Назад до каталогу статей
Новини

ЩЕ 36 БУРШТИНОВИХ ДІЛЯНОК ВИСТАВЛЯТЬ НА АУКЦІОНИ У PROZORRO.ПРОДАЖІ

09 Вересня 2020

Державна служба геології та надр України доповнила свій Інвестиційний атлас новими ділянками з покладами бурштину. Для продажу на електронних аукціонах Прозорро.Продажі вже підготовлені ділянки, які розташовані у Рівненській, Житомирській та Волинській областях.

На аукціони Прозоро.Продажі виставлять 15 “бурштинових” ділянок розташованих на Рівненщині, ще 18 ділянок розташованих у Житомирській області та 3 — на Волині. Надрокористувачам пропонують “наскрізний” спецдозвіл на геологічну розвідку з подальшим видобуванням строком на п’ять років. 

Стартова ціна лоту на ProZorro.Продажі — 34 тис. гривень за 1 га. Ознайомитись з повним переліком ділянок можна на сторінці Держгеонадр

“Гравці ринку можуть за власним бажанням ініціювати на аукціон будь-яку ділянку, та взяти участь у відкритому аукціоні. Переможцем буде визначено компанію, яка запропонує найвищу ціну за лот”, — відзначає голова Держгеонадр Роман Опімах.

За його словами, ще дві площі із покладами бурштину перебувають на погодженні у Міндовкілля. Ділянки пошукових робіт розташовані на території північно-східного схилу Українського щита, в межах Прип’ятського бурштиноносного олігоценового басейну, Пержанського району Клесівсько-Пержанської бурштиноносної зони. Основні промислові запаси бурштину залягають на глибинах від 2 до 12 м. Бурштиноносні пласти мають вміст бурштину–сирцю від 10 до 250 г/м3. Розмір зерен коливається від 5 до 150 мм.Актуальний перелік виставлених лотів можете переглянути на майданчику E-Tender.

Корисні матеріали по темі: 

Якщо виникають будь-які запитання щодо участі в аукціоні або роботи на майданчику, звертайтеся до нас:

(044) 390 52 46, (067) 223 11 93

support-auction@e-tender.ua

З повагою Е-Тендер!

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
Перший заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Богдан Боруховський розповів, що для учасників аукціонів відмінять реєстраційні внески та знизять розмір комісії на аукціонах
Новини
Торги у Прозорро.Продажі щодо окремого майна Артемівського місця проведення діяльності ДП Укрспирт відбудуться 20 жовтня 2020. Пропозиції від учасників приймаються до 20:03 19.10.2020 року.
Новини
Фонд держмайна України підготував до приватизації 11 спиртзаводів. Найближчим часом будуть оголошені аукціони у Prozorro.Продажі