Назад до каталогу статей
Новини

Prozorro: спільнота об'єднана ідеєю

02 Серпня 2021

П'ятирічні результати публічних закупівель не були б такими успішними, якби сотні людей, які розвивають систему, повністю не віддавались своїй справі. Що таке система Прозорро для команди Е-Тендер?

Кирило Скрипельов, продакт-менеджер Prozorro на E-Tender

"Prozorro - велика і складна система. Її стабільну роботу підтримують та розвивають сотні людей. Десятки різних команд, які задіяні у тисячах бізнес-процесів. Мене надихає, що наша команда розробки також бере участь у такому масштабному проекті. Це водночас і велика відповідальність, адже кожна задача не просто чиясь смілива ідея, це - пряме відображення законодавства, яке потрібно з тексту перевести у програмний код, у прийнятні для користувача інтерфейси. І від того наскільки добре ми робимо свою роботу, залежить ефективність законодавства".

Єлизавета Штупун, керівник відділу з організації тендерних закупівель на E-Tender

"Особисто для мене, Prozorro – це кваліфіковані фахівці у сфері державних закупівель, які удосконалюють та полегшують роботу замовників і постачальників вже протягом 5 років. Технічні фахівці та програмісти, менеджери та консультанти - сотні людей щоденно роблять свій внесок у те, щоб закупівлі в нашій країні були прозорими та чесними.На мою думку, ми досягли рівня закупівельної практики багатьох високорозвинених країн. В Україні забезпечується відкритість і доступність інформації про закупівлі та рівні можливості для всіх учасників, чітке дотримання закупівельних процедур при державному і громадському контролі; справедлива конкуренція, яка не допускає  дискримінації".

Марія Шепель, керівник відділу по роботі з корпоративними клієнтами E-Tender

"Для мене Прозорро - це допомога. Підтримка учасників в будь-яку пору дня і ночі, навіть, у  день власного весілля. І кожен з наших користувачів знає: щоб не трапилось - проблему допоможуть вирішити. Ще Прозорро - це значимість. Це коли розумієш - ти щодня працюєш, щоб тендери  ставали професійнішими і відкритішими. Бо кожна державна гривня має значення. А ще Прозорро - це життєві ситуації. Адже за словами про відкритість та справедливість стоять перемоги і невдачі «твоїх» постачальників. І за них ти щиро переживаєш - вони ж «твої». 

Ігор Архипенко, керівник відділу продажів E-Tender

"Для мене Prozorro – це можливість приносити подвійну користь. Допомагати бізнесу розвиватися та розширяти ринки збуту, тим самим підвищувати конкуренцію та економити кошти державі. Це можливість розділяти радість з Валентиною Петрівною з Житомира, яка виграла річний тендер на постачання м’яса до школи, де навчається її онука. Або “вміння” просинатися тричі за ніч та допомагати Богдану з Петром, тому що термін подачі до 6 ранку, а пропозиція ще готується".


Віталій Діхтяр, CEO E-Tender

"Система Prozorro вже 5 років виконує надважливу функцію для держави. Її використовують десятки тисяч користувачів, до неї завжди прикута увага суспільства, з нею пов'язані великі очікування громадськості. Команда E-Tender з першого дня бере участь у розвитку системи держзакупівель, тому для нас Prozorro - це висока відповідальність перед користувачами, державою та колегами.Для мене особисто, Prozorro - це не тільки про технічну систему чи про нормативку.  Це про спільноту об’єднаних ідеєю неймовірних людей, які прагнуть позитивних змін в країні і своєю щоденною роботою відстоюють принципи відкритості, доброчесності та конкуренції. Тому я #дякуюПрозорро та команді Е-Tender за ті позитивні трансформації, що відбулися з нами за 5 років та, безсумнівно, продовжаться у майбутньому".

схожi новини

Новини
Чи вдалось виконати річні плани? Які об'єкти будуть виставлені на приватизацію у 2022 році? Про це розповідає начальник Регіонального відділення Фонду держмайна по місту Києву Яна Матієва
Новини
Розповідаємо як уникнути помилок на етапах оголошення аукціону, підписання протоколу та договору
Новини
Орендна плата за користування землею може стати одним з головних джерел доходу до бюджетів міських, сільських та селищних рад