Назад до каталогу статей
Новини

Шаблони для відповідей щодо критеріїв по статті 17 Закону України

14 Лютого 2022

Унікальний функціонал для постачальників, який збереже час і сили при подачі пропозицій у тендер

Шаблони спростять подання пропозиції

З грудня 2020 року в системі Прозорро були електронізовані критерії доброчесності. Ці критерії перелічені у статті 17 Закону “Про публічні закупівлі” і постачальник повинен їм відповідати.  

Електронізація критеріїв багато у чому спростила підготовку до участі у торгах, однак, на подання пропозиції витрачається більше часу. Постачальник має надати 8 відповідей - вручну активувати чекбокси, заповнити електронні поля, завантажити документи.  

Наприклад, протягом одного дня потрібно подати кілька пропозицій у різні тендери - постачальник щоразу буде вводити у форму одну і ту саму інформацію. Аби учасники щоразу заповнювали менше електронних полів вручну та для пришвидшення процесу подання пропозиції, команда Е-Тендер розробила шаблони відповідей на критерії.

Ольга Невольник, керівник відділу по роботі з корпоративними клієнтами підготувала відео-інструкцію, як правильно створити шаблон.


Як створити шаблон  

Шаблон відповіді на критерії створюється у кабінеті користувача. Потрібно зайти у “Мої пропозиції” та вкладку “Налаштування” і натиснути кнопку “Новий шаблон” (мал.1).

Далі, вказати назву шаблону та ввести відповіді на критерії. Фактично ви потрапляєте у таку ж форму для відповідей, яку заповнюєте під час подання пропозиції (мал.2 ). 

Жодне поле не є обов'язковим для заповнення. За замовчуванням усі чекбокси неактивовані. Вводьте лише ті електронні поля відповідей, які потрібно зберегти у даному шаблоні. Поля, які ви розраховуєте заповнювати вручну, можна пропустити.

У кожному критерії є  можливість вказати “Підтвердження” у вигляді  “Заголовку” та “Опису”. 

Якщо замовник не вимагає підтвердження по якомусь із критеріїв, але ви застосували у закупівлі шаблон з відповіддю на нього - це не буде помилкою, система просто не врахує цю відповідь.  

! Важливо:  У шаблонах не можна зберегти документ! У разі вимоги замовника підтвердити відповідність  критерію шляхом додавання документа - цей документ потрібно вантажити вручну.  

Щоб зберегти усі обрані вами відповіді, натисніть “Зберегти” - шаблон готовий до використання.  

Застосування шаблону  

Усі створені шаблони доступні до використання на сторінці подання пропозиції - відображаються у вигляді списку.

Подаючи пропозицію, ви можете обрати той чи інший шаблон. При застосуванні шаблону будуть автоматично заповнені усі електронні поля у формі для відповідей на критерії, що були у ньому збережені.    

Що таке критерії доброчесності?  

Постачальник підтверджує, що не причетний до вчинення (або не має):  

  • злочинів, учинених з корисливих мотивів;
  • економічних правопорушень;
  • корупційних правопорушень;  
  • правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми;
  • заборгованості із сплати податків і зборів (обов'язкових платежів);
  • порушених справ про банкрутство;
  • інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі.
  • окремий критерій - мова. Уся тендерна документація має готуватися українською мовою. Тим не менш, постачальник повинен підтвердити відповідність  цьому критерію.  

Невідповідність критеріям доброчесності - одна з підстав для відмови в участі у публічній закупівлі.

Якщо залишилися запитання щодо нового функціоналу для роботи у Прозорро, звертайтеся до наших менеджерів:

тел.: 0 800 30 77 55 (безкоштовно в межах України), e-mail: support@e-tender.ua 

Беріть участь у тендерах комерційних компаній. Постачайте лідерам ринків.  

За консультацією чи безкоштовним демо системи звертайтеся:    

тел.: +38(067) 419 50 53; e-mail: biz@e-tender.ua

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
В електронному каталозі Прозорро Маркет для замовників з'явиться можливість завантажувати проєкти договорів та використовувати готові шаблони договорів
Новини
В системі Прозорро.Продажі та E-Tender оголошені перші аукціони з продажу непрацюючих кредитів державного банку АБ “Укргазбанк”. Це продаж прав вимог за кредитними договорами, що забезпечені заставою (іпотекою), а придбати їх можуть лише фінансові установи.
Новини
До уваги замовників! Внесли зміни до Порядку реєстрації та обліку бюджетних зобов’язань, затвердженого наказом Мінфіну № 309. Прокоментували, що саме замовнику врахувати