Назад до каталогу статей
Новини

РЕАЛІЗАЦІЯ НЕОБРОБЛЕНОЇ ДЕРЕВИНИ НА ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ ПРИНЕСЛА УКРАЇНСЬКИМ ЛІСОКОРИСТУВАЧАМ 35,9 МЛН ГРН

23 Березня 2020

Продаж необробленої деревини, система Прозорро.Продажі, електронний майданчик Е-Тендер, продаж деревини лісокористувачами

Нагадаємо, що з 1 лютого цього року розпочався ініційований Міністерством енергетики та захисту довкілля експериментальний проєкт, у рамках якого вся необроблена деревина, заготовлена постійними лісокористувачами, продаватиметься тільки на прозорих електронних аукціонах. Так, постанова Уряду від 4.12.2019 № 1178 визначила виключенням реалізацію деревини для потреб національної безпеки та оборони, відповідно до закону «Про публічні закупівлі», у випадках надзвичайних ситуацій, для потреб населення та фізичних осіб, і згідно колективних договорів.

Проєкт тільки розпочався, а прибуток вже отримали. Так, 35,9 млн грн заробили українські лісові господарства, які продавали необроблену деревину протягом лютого - березня через Прозорро.Продажі. Взагалі, регіони країни продали на аукціонах понад 33,5 тис. куб.м. лісоматеріалів. Також від початку продажів необробленої деревини через Прозоро.Продажі оголосили більше 4 тис. торгів на реалізацію понад 1 млн куб. м. лісоматеріалів. А середнє зростання ціни склало - 2,12%.

ТОП 5 областей, які отримали доходи з продажу необробленої деревини в Прозоро.Продажі

Найбільші доходи отримали такі області:

  • Житомирська область - 9,696 млн грн,
  • Волинська - 6,224 млн грн,
  • Черкаська - 5,847 млн грн,
  • Івано-Франківська – 2,603 млн грн,
  • Рівненська область – 2,2 млн грн.

ТОП-5 лісгоспів за обсягом доходів від електронних аукціонів з продажу необробленої деревини

  • «Кам’янське лісове господарство» 5,138 млн грн
  • «Малинське лісове господарство» 4,119 млн грн
  • «Маневицьке лісове господарство» 3,065 млн грн
  • «Коростенське лісомисливське господарство» 2,226 млн грн
  • «Народницьке спеціалізоване лісове господарство» 1,792 млн грн.

Інформація підготовлена із сайту www.prozorro.sale

Е-Тендер є офіційним учасником системи Прозоро.Продажі, акредитованим електронним майданчиком, на якому реалізують продаж необробленої деревини та беруть участь у проведених електронних аукціонах. Перелік актуальних лотів з продажу деревини, знайдете тут.

Реєстрація на майданчику тут.

Якщо виникають запитання, звертайтеся до нас:

044 392 36 82 / 223 68 92

e-mail: support@e-tender.ua.

З повагою команда Е-Тендер!

схожi новини

Новини
Команда E-Tender продовжує допомагати благодійним та громадським організаціям проводити ефективні та прозорі закупівлі необхідних товарів під час війни
Новини
З квітня 2022 року на період воєнного стану земельні торги з оренди с/г земель були скасовані. Але не очікуючи завершення війни, Верховна рада ухвалила повернути електронні земельні торги в Прозорро.Продажі та E-Tender, закон вже підписано та опубліковано.
Новини
E-Tender офіційно акредитований щодо проведення аукціонів з продажу майна банків, які ліквідуються та перебувають в управлінні ФГВФО. Відтепер в меню майданчика ще більше комерційної нерухомості, авто, квартир та іншого майна.