Назад до каталогу статей
Успіх клієнтів

СЕКРЕТИ ЕКОНОМІЇ НА КОМЕРЦІЙНИХ ЗАКУПІВЛЯХ ВІД ТВК "ЛЬВІВХОЛОД"

01 Лютого 2021

ТВК "Львівхолод" є власником мережі магазинів “Рукавичка" – однієї з найбільших продуктових мереж України. Це велике підприємство, до складу якого входять виробничі потужності, логістичний центр, лабораторія, сервіс доставки. Компанія закуповує велику кількість товарів, яку необхідні для функціонування її підрозділів.

Як розповідає Володимир Лиско, до певного часу процес закупівель був неефективний і не консолідований. Тоді керівництво компанії прийняло рішення перейти на електронні тендерні закупівлі та запровадити комплексну систему автоматизації закупівельних процесів. Підприємству потрібне було комплексне рішення, яке б включало аудит існуючих процесів, впровадження електронного документообігу і, власне, послуги електронного майданчику для організації торгів. Таке рішення запропонувала команда Е-Тендер.

Позитивний економічний ефект компанія отримала дуже швидко,  запевняє директор департаменту закупівель для внутрішніх потреб ТВК "Львівхолод". Вже у першому кварталі 2020 року економія за окремими закупівлями виявилася втричі більшою від очікуваної.

За словами Володимира Лиска, компанія обрала платформу Е-Тендер також тому, що  це активний електронний майданчик з великим покриттям, має простий і зрозумілий інтерфейс програмного забезпечення,  а служби підтримки швидко реагує на запити клієнтів і своєчасно надає консультації.

Повний текст інтерв'ю розміщений на порталі Ліга.Бізнес.

Корисні матеріали:

До вашої уваги відео-інструкції:

Для роботи на майданчику E-Tender слід пройти реєстрацію.

Якщо виникають запитання, телефонуйте до нас:

т.: 0 800 30 77 55 / 067 550 53 84 або пишіть: e-mail: biz@e-tender.ua


Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Успіх клієнтів
Для компанії-постачальника в держзакупівлях електроенергії надзвичайно важливо мати «запас міцності» - досвід ТОВ «Енерго Збут Транс».
Успіх клієнтів
У першому онлайн аукціоні з продажу золоторудної ділянки, в грудні 2020 року, переміг інвестор, якого супроводжувала команда E-Tender. На початку 2021-го Державна служба геології та надр оновила Інвестиційний атлас надрокористувача, включивши чотири ділянки з покладами золота. Їх готують до відкритих аукціонів у Прозорро.Продажі. Не пропустіть оголошення цих аукціонів
Успіх клієнтів
Система комерційних закупівель Е-Тендер забезпечую роботу закупівельників різними видами процедур. Сьогодні говоримо про рамкові угоди, що вже стали популярним інструментам закупівель серед крупних компаній. Досвідом закупівлі газу за рамкою ділиться директор із закупівель ДК Укроборонпром