Назад до каталогу статей
Новини

Prozorro спрощує процес звітування в системі

19 Квітня 2022

У період воєнного стану все актуальнішою стає потреба замовникам проводити закупівлі напряму, лише звітуючи про них у системі, що набагато зручніше і швидше. ДП Прозорро прийняло рішення впровадити таку можливість на майданчиках, зокрема на E-Tender, технічно. 

Нагадуємо, що, відповідно до Постанови №169 від 28.02.2022, оборонні та публічні закупівлі в умовах воєнного стану можуть здійснюватись без застосування закупівельних процедур — за їх результатами лише має бути опублікований звіт про договір про закупівлю.   

Зміни у процедурі звітування:  

  • Прибрано обов’язковість заповнення деяких полів, що не передбачені формою звіту, встановленою Законом України «Про публічні закупівлі». Також зробили передзаповнення деяких полів. 

  • Якщо закупівля публікується з ознакою COVID19, прибрано обов’язковість вказувати план. 
  • Вартість у звіті тепер необхідно заповнити один раз, тобто прибрано дублювання. Також прибрали поле “Умови оплати”. 

  • Дата підписання договору може бути необмеженою в минулому (раніше було не більше 14 днів). 

  • В полі закінчення строку дії договору буде за замовчуванням стояти кінець поточного року, проте за потреби можна змінити дату. 

  • Накладання ЕЦП на закупівлю та договір накладається тепер один раз  під час активації договору.

Такі зміни — це швидкість та зручність замовлень у період воєнного стану. 

Разом переможемо! 

Якщо залишилися запитання щодо змін для роботи у Прозорро, звертайтеся до наших менеджерів: 

тел.: 0 800 30 77 55 (безкоштовно в межах України), e-mail: support@e-tender.ua 

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
В електронному каталозі Прозорро Маркет для замовників з'явиться можливість завантажувати проєкти договорів та використовувати готові шаблони договорів
Новини
В системі Прозорро.Продажі та E-Tender оголошені перші аукціони з продажу непрацюючих кредитів державного банку АБ “Укргазбанк”. Це продаж прав вимог за кредитними договорами, що забезпечені заставою (іпотекою), а придбати їх можуть лише фінансові установи.
Новини
До уваги замовників! Внесли зміни до Порядку реєстрації та обліку бюджетних зобов’язань, затвердженого наказом Мінфіну № 309. Прокоментували, що саме замовнику врахувати