Назад до каталогу статей
Успіх клієнтів

СЕКРЕТИ ПЕРЕМОГ НА РROZORRO ВІД АШАН РІТЕЙЛ УКРАЇНА

31 Серпня 2020

Сьогодні тендери у Prozorro Market є пріоритетним напрямком для компанії Ашан. Про це сказав в інтерв'ю керівник напрямків B2B B2G Ашан Рітейл Україна Юрій Кальмуцький. Пишаємось тим, що команда E-Tender допомагає своїм клієнтам розвивати їх бізнес.

Ашан Рітейл Україна має значний досвід у сфері державних закупівель. Ми акцентували увагу на найважливіших порадах Юрія Кальмуцького, щодо того як перемагати у тендерах Прозорро та Прозорро Market

За словами Юрія Кальмуцького, головна умова успіху в Prozorro Market  — це правильна оцінка своїх можливостей. Потрібно визначити, які товари компанія можете продавати, який мінімальний та максимальний поріг щодо суми тендеру можна поставити, які умови від замовника компанія точно не зможете прийняти.

Крім того, потрібно швидко в цьому орієнтуватись в електронних каталогах, адже  у Прозоро Market постійно додаються нові категорії товарів та публікуються нові тендери. “Кожного дня оголошується велика кількість тендерів, вибір справді є. Додаткові інструменти на майданчику дозволяють витрачати менше часу та обирати саме ті запити, які є найцікавішими”, - ділиться досвідом пан Кальмуцький.

І ще одна порада від нього: “Ретельна підготовка, якісні товари, краща ціна — це правило успіху, що діє не тільки в Prozorro”.

Юрій Кальмуцький впевнений, що часи державних закупівель, як закритого клубу, минули. “Тепер кожна компанія, або підприємець, маючи стандарти якості та пропозицію, можуть продавати через Prozorro, чим більше буде пропозиції, тим більше вибору у замовника, відповідно нижча ціна і вищий сервіс,” - відзначив він у інтерв'ю.

З повним текстом інтерв'ю можна ознайомитись тут.

Корисні матеріали:

Майданчик Е-Тендер надає послуги щодо участі в Прозоро.Маркет та консультує щодо розміщення у ньому товарів.

Звертайтеся до наших менеджерів.

З повагою команда E-Tender!


Рrozorro, Prozorro Market, Прозоро Market,  E-Tender,  Е-Тендер, електронні каталоги,  державні закупівлі

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Успіх клієнтів
ДК "Укроборонпром" протягом 2021 року буде централізовано закуповувати природний газ, використовуючи процедуру рамкової угоди на майданчику E-Tender. Завдяки цьому інструменту Концерн отримує надійних постачальників і конкурентну ціну на паливо. Вже проведено дві закупівлі у січні та лютому 2021 року. До кінця опалювального сезону плануємо проводити такі торги щомісяця.
Успіх клієнтів
Вже майже рік триває співпраця між електронним майданчиком E-Tender та Торгово-виробничою компанією "Львівхолод". Саме наша команда допомогла підприємству автоматизувати закупівельні процеси. На сьогоднішній день "Львівхолод" проводить більшість своїх закупівель на електронних тендерах. Це дозволяє компанії економити значну частину оборотних коштів. І спрямовувати їх на свій розвиток. Про це в інтерв'ю розповів директор департаменту закупівель для внутрішніх потреб ТВК "Львівхолод" Володимиром Лиско. Пишаємось тим, що команда E-Tender допомагає своїм клієнтам розвивати їх бізнес.
Успіх клієнтів
Досвід та думка про роль попозиційних торгів нашого користувача, компанії WOG.