Назад до каталогу статей
Новини

Рейтинг міст: лідери з передачі майна в оренду через Prozorro.Продажі

20 Серпня 2021

Наші клієнти - міста Енергодар, Миколаїв та Київ очолюють рейтинг. Через Е-Тендер у 2-му кварталі 2021 року було оголошено найбільше аукціонів з передачі майна в оренду.

Команда Прозорро.Продажі опублікувала рейтинг міст, які найефективніше здавали в оренду державне та комунальне майно. До рейтингу включені  аукціони, які відбулися протягом 2 кварталу 2021 року.

Для побудови рейтингу відібрано такі показники ефективності міста:

  • середній показник конкуренції на торгах;
  • кількість оголошених аукціонів;
  • відсоток успішних аукціонів.

Більш детально, з принципами побудови рейтингу можна ознайомитись тут

Очолює рейтинг Енергодар із загальним балом 1,94 - 94% оголошених містом аукціонів були успішними. Середня конкуренція в цих аукціонах була 2,06.

П'ятірка лідерів рейтингу 

Місто 

успішних аукціонів

Конкуренція на торгах від максимальної конкуренції міста-лідера

Рейтинговий бал
Енергодар

94%

100%

1,94

Миколаїв

89%

81%

1,7

Київ

73%

95%

1,69

Світловодськ

73%

91%

1,64

Чернівці

90%

72%

1,62


Е-Тендер співпрацює з меріями та радами багатьох міст, які представлені у рейтингу.  За даними публічного модуля аналітики Прозорро.Продажі, майданчик Е-Тендер займає перше місце за кількістю проведених аукціонів протягом 2-го кварталу 2021 року. За допомогою нашого майданчика успішно проведено більше 1 100 аукціонів.

Джерело: Дані аналітичного модуля “Прозорро.Продажі”  


Е-Тендер випереджає інші майданчики за показником доходу, отриманого орендодавцями до бюджетів від електронних аукціонів. За 2-й квартал 2021 року - це 6,34 млн. гривень щомісячної орендної плати.

Джерело: Дані аналітичного модуля “Прозорро.Продажі” 

Наша команда спеціалізується на проведенні аукціонів з оренди державного та комунального майна. Менеджери Е-Тендер є фахівцями з орендного законодавства і допоможуть прийняти участь або провести аукціон “під ключ”. 

Корисні матеріали та інструкції:

 

Якщо виникають будь-які запитання щодо участі в аукціонах з оренди державного майна або роботи на майданчику, звертайтеся до наших менеджерів E-Tender.

тел.: 0 800 30 07 05 (безкоштовно в межах України), 

e-mail: support-auction@e-tender.ua

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
Чи вдалось виконати річні плани? Які об'єкти будуть виставлені на приватизацію у 2022 році? Про це розповідає начальник Регіонального відділення Фонду держмайна по місту Києву Яна Матієва
Новини
Розповідаємо як уникнути помилок на етапах оголошення аукціону, підписання протоколу та договору
Новини
Орендна плата за користування землею може стати одним з головних джерел доходу до бюджетів міських, сільських та селищних рад