Назад до каталогу статей
Новини

РЕАЛІЗАЦІЯ НЕОБРОБЛЕНОЇ ДЕРЕВИНИ НА ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ ПРИНЕСЛА УКРАЇНСЬКИМ ЛІСОКОРИСТУВАЧАМ 35,9 МЛН ГРН

23 Березня 2020

Продаж необробленої деревини, система Прозорро.Продажі, електронний майданчик Е-Тендер, продаж деревини лісокористувачами

Нагадаємо, що з 1 лютого цього року розпочався ініційований Міністерством енергетики та захисту довкілля експериментальний проєкт, у рамках якого вся необроблена деревина, заготовлена постійними лісокористувачами, продаватиметься тільки на прозорих електронних аукціонах. Так, постанова Уряду від 4.12.2019 № 1178 визначила виключенням реалізацію деревини для потреб національної безпеки та оборони, відповідно до закону «Про публічні закупівлі», у випадках надзвичайних ситуацій, для потреб населення та фізичних осіб, і згідно колективних договорів.

Проєкт тільки розпочався, а прибуток вже отримали. Так, 35,9 млн грн заробили українські лісові господарства, які продавали необроблену деревину протягом лютого - березня через Прозорро.Продажі. Взагалі, регіони країни продали на аукціонах понад 33,5 тис. куб.м. лісоматеріалів. Також від початку продажів необробленої деревини через Прозоро.Продажі оголосили більше 4 тис. торгів на реалізацію понад 1 млн куб. м. лісоматеріалів. А середнє зростання ціни склало - 2,12%.

ТОП 5 областей, які отримали доходи з продажу необробленої деревини в Прозоро.Продажі

Найбільші доходи отримали такі області:

  • Житомирська область - 9,696 млн грн,
  • Волинська - 6,224 млн грн,
  • Черкаська - 5,847 млн грн,
  • Івано-Франківська – 2,603 млн грн,
  • Рівненська область – 2,2 млн грн.

ТОП-5 лісгоспів за обсягом доходів від електронних аукціонів з продажу необробленої деревини

  • «Кам’янське лісове господарство» 5,138 млн грн
  • «Малинське лісове господарство» 4,119 млн грн
  • «Маневицьке лісове господарство» 3,065 млн грн
  • «Коростенське лісомисливське господарство» 2,226 млн грн
  • «Народницьке спеціалізоване лісове господарство» 1,792 млн грн.

Інформація підготовлена із сайту www.prozorro.sale

Е-Тендер є офіційним учасником системи Прозоро.Продажі, акредитованим електронним майданчиком, на якому реалізують продаж необробленої деревини та беруть участь у проведених електронних аукціонах. Перелік актуальних лотів з продажу деревини, знайдете тут.

Реєстрація на майданчику тут.

Якщо виникають запитання, звертайтеся до нас:

044 392 36 82 / 223 68 92

e-mail: support@e-tender.ua.

З повагою команда Е-Тендер!

схожi новини

Новини
У Прозорро.Продажі можна купити ресторан на воді. За вигідною ціною продається ресторан-пароплав, який пришвартовано в затоці р. Дніпро у зоні відпочинку Гідропарк міста Києва. Взяти участь в аукціоні можна на електронному майданчику E-Tender. До 16 грудня триває період уточнень, протягом якого об'єкт можна подивитися. Аукціон відбудеться 17 грудня.
Новини
Вже 1 грудня відбудеться аукціон з продажу лікувально-оздоровчого комплексу, що в с. Біласовиця Воловецького району Закарпатської області. Доволі низька стартова ціна на об'єкт, який розташований у самому серці Карпат. Взяти участь в аукціоні можна на електронному майданчику E-Tender.
Новини
Через систему комерційних продажів на майданчику Е-Тендер продається готовий бізнес в Івано-Франківську. Взявши участь в електронному аукціоні, можна стати власником деревообробного цеху виробничою потужністю 20 кубічних метрів лісу-кругляку за зміну. Актив належить ТОВ "Промінь-19". Аукціон відбудеться 11 грудня 2020 року.