Назад до каталогу статей
Новини

ЩО ПЛАНУЄ ЗМІНИТИ ФДМУ У ЗАКОНАХ ПРО ОРЕНДУ ТА ПРИВАТИЗАЦІЮ ДЕРЖАВНОГО ТА КОМУНАЛЬНОГО МАЙНА?

07 Вересня 2020

Завершилось публічне обговорення законопроекту щодо змін до законів про оренду і приватизацію державного і комунального майна. Законопроєкт розроблений Фондом держмайна України. і передбачає низку новацій. У Фонді опрацювали пропозиції, які надійшли від бізнесу та органів влади. Опубліковано доопрацьовану редакцію законопроєкту.

На сайті Фонду держмайна опублікована нова редакція проєкту закону, що має на меті вдосконалити законодавство про оренду державного майна.

У червні 2020 року, розроблений ФДМУ законопроект,  був опублікований для громадського обговорення. За цей час отримані пропозиції до проєкту від бізнесу, органів влади та інших. Надійшли поправки від ДП «Прозорро.Продажі», Американської торгової палати, Європейської бізнес асоціації, Мінекономіки, Асоціація міст України тощо.

У новій редакції ініційовано низку важливих новацій у сфері оренди державного та комунального майна, в тому числі і щодо проведення аукціонів у системі Прозоро.Продажі. Зокрема ФДМУ пропонує:

  • скасувати необхідність встановлення ринкової вартості приміщень, які перебувають в оренді за договором, що підлягає продовженню на аукціоні;
  • розширення випадків передачі майна в Закон України “Про оренду державного та комунального майна” оренду без аукціонів, за рахунок ситуацій, в яких конкуренція видається шкідливою (наприклад, переможець аукціону на закупівлю послуги для державних потреб, якщо послуга може надаватися лише із використанням певного державного майна, має право отримати таке майно без ще одного аукціону; інші подібні випадки).

Законопроект передбачає багато інших змін. З повним переміком змін можна ознайомитись нижче.

 

Корисні статті:

Якщо виникають будь-які запитання щодо участі в аукціоні або роботи на майданчику, звертайтеся до нас і отримайте безкоштовну консультацію:

 (044) 390 52 46, (067) 223 11 93

support-auction@e-tender.ua

З повагою Е-Тендер!


Фонд держмайна, ФДМУ, оренда державного і комунального майна, приватизація державного майна, Прозорро.Продажі,  Прозоро.Продажі, Прозоро.Продажі, Е-Тендер

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
У Прозорро.Продажі можна купити ресторан на воді. За вигідною ціною продається ресторан-пароплав, який пришвартовано в затоці р. Дніпро у зоні відпочинку Гідропарк міста Києва. Взяти участь в аукціоні можна на електронному майданчику E-Tender. До 16 грудня триває період уточнень, протягом якого об'єкт можна подивитися. Аукціон відбудеться 17 грудня.
Новини
Вже 1 грудня відбудеться аукціон з продажу лікувально-оздоровчого комплексу, що в с. Біласовиця Воловецького району Закарпатської області. Доволі низька стартова ціна на обїєкт, який розташований у самому серці Карпат. Взяти участь в аукціоні можна на електронному майданчику E-Tender.
Новини
Через систему комерційних продажів на майданчику Е-Тендер продається готовий бізнес в Івано-Франківську. Взявши участь в електронному аукціоні, можна стати власником деревообробного цеху виробничою потужністю 20 кубічних метрів лісу-кругляку за зміну. Актив належить ТОВ "Промінь-19". Аукціон відбудеться 11 грудня 2020 року.