Назад до каталогу статей
Успіх клієнтів

СЕКРЕТИ ЕКОНОМІЇ НА КОМЕРЦІЙНИХ ЗАКУПІВЛЯХ ВІД ТВК "ЛЬВІВХОЛОД"

13 Жовтня 2020

Вже майже рік триває співпраця між електронним майданчиком E-Tender та Торгово-виробничою компанією "Львівхолод". Саме наша команда допомогла підприємству автоматизувати закупівельні процеси. На сьогоднішній день "Львівхолод" проводить більшість своїх закупівель на електронних тендерах. Це дозволяє компанії економити значну частину оборотних коштів. І спрямовувати їх на свій розвиток. Про це в інтерв'ю розповів директор департаменту закупівель для внутрішніх потреб ТВК "Львівхолод" Володимиром Лиско. Пишаємось тим, що команда E-Tender допомагає своїм клієнтам розвивати їх бізнес.

ТВК "Львівхолод" є власником мережі магазинів “Рукавичка" – однієї з найбільших продуктових мереж України. Це велике підприємство, до складу якого входять виробничі потужності, логістичний центр, лабораторія, сервіс доставки. Компанія закуповує велику кількість товарів, яку необхідні для функціонування її підрозділів.

Як розповідає Володимир Лиско, до певного часу процес закупівель був неефективний і не консолідований. Тоді керівництво компанії прийняло рішення перейти на електронні тендерні закупівлі та запровадити комплексну систему автоматизації закупівельних процесів. Підприємству потрібне було комплексне рішення, яке б включало аудит існуючих процесів, впровадження електронного документообігу і, власне, послуги електронного майданчику для організації торгів. Таке рішення запропонувала команда Е-Тендер.

Позитивний економічний ефект компанія отримала дуже швидко,  запевняє директор департаменту закупівель для внутрішніх потреб ТВК "Львівхолод". Вже у першому кварталі 2020 року економія за окремими закупівлями виявилася втричі більшою від очікуваної.

За словами Володимира Лиска, компанія обрала платформу Е-Тендер також тому, що  це активний електронний майданчик з великим покриттям, має простий і зрозумілий інтерфейс програмного забезпечення,  а служби підтримки швидко реагує на запити клієнтів і своєчасно надає консультації.

Повний текст інтерв'ю розміщений на порталі Ліга.Бізнес.

Корисні матеріали:

До вашої уваги відео-інструкції:

Для роботи на майданчику E-Tender слід пройти реєстрацію.

Якщо виникають запитання, телефонуйте до нас:

т.: 044 223 68 92 / 067 550 53 84

або пишіть:

e-mail: o.nevolnyk@e-tender.ua, Commerce@e-tender.ua

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Успіх клієнтів
Сьогодні тендери у Prozorro Market є пріоритетним напрямком для компанії Ашан. Про це сказав в інтерв'ю керівник напрямків B2B B2G Ашан Рітейл Україна Юрій Кальмуцький. Пишаємось тим, що команда E-Tender допомагає своїм клієнтам розвивати їх бізнес.
Успіх клієнтів
На відкритому аукціону у Prozorro.Продажі «Черкасигаз» придбало адміністративну будівлю, що дозволить покращити виробничі процеси на підприємстві та підвищити рівень обслуговування громадян
Успіх клієнтів
Досвід та думка про роль попозиційних торгів нашого користувача, компанії WOG.