Назад до каталогу статей
Функції майданчика

РОЛЬОВА МОДЕЛЬ УПРАВЛІННЯ КАБІНЕТОМ ЗАКУПІВЕЛЬНИКА

20 Листопада 2019

У статті піде мова про порядок взаємодії фахівців компанії на майданчику E-Tender.

Для E-Tender важливо розвивати майданчик, створюючи саме такий функціонал, який стане незамінним помічником у проведенні ефективних закупівель. Ми розуміємо, що закупівельний процес – далеко не просто публікація оголошення або ж проведення аукціону. Інколи – це дуже довгий цикл, який народжується з потреби в закупівлі та закінчується виконанням контракту. Не рідкість, коли в закупівельний процес залучені різні співробітники компанії. Для полегшення комунікації, а також можливості автоматизувати порядок взаємодії фахівців компанії, на майданчику E-Tender, для проведення комерційних тендерів, реалізована рольова модель управління кабінетом закупівельника. Про переваги застосування такого функціоналу й поговоримо у статті.

Що це?

Створення кабінету організації з унікальними правами для учасників тендерного процесу.


Кому потрібна рольова модель управління кабінетом?

Організаціям, у яких багато складних і різних закупівель, в процесі яких задіяні різні фахівці компанії.


Що це дає?

Можливість управляти учасниками тендерного процесу.


Які вигоди отримує компанія?

  • Персональний доступ до інформації щодо закупівлі і контрактам.
  • Оптимізація закупівельного процесу компанії за допомогою призначення ролей в системі. Налаштування структури управління закупівельною діяльністю щодо потреб компанії (централізація/децентралізація).
  • Спрощення комунікацій між усіма учасниками закупівельного процесу. Організація взаємодії з іншими підрозділами.
  • Операційна ефективність за рахунок прозорості в обробці заявок, контроль якості та термінів виконання, розподіл відповідальності.*Ці ролі налаштовують на розсуд організації, також вони можуть бути відсутніми в процесі закупівлі.

Наприклад, компанія, купуючи бензин на суму понад 200 000 гривень залучає для узгодження заявки Службу безпеки і експерта для кваліфікації переможця. Або ж компанія встановила, що всі закупівлі канцелярії проводять тендер за участю тільки ініціаторів і закупівельників.

схожi новини

Функції майданчика
Доопрацювання стосуються можливості додавання проекту договору при публікації запиту цінових пропозицій, оновлений список типів документів при створенні закупівлі та функція щодо відображення статусу завантажених документів переможця.
Функції майданчика
Функціональні покращення особистого кабінета учасника на електронному майданчику E-Tender
Функції майданчика
Постанова КМУ №1178 визначила основні види публічних закупівель та ввела нову процедуру — «Відкриті торги з особливостями», які на цей час стануть основним видом закупівельних процедур. Детальніше про технічні зміни на майданчику розповідаємо у цій статті.