Назад до каталогу статей
Корисні статті

Розрахунок строків при публікації закупівлі на E-Tender

04 Жовтня 2021

Як вирахувати кінцеву дату подання тендерних пропозицій у відкритих торгах? Або дату завершення періоду уточнень у спрощеній закупівлі? Допоможе автоматичний розрахунок термінів у системі Е-Тендер

Як розрахувати терміни при публікації закупівлі у Прозорро, розповідає спеціаліст по роботі із замовниками у сфері публічних закупівель на Е-Тендер Антон Волов.


 З якого моменту відраховувати терміни

При публікації оголошення про закупівлю відлік строку починається з наступного дня після відповідної календарної дати або настання події, з якою пов’язаний її початок. Відтак розрахунок потрібно починати з наступного дня від дати публікації оголошення. Щоб полегшити роботу замовникам, система Е-Тендер автоматично розраховує та пропонує мінімально допустимі терміни,  які можна збільшити при потребі.

Публікація відкритих торгів

Оголошення про проведення відкритих торгів має бути опубліковане не пізніше ніж за 15 календарних днів до кінцевого строку подання тендерних пропозицій. Враховуючи, що відлік розпочинається з наступного дня, система запропонує кінцеву дату подання тендерних пропозицій. Наприклад, якщо закупівля опублікована 22 вересня 2021 року, то період подачі пропозицій завершиться  08.10.21 00:00 (це фактично 07 жовтня до 23:59).

Кінцеві дати звернення за роз’ясненнями та оскарження умов закупівлі також будуть розраховані автоматично.

Мал.1

Публікація спрощеної закупівлі

Період уточнення інформації про спрощену закупівлю має бути не менше трьох робочих днів з дня оприлюднення оголошення. А строк для подання пропозицій не може бути менше ніж два робочі дні з дня закінчення періоду уточнення. Відлік також ведеться з наступного дня. Отже, якщо замовник опублікував спрощену закупівлю 22 вересня 2021 року, то система визначить, що період уточнень буде тривати до 00:00 28.09.2021. Кінцева дата періоду уточнень і початку подання пропозицій може співпадати. Кінцевий строк подання пропозицій буде 00:00 01.10.2021.

Мал.2

Варто зауважити, що це мінімальні строки, які, за потреби, можна збільшити.

Корисні матеріали та інструкції:

Якщо виникають запитання щодо роботи в системі публічних закупівель, звертайтесь до наших менеджерів:

тел.: 0 800 30 77 55 (безкоштовно в межах України),

e-mail: support@e-tender.ua

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Корисні статті
З 19 серпня 2022 року набули чинності зміни до приватизаційного законодавства. Нові строки, кількість аукціонів, порядок ініціації приватизації, порядок оплати за об’єкт тощо. А головне, навіть, великі об’єкти понад 250 млн. грн. тепер будуть продаватися на аукціонах Прозорро.Продажі, але після завершення воєнного стану.