Назад до каталогу статей
Корисні статті

Приходьте в Прозорро Маркет та скажіть сИИИр

13 Березня 2023

Пропонуємо замовникам розглянути можливість закуповувати кисломолочні сири через електронні каталоги Prozorro Market, адже маємо кейс реальної економії коштів.

Знову продовжуємо вам розповідати про переваги закупівель продуктів харчування через електронні каталоги в Prozorro Market. На цей раз ми дослідили ефективність закупівлі сиру в порівнянні із відкритими торгами. Проілюструємо готовий кейс нижче.

1


Які переваги отримав замовник, купуючи в Прозорро Маркет

Замовник, закуповуючи через Маркет, отримав наступні переваги: 

  • Суттєво заощадив кошти;
  • Отримав високу конкуренцію;
  • Зекономив час на підготовку та проведення самої закупівлі.

Коли доцільно замовнику використовувати електронні каталоги

Найкраще всього Прозорро Маркет підходить для закупівель простих товарів із уніфікованим набором характеристик.

1

Закупівлі через електронний каталог — це можливість швидко задовольнити нагальні потреби особливо, коли виникає раптова необхідність

А ще перевагою каталогів є те, що замовник вірогідніше всього отримає більш актутальну цінову пропозицію, на відміну від цін, що подаються на відкритих торгах. Адже конкурентна процедура триває довше і ймовірність того, що ціни виростуть за період проведення відкритих торгів значно вища.

Скільки замовник витрачає часу на закупівлю

   

Звичайно, для закупівлі складних товарів, шо не відносяться до категорій масового вжитку, доцільніше проводити відкриті торги, із встановленням конкретних вимог у тендерній документації, яким має відповідати і товар і постачальник.

Нагадаємо вам про минулі вдалі кейси економії закупівель через електронні каталоги

     


Покрокова відео-інструкція 


Мінекономіки у своєму листі “Щодо використання електронних каталогів” від 16.02.2023 року зазначає, що саме Prozorro Market сьогодні є альтернативним способом відкритим торгам.

Замовляйте демонстрацію роботи каталогів на майданчику E-Tender та долучайтеся в ряди успішних закупівельників в Прозоро Маркет.

Залишилися запитання? Телефонуйте за номером 0 800 30 77 55 (безкоштовно в межах України) або пишіть на e-mail support@e-tender.ua

Разом до Перемоги!

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Корисні статті
Надаємо відповіді на найпоширеніші запитання від замовників про закупівлі у воєнний час. Відповідаємо як застосовувати положення Особливостей про здійснення публічних закупівель на Е-Тендер
Корисні статті
Закупівля газу 2023 в електронному каталозі Прозорро Маркет. Відкриті торги на закупівлю газу та запит цін пропозицій
Корисні статті
Де взяти довідку про несудимість онлайн та безкоштовно. Алгоритм дій для отримання витягу про відсутність судимості, про це розповіли на сайті - E-tender.ua