Назад до каталогу статей
Функції майданчика

РОЛЬОВА МОДЕЛЬ УПРАВЛІННЯ КАБІНЕТОМ ЗАКУПІВЕЛЬНИКА

20 Листопада 2019

У статті піде мова про порядок взаємодії фахівців компанії на майданчику E-Tender.

Для E-Tender важливо розвивати майданчик, створюючи саме такий функціонал, який стане незамінним помічником у проведенні ефективних закупівель. Ми розуміємо, що закупівельний процес – далеко не просто публікація оголошення або ж проведення аукціону. Інколи – це дуже довгий цикл, який народжується з потреби в закупівлі та закінчується виконанням контракту. Не рідкість, коли в закупівельний процес залучені різні співробітники компанії. Для полегшення комунікації, а також можливості автоматизувати порядок взаємодії фахівців компанії, на майданчику E-Tender, для проведення комерційних тендерів, реалізована рольова модель управління кабінетом закупівельника. Про переваги застосування такого функціоналу й поговоримо у статті.

Що це?

Створення кабінету організації з унікальними правами для учасників тендерного процесу.


Кому потрібна рольова модель управління кабінетом?

Організаціям, у яких багато складних і різних закупівель, в процесі яких задіяні різні фахівці компанії.


Що це дає?

Можливість управляти учасниками тендерного процесу.


Які вигоди отримує компанія?

  • Персональний доступ до інформації щодо закупівлі і контрактам.
  • Оптимізація закупівельного процесу компанії за допомогою призначення ролей в системі. Налаштування структури управління закупівельною діяльністю щодо потреб компанії (централізація/децентралізація).
  • Спрощення комунікацій між усіма учасниками закупівельного процесу. Організація взаємодії з іншими підрозділами.
  • Операційна ефективність за рахунок прозорості в обробці заявок, контроль якості та термінів виконання, розподіл відповідальності.*Ці ролі налаштовують на розсуд організації, також вони можуть бути відсутніми в процесі закупівлі.

Наприклад, компанія, купуючи бензин на суму понад 200 000 гривень залучає для узгодження заявки Службу безпеки і експерта для кваліфікації переможця. Або ж компанія встановила, що всі закупівлі канцелярії проводять тендер за участю тільки ініціаторів і закупівельників.

схожi новини

Функції майданчика
У технічному релізі розповідаємо про низку доопрацювань системи, які здійснила Команда E-Tender. Доопрацьована процедура завантаження документів до пропозиції, реалізовано автоматичне відправлення повідомлення на електронну пошту учасника тендеру та в месенджери.
Функції майданчика
Спочатку повторна оцінка пропозиції учасника, а потім підтвердження вирішення скарги. Тепер тільки така послідовність дій, якщо один із учасників аукціону поскаржився на Замовника, а Колегія АМКУ підтвердила скаргу та визначила заходи з усунення порушень. На майданчику E-Tender у найшвидші терміни реалізовано це важливе оновлення.
Функції майданчика
Команда розробників E-Tender здійснила низку доопрацювань: у процедурі спрощеної закупівлі договір підписується відразу без дводенного періоду оскарження; реалізовано пошук вимог та скарг по назві і по опису; з'явилась можливість ручного редагування даних контактної особи.