Назад до каталогу статей
Новини

Рекомендації Prozorro та проекту DECIDE щодо закупівель харчових продуктів для закладів освіти

16 Липень 2021

Розібрані основні помилки при закупівлях харчування для шкіл та дитячих садочків

Prozorro та швейцарсько-український проєкт DECIDE розробили рекомендації “Здійснюємо якісні закупівлі харчування для закладів освіти”. 

В Рекомендаціях проведено аналіз основних помилок замовників, зокрема щодо:.

  • технічних вимог до продуктів та готових страв;
  • кваліфікаційних критеріїв під час оголошення закупівель.
  • планування закупівель

Іноді замовники не коректно вираховують тривалість закупівлі. Автори наголошують, що потрібно враховувати не лише тривалість самої закупівлі, а й можливі затримки, пов’язані з оскарженнями.  


Джерело: “Здійснюємо якісні закупівлі харчування для закладів освіти”

Як видно з малюнку, найшвидшою закупівлею в ЕТС є закупівля через Prozorro Market. Проводити закупівлі в Прозорро та Прозорро Маркет можна через акредитований майданчик Е-Тендер.

Нагадаємо, що у березні 2021 Кабмін затвердив нові норми харчування у закладах освіти, згідно з якими кількість цукру та хліба у стравах має зменшитися. Натомість, споживання овочів, фруктів та м’яса має зрости. Зміни запроваджуються з 1 вересня 2021 року.

Якщо виникають будь-які запитання щодо участі в тендері або роботи на майданчику E-Tender, звертайтеся до нас:

0 800 30 77 55 (в межах України безкоштовно), support@e-tender.ua.

З повагою команда Е-Тендер!

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
В електронному каталозі Прозорро Маркет для замовників з'явиться можливість завантажувати проєкти договорів та використовувати готові шаблони договорів
Новини
В системі Прозорро.Продажі та E-Tender оголошені перші аукціони з продажу непрацюючих кредитів державного банку АБ “Укргазбанк”. Це продаж прав вимог за кредитними договорами, що забезпечені заставою (іпотекою), а придбати їх можуть лише фінансові установи.
Новини
До уваги замовників! Внесли зміни до Порядку реєстрації та обліку бюджетних зобов’язань, затвердженого наказом Мінфіну № 309. Прокоментували, що саме замовнику врахувати