взяти участь в оголошених аукціонах можна через майданчик E-Tender.