Назад до каталогу статей
Новини

Рейтинг міст: лідери з передачі майна в оренду через Prozorro.Продажі

20 Серпня 2021

Наші клієнти - міста Енергодар, Миколаїв та Київ очолюють рейтинг. Через Е-Тендер у 2-му кварталі 2021 року було оголошено найбільше аукціонів з передачі майна в оренду.

Команда Прозорро.Продажі опублікувала рейтинг міст, які найефективніше здавали в оренду державне та комунальне майно. До рейтингу включені  аукціони, які відбулися протягом 2 кварталу 2021 року.

Для побудови рейтингу відібрано такі показники ефективності міста:

  • середній показник конкуренції на торгах;
  • кількість оголошених аукціонів;
  • відсоток успішних аукціонів.

Більш детально, з принципами побудови рейтингу можна ознайомитись тут

Очолює рейтинг Енергодар із загальним балом 1,94 - 94% оголошених містом аукціонів були успішними. Середня конкуренція в цих аукціонах була 2,06.

П'ятірка лідерів рейтингу 

Місто 

успішних аукціонів

Конкуренція на торгах від максимальної конкуренції міста-лідера

Рейтинговий бал
Енергодар

94%

100%

1,94

Миколаїв

89%

81%

1,7

Київ

73%

95%

1,69

Світловодськ

73%

91%

1,64

Чернівці

90%

72%

1,62


Е-Тендер співпрацює з меріями та радами багатьох міст, які представлені у рейтингу.  За даними публічного модуля аналітики Прозорро.Продажі, майданчик Е-Тендер займає перше місце за кількістю проведених аукціонів протягом 2-го кварталу 2021 року. За допомогою нашого майданчика успішно проведено більше 1 100 аукціонів.

Джерело: Дані аналітичного модуля “Прозорро.Продажі”  


Е-Тендер випереджає інші майданчики за показником доходу, отриманого орендодавцями до бюджетів від електронних аукціонів. За 2-й квартал 2021 року - це 6,34 млн. гривень щомісячної орендної плати.

Джерело: Дані аналітичного модуля “Прозорро.Продажі” 

Наша команда спеціалізується на проведенні аукціонів з оренди державного та комунального майна. Менеджери Е-Тендер є фахівцями з орендного законодавства і допоможуть прийняти участь або провести аукціон “під ключ”. 

Корисні матеріали та інструкції:

 

Якщо виникають будь-які запитання щодо участі в аукціонах з оренди державного майна або роботи на майданчику, звертайтеся до наших менеджерів E-Tender.

тел.: 0 800 30 07 05 (безкоштовно в межах України), 

e-mail: support-auction@e-tender.ua

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
Е-Тендер розширює клієнтську базу серед комерційних замовників: ще шість великих компаній почали використовувати нашу систему закупівель в серпні. Їх досвід - це приклад для підприємств, які цифровізують та вдосконлалюють свої закупівлі.
Новини
Організатори земельних аукціонів лише очікували затвердження порядку проведення аукціонів. Уряд затвердив цей документ. Взяти участь у торгах можна через акредитований майданчик Е-Тендер
Новини
Оголошені аукціони з продажу Борщівського, Липницького, Ковальовського, Новоборовицького спиртзаводів. Взяти участь в аукціонах Прозорро.Продажі можна через майданчик E-Tender.