Назад до каталогу статей
Новини

Prozorro: спільнота об'єднана ідеєю

02 Серпня 2021

П'ятирічні результати публічних закупівель не були б такими успішними, якби сотні людей, які розвивають систему, повністю не віддавались своїй справі. Що таке система Прозорро для команди Е-Тендер?

Кирило Скрипельов, продакт-менеджер Prozorro на E-Tender

"Prozorro - велика і складна система. Її стабільну роботу підтримують та розвивають сотні людей. Десятки різних команд, які задіяні у тисячах бізнес-процесів. Мене надихає, що наша команда розробки також бере участь у такому масштабному проекті. Це водночас і велика відповідальність, адже кожна задача не просто чиясь смілива ідея, це - пряме відображення законодавства, яке потрібно з тексту перевести у програмний код, у прийнятні для користувача інтерфейси. І від того наскільки добре ми робимо свою роботу, залежить ефективність законодавства".

Єлизавета Штупун, керівник відділу з організації тендерних закупівель на E-Tender

"Особисто для мене, Prozorro – це кваліфіковані фахівці у сфері державних закупівель, які удосконалюють та полегшують роботу замовників і постачальників вже протягом 5 років. Технічні фахівці та програмісти, менеджери та консультанти - сотні людей щоденно роблять свій внесок у те, щоб закупівлі в нашій країні були прозорими та чесними.На мою думку, ми досягли рівня закупівельної практики багатьох високорозвинених країн. В Україні забезпечується відкритість і доступність інформації про закупівлі та рівні можливості для всіх учасників, чітке дотримання закупівельних процедур при державному і громадському контролі; справедлива конкуренція, яка не допускає  дискримінації".

Марія Шепель, керівник відділу по роботі з корпоративними клієнтами E-Tender

"Для мене Прозорро - це допомога. Підтримка учасників в будь-яку пору дня і ночі, навіть, у  день власного весілля. І кожен з наших користувачів знає: щоб не трапилось - проблему допоможуть вирішити. Ще Прозорро - це значимість. Це коли розумієш - ти щодня працюєш, щоб тендери  ставали професійнішими і відкритішими. Бо кожна державна гривня має значення. А ще Прозорро - це життєві ситуації. Адже за словами про відкритість та справедливість стоять перемоги і невдачі «твоїх» постачальників. І за них ти щиро переживаєш - вони ж «твої». 

Ігор Архипенко, керівник відділу продажів E-Tender

"Для мене Prozorro – це можливість приносити подвійну користь. Допомагати бізнесу розвиватися та розширяти ринки збуту, тим самим підвищувати конкуренцію та економити кошти державі. Це можливість розділяти радість з Валентиною Петрівною з Житомира, яка виграла річний тендер на постачання м’яса до школи, де навчається її онука. Або “вміння” просинатися тричі за ніч та допомагати Богдану з Петром, тому що термін подачі до 6 ранку, а пропозиція ще готується".


Віталій Діхтяр, CEO E-Tender

"Система Prozorro вже 5 років виконує надважливу функцію для держави. Її використовують десятки тисяч користувачів, до неї завжди прикута увага суспільства, з нею пов'язані великі очікування громадськості. Команда E-Tender з першого дня бере участь у розвитку системи держзакупівель, тому для нас Prozorro - це висока відповідальність перед користувачами, державою та колегами.Для мене особисто, Prozorro - це не тільки про технічну систему чи про нормативку.  Це про спільноту об’єднаних ідеєю неймовірних людей, які прагнуть позитивних змін в країні і своєю щоденною роботою відстоюють принципи відкритості, доброчесності та конкуренції. Тому я #дякуюПрозорро та команді Е-Tender за ті позитивні трансформації, що відбулися з нами за 5 років та, безсумнівно, продовжаться у майбутньому".

схожi новини

Новини
В електронному каталозі Прозорро Маркет для замовників з'явиться можливість завантажувати проєкти договорів та використовувати готові шаблони договорів
Новини
В системі Прозорро.Продажі та E-Tender оголошені перші аукціони з продажу непрацюючих кредитів державного банку АБ “Укргазбанк”. Це продаж прав вимог за кредитними договорами, що забезпечені заставою (іпотекою), а придбати їх можуть лише фінансові установи.
Новини
До уваги замовників! Внесли зміни до Порядку реєстрації та обліку бюджетних зобов’язань, затвердженого наказом Мінфіну № 309. Прокоментували, що саме замовнику врахувати